Skocz do zawartości

Lodówka Nowaja


Recommended Posts

Obcuję z nim od dwóch godzin i powoli zaczynam się przyzwyczajać do gabarytów. Różnica jest spora, ale przesiadka z 19 na 23" była większym szokiem.

 

Do pisania/internetu - dla mnie idealna wielkość. Pięć minut z Wiedźminem 2 i już wiem, że do grania również :)


 

 

Oby długo służył monitorek!

 

3 lata gwary - tyle na pewno podziała ;)

 

Wielkie dzięki za podrzucenie pomysłu - matryca ta sama, jak w tym LG, którego chciałem kupić, ale AOC wygląda zdecydowanie masywniej no i ma solidniejszą podstawę. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
wstępne założenia na 2014. obejmują :   -Enthoo Primo, -nowy zasilacz - coś pokroju Corsair AX760i/ Seasonic P760 / FD Newton R3 800W, -monitor 27'' IPS, -GPU - tu nadal zastanawiam się nad 780-tką, R9 290 i czekaniem na Maxwell'e, -może jakiś większy SSD.

Jeśli chodzi o PSU to ostatnio trafiłem na :

 

http://www.salurion.pl/product/182158/Sprzet_komputerowy_/Podzespoly/Thermaltake_EVO_BLUE_2_0_850W_80_Gold_Modular_140_mm_SLI.html

 

850W GOLD, a po wciśnięciu magicznego przycisku robi się z niego 950W SILVER.

Link to post
Share on other sites

Jak na razie 840 PRO 128GB i V200+ 90 GB w zupełności mi wystarczają, więc z nowym SSD absolutnie nie mam ciśnienia. Póki co robię sobie 2 miechy przerwy w zakupach. Dopiero końcówka pierwszego kwartału, a zdążyłem już wykonać około połowy planu na cały rok :]

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o PSU to ostatnio trafiłem na :

 

http://www.salurion.pl/product/182158/Sprzet_komputerowy_/Podzespoly/Thermaltake_EVO_BLUE_2_0_850W_80_Gold_Modular_140_mm_SLI.html

 

850W GOLD, a po wciśnięciu magicznego przycisku robi się z niego 950W SILVER.

 

Zasilacz niczego sobie, jednak w tej cenie IMO lepiej wziąć Korsarza RM850 - całkowicie modularny + cisza (do obciążenia ~500W pracuje pasywnie). TT za to wygląda trochę lepiej w środku (wszystkie kondensatory to Nippony).

Edytowane przez Tycha
Link to post
Share on other sites

 

 

Myślałeś nad składanym LC i ile może kosztować wodowanie CPU (+ewntulanie gpu) w twoim przypadku ?

 

Rozważam wodowanie w tym roku, ale kosztorysu jeszcze nie robiłem. Póki co EK nie wypuściło jeszcze nawet bloku do mojej karty. 

Link to post
Share on other sites
Stanowczo odradzam każdemu ich zakup. U mnie jedynym czynnikiem decydującym o wyborze był wygląd.

 

Masz duże propsy ode mnie za powyższą opinię. Większość ludzi jest ślepo zapatrzona w swoje zakupy i rzadko kiedy jest w stanie powiedzieć coś złego o swoim sprzęcie. Odnośnie kompa. Może się narażę kilku chłopakom, ale LC nie rób. Jak dla mnie szkoda mamony. Lepiej dowalić drugą grafę jak stanieją. Ewentualnie PSU i większy SSD. Jeżeli bardziej cenisz estetykę od wydajności to oczywiście możesz. Osobiście zauważyłem, że każdy zakup robisz odpowiedzialnie i z głową... Tak czy owak będę lodówę odwiedzał :)

 

Z poważaniem Szkielet

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

 

 

Może się narażę kilku chłopakom, ale LC nie rób. Jak dla mnie szkoda mamony.

 

A ja Cie cenie za ta opinie. Ja na temperatury nie narzekam, gram na słuchawkach wiec pare dB więcej nie robi mi różnicy a do tego wszystkiego dochodzi totalny brak czasu - po co wiec ? 

 

 

 

Jeżeli bardziej cenisz estetykę od wydajności to oczywiście możesz

 

To tez kwestia gustu, poza tym często ładne LC sporo kosztuje (choć widziałem bardzo drogie i paskudne)

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Jeśli zdecyduję się na LC to pewnie na tym się skończy. Przed wakacjami zmieniam jeszcze PSU, kolejne zakupy dopiero od września/października.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...