Skocz do zawartości

Lodówka Nowaja


Recommended Posts

Większość ludzi jest ślepo zapatrzona w swoje zakupy i rzadko kiedy jest w stanie powiedzieć coś złego o swoim sprzęcie.

 

Cholernie irytuje mnie takie podejście i jestem od niego bardzo daleki. Z tego co zauważyłem jest to częsta przypadłość posiadaczy FX'ów ;)

 

 

 

Takie pytanko jak dokręcałeś te Corsairy

 

O dziwo z tym nie miałem akurat większych problemów. Na początku miałem je w Z9 Plus, później przeflancowałem je do Fractal'a, z którego 2 wykręcałem po raz kolejny podczas montażu H220. Przyznaję, że ich montaż może irytować, ale w moim przypadku obyło się bez żadnych strat. Porządny śrubokręt (elektryczne wkrętarki odpadają) i odrobina cierpliwości.

Niecały tydzień obcowania z monitorem 27" i jego wielkość przestała robić na mnie jakiekolwiek wrażenie. Wydaje się, jakby był tam od dawna.

Link to post
Share on other sites

W związku z koniecznością wydrukowania w najbliższym czasie sporej ilości różnorakich kolorowych bzdetów zdecydowałem się na zakup drugiej drukarki. Do mojego wiernego Brother'a DCP-7030, z którego jestem szalenie zadowolony, dołączy w najbliższych dniach OKI C301DN. 

 

http://image.ceneo.pl/data/products/16717325/i-oki-c301dn-color-printer-a4-44951524.jpg

 

Ustrojstwo waży 22 kg i zajmie mi pół pokoju, ale oferuje automatyczny duplex, co w tej klasie cenowej jest czymś rzadko spotykanym. Jeśli ktoś ma doświadczenie w łączeniu laserówek w SLI lub CF to proszę o info ;)

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

 

 

Przy dobrych wiatrach upgrade z kawalerki na 3 pokoje.


To witam w klubie :) Od października szukam po Krakowie czegoś w okolicach 60-75mkw, co by się wynieść z 27mkw kawalerki, która jest już ciut przymała na dwie osoby, kota, pc'ta, konsole i tv.
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

http://www.wszystkotanie.pl/pol_pm_SKORZANY-FOTEL-BIUROWY-EDEN-VIP-KREMOWY-BEZ-204_6.jpg

 

Już jest w drodze. Bardzo miła pani zadzwoniła rano, żeby potwierdzić informację dla kuriera i zapewniła, że w poniedziałek będzie u mnie.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...