Skocz do zawartości

Lodówka Nowaja


Recommended Posts

http://www.3dmark.com/3dm/2354269


Dzisiaj pomęczyłem dalej Crysis'a 3, ale pomimo genialnej płynności nadal jest to dość kiepska gra, więc po skończeniu "Welcome to the Jungle" dałem sobie spokój.

 

W ubiegłym miesiącu przeszedłem w końcu Wieśka 2, który od dawna zalegał na półce, a zabawie przyglądała się dość często moja luba, która ostatnio odkryła Sapkowskiego i pochłania wszystko, co z nim związane. Na przyjazd karty ucieszyła się chyba nawet bardziej niż ja, osobiście nie mam obecnie w co grać, ona natomiast rozpoczęła dzisiaj przygodę z Geraltem. Mimo, że jest raczej niedzielnym graczem nie miała nigdy problemów z żadną grą, co najwyżej musiałem wykończyć za nią kilku bossów w Resident Evil, ale poza tym pomoc nie jest jej raczej potrzebna. Przez prawie 3h obserwowałem dzisiaj z wyrka jak przechodzi prolog i gołym okiem widać było, że gra zdecydowanie lepiej czuje się na zielonej karcie. Przy takich samych ustawieniach, czyli absolutny maks minus US, na 7970 zdarzały się przycięcia, które według licznika mieć miejsca nie powinny. Z ciekawości wczytałem swoje save'y i złapałem się na tym, że zacząłem biegać po dżungli w poszukiwaniu potworów. "Prawie" robi jednak wielką różnicę. I to wszystko bez Mantle :]

  • Popieram 7
Link to post
Share on other sites

Mam BitFenix'y do wszystkiego, czego potrzebuję i używam.


Dzisiaj na warsztat wziąłem Remember Me - jakiś czas temu trochę w nią pograłem, ale jakoś specjalnie mnie nie wciągnęła i miała w zwyczaju dość nieprzyjemnie przycinać, w najmniej odpowiednim momencie, co skutecznie zniechęcało mnie do zabawy (supersamplig wyłączony). Na 780-tce działa bez najmniejszego zgrzytu, z włączonym supersamplingiem. Chyba w końcu ją skończę :]

Link to post
Share on other sites

 

 

O kartę graficzną bym się najmniej martwił Windforce zawsze odwala kawał dobrej roboty.

 

Ja nie mam takiej pewności do żadnego sprzętu robionego masowo.Zawsze może trafić się jakiś feler

 

 

 

Po kilku godzinach w Wieśku 2 karty nadal nie było słychać. Na kulturę pracy WF3 nigdy nie narzekałem - to moja trzecia grafa z tym coolerem.

 

Ok podziękował

 

PS poszło małe PW 

Link to post
Share on other sites

Dzisiejszy upgrade neta przebiegł wyjątkowo sprawnie :]

 

http://www.speedtest.net/result/3291636122.png

 

Biały Thomson został zastąpiony czarnym Technicolor'em:

 

48263_10202887511609457_360194887_o.jpg

Link to post
Share on other sites

W moim mieście 50 mega to szczyt marzeń. Jest jeszcze radiówka, ale słyszałem od kumpli że straszne zakłócenia są przez co ping strasznie skacze.

 

Dlaczego wyciąłeś xonara? Integra Ci starcza?

Edytowane przez untited898
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...