Skocz do zawartości

Lodówka Nowaja


Recommended Posts

  • 2 tygodnie później...

10333527_10203490522084342_3010779230368

 

901801_10203490521884337_482943642778402

 

Czas składania komody według Forte - około 70 minut. W dwie osoby ledwo zmieściliśmy się w 3 godzinach :]


W przyszłym miesiącu dojdzie biurko do kompletu, a amplituner wyląduje pod TV.

  • Popieram 7
Link to post
Share on other sites

Ja szukam w Krakowie tego do kupienia :) Nawet przy małej powierzchni na blacie da się wtedy dużo upchnąć :)  Jak nie znajdę do czerwca to ruszam do castoramy/obi i sam będę składał takie coś :)
http://technogadzet.pl/2013/10/20/biurko-dla-gracza-pomiesci-wszystko-co-potrzebne/

Ciekawy pomysł z tym jest :)

@@Nowaj, Jak z tym krzesłem? Dobrze się "prowadzi"? Przeglądałem u nich i albo wezmę to czarne co mają o te 2 zł drożej albo takie z oferty w Krakowie:

http://img33.tablica.pl/images_tablicapl/101207405_1_644x461_uzywany-fotel-biurowy-skora-naturalna-cala-polska-warszawa.jpg



Gdyby nie nadchodzące wydatki to chciałbym się szarpnąć na któryś z modeli DXRacer z głębokim siedziskiem i możliwością "pozycji półleżącej" :wariat:

Edytowane przez sajmon154
Link to post
Share on other sites

Fotel daje radę, póki co nie mam żadnego powodu do narzekania.

 

 

 

DXRacer

 

Za taką kasę oczekiwałbym już jednak licowej skóry, a nie skaju, czyli tzw. skóry ekologicznej, która z ekologią nie ma nic wspólnego. Nie powiem, nawet to wygodne, ale do przełknięcia w fotelu za 3 stówy, a nie za ponad klocka. 

Link to post
Share on other sites

Tylko znajdź coś równie wygodnego i wytrzymałego pod względem mechanizmów (przechyły, naprężenia, nacisk) w cenie do 300 zł. :(  Musze poszukać w dokumentach, kiedyś zapisałem (jeszcze przed dwoma laty jak szukałem czegoś nowego) nazwę jakiejś marki, która robi takie fotele "gamingowe" na zamówienie i tam ceny się wahały od 600 do nawet 2k.  Ale taki podstawowy model z miękkim - głębokim 20 cm siedziskiem i profilem pleców z możliwością odchylania bym kupił :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Przeczytalem caly thread, szacun za konsekwencje i wytrwałość w działaniu. Jesteś pewnego rodzaju geniuszem sprzętowym. Wszystko przemyślane, namaszczone i złożone z żarliwą wiarą w boga megahertza ;). Aby więcej takich pozytywnych ludzi :)

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...