Skocz do zawartości

Lodówka Nowaja


Recommended Posts

Paczka wysłana, pozostaje czekać na odpowiedź. Przyzwyczaiłem się już do H220 i w tej budzie, z tym configiem, nie chce mi się na chwilę obecną już zbytnio kombinować - tak jak wspomniałem - mój zapał w stosunku do kompa ostatnio dość mocno oklapł. Do tego stopnia, że przez moment rozważałem zakup jakiegoś AC klasy wyższej średniej, a za pozostałą kasę nabycie sporych rozmiarów modelu niszczyciela klasy Venator :D Przez ostatnie 3 lata władowałem w kompa kupę forsy, ale od czasu nabycia 780-tki grałem raptem w 2-3 gry. 

Link to post
Share on other sites

Wiem, wiem - wszyscy dookoła też się strasznie jarają, dlatego z pewnością spróbuję drugi raz. Sam nie wiem, jakim cudem, ale za pierwszym podejściem nie podszedł mi Dragon Age :P

Link to post
Share on other sites

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że topienie kasy w kompa i upgrade nie mają końca. To studnia bez dna. Jeżeli nawet coś kupisz z górnej półki za miesiąc/dwa już wyjdzie coś nowszego i masz w kompie nędzę :) Nie można dać się zwariować tej pogoni, którą napędza rynek. Czasem trzeba odpuścić jedną/dwie generacje grafy czy procka.

Jeżeli nie masz chęci na granie, odpocznij na kilka miesięcy. Ja też już jestem bardzo wybredny. Poczekaj na coś wielkiego w stylu GTA 5, Far Cry 3 czy Wiesio :)

  • Popieram 7
Link to post
Share on other sites

 

 

od DA1 w lepszego RPG nie grałem

 

Ja również, dlatego pół godziny po tym, jak odpaliłem go po raz drugi zacząłem się zastanawiać, gdzie miałem rozum :P 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Paczka dotarła do Coolinga wczoraj o 19.31, przed chwilą dostałem maila z prośbą o podpisanie skorygowanej faktury, odesłanie jej i podanie danych do zwrotu kasy :) 

Link to post
Share on other sites

Nadal się zastanawiam. Mimo wszystko trochę się zraziłem do Swiftech'a - nabijałem się z H100, a tymczasem mój H220 nie wytrzymał nawet roku :/  Poza tym kusi mnie, żeby spróbować czegoś nowego - właśnie przeglądam testy H110.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...