Skocz do zawartości

Lodówka Nowaja


Recommended Posts

Jeden z wyróżników GHz Edition :]


Zarówno Salurion, jak i Cooling, wysłali już do mnie paczki, więc jutro dochodzi nowy HDD i biała przedłużka 8-pin do GPU :]

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Podczepiam się bo super to wygląda ;D 

# A co do neta to potrzebował bym chociaż te 10mb ;D 
 

http://www.speedtest.net/result/3334753597.png

 

Edytowane przez salog199712
Link to post
Share on other sites

 

 

# A co do neta to potrzebował bym chociaż te 10mb ;D

 

Hyh fajnie że o tym wspominasz :)
Muszę Cię załamać, ponieważ moje usługi związane z internetem świadczy mi UPC i była taka promocja kiedys tam i oferowali 78 Mb/s :D do czego zmierzam to to że zdarzyło mi się przez wyjazd czy służbę albo jakieś obowiązki zalegać z zapłaceniem abonamentu np przez ponad 1,5 miesiąca :(  co w takim wypadku robi UPC? obniża prędkość do 8-10 Mb/s aż do zapłaty za abonament :D
Sumując, nawet jako kara net z UPC jest w porządku :)

Nowaj jak tam HDD dotarło?

Link to post
Share on other sites

O dziwo Siódemka była szybciej, około 15.30 i przedłużkę z Cooling'a mam już na biurku. DHL'a z dyskiem do tej pory się nie doczekałem. Jakoś po 19 ma niby być, tak przynajmniej wynika z sms'a, którego dostałem.


Edyta: Przed chwilą dotarł kurier z dyskiem i resztą gratów :)

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

1973515_10203031654852948_1946703595_o.j

 

1559391_10203031654132930_1234960383_o.j

 

Kamera i słuchawki przetestowane - przed chwilą po raz pierwszy w życiu użyłem Skype'a :P

 

Dysk właśnie się formatuje, jutro jak poprzenoszę to co trzeba i sformatuję Samsung'a to z ciekawości zrobię porównanie.

  • Popieram 6
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Porównanie nowej Barracudy z moim starym i wysłużonym Samsungiem :

 

1941368_10203100584936157_1238435772_o.j


Zamiast tłuc się tramwajem, skorzystałem dzisiaj z pięknej pogody i zrobiłem sobie dłuższy spacer do domu, zaglądając po drodze do Saturna. Wyszedłem z niego jedynie z ryzą papieru do drukarki, ale spędziłem prawie 40 minut gapiąc się na monitory i trując du**ę niezbyt dobrze orientującemu się w temacie mietkowi. Ostatecznie dokonałem wyboru, mietkowi podziękowałem, a monitor zamówię w Agito (od czasu zakupu GTX'a darzę ich niemal boską czcią) za niecałe dwa tygodnie. 

 

Wybór padł na :

 

http://www.agito.pl/monitor-lg-27-led-27ea63v-p-promocja-lg-30-dni-gwarancji-lg-na-pikselsubpixel-2492-853218.html?cid=3005&attr=963-189733

Link to post
Share on other sites

Ja miałem zakaz kupowania takich monitorów od mojej kobiety :D  Jak go dziś dotkniesz to trzęsie się do przyszłego wtorku. Do każdego z takich monitorów podchodziła i trącała je palcem z miną pełną pogardy :rotfl:  Ergonomia też niestety zerowa. Muszę przyznać że właśnie tu mnie urzekają delle- monitor jest bardzo solidny a regulować go możesz praktycznie bez ograniczeń w każdej płaszczyźnie. Kwestia tylko czy design Ci odpowiada czy wolisz błyszczące plastiki (a tutaj będziesz miał dwa wybory- albo zostawić błyszczącą nogę zakurzoną albo regularnie zostawiać na niej rysy ściereczką) :)

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Właśnie skończyłem czytać jego trzecią recenzję i coś czuję, że masz rację :) Teraz tylko dość istotne pytanie - czy kable DVI-HDMI nie bywają kapryśne i problematyczne ? Z natury jestem uprzedzony do wszelkich przejściówek i adapterów, a taki kabel z tym mi się kojarzy.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...