Skocz do zawartości

Propozycje zmian na forum


Recommended Posts

To czemu w info stopce wskazuje na silnik IPB?

Na IPS byłoby zupełnie inne...

https://i.imgur.com/r7jJgk2.png

 

Ktoś tam Was w bambuko robi ;)

Tak jak już pisałem, po za kolorystyką wszystko jest jak na naszym starym forum (IPB)

Nawet niektórych funkcji nie ma już w IPS, więc jakim cudem maiłyby być na tamtym forum...

 

https://i.imgur.com/m4JOR51.png

Link to post
Share on other sites

Wiem już dlaczego forum zamulało przez święta.. puszczona została konwersja małego wycinka bazy do nowego formatu (dla zgodności z emotkami) - i niestety serwer bardzo źle to zniósł... Prawdopodobnie będzie trzeba tę konwersje zrobić offline, co i tak potrwa 12-18 godzin, czyli co najmocniej cały dzień wyłączenia forum. Dam znać jak dowiem się więcej.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Ja Ci usunąłem ten status.Rozumiem twoje rozgoryczenie ale on wnosił już za dużo zbulwersowania i jadu. Wprowadza niepotrzebny materiał do obrzucania się błotem na forum czy się podoba bądź nie, takie coś od razu usuwamy.

Edytowane przez adivxv
Link to post
Share on other sites

W takim razie zaszło nieporozumienie. Założyłem, że jeśli taka forma interakcji jest dozwolona w wątkach forumowych to również nie będzie przeszkadzała w statusach. Być może nie wziąłem pod uwagę innych czynników. Ranga użytkownika? Ilość postów?

Nie jestem rozgoryczony. Chciałem po prostu umożliwić części użytkownikom konkretnie miejsce dla wypowiedzenia się na temat mojej osoby (a czy może być lepsze miejsce niż mój profil?) odizolowane od reszty wątków hyde park tak by można było tam prowadzić dyskusje dotyczące tematów przewodnich. Odbierając im taką możliwość muszą upuszczać tą parę w wątkach forumowych, jak widać nadal jest to kontynuowane, a nie chcę aby inni użytkownicy - nie biorący udziału w tej aktywności - mieli z powodu zainteresowania prywatnymi aspektami mojej osoby utrudniony komfort korzystania z tych wątków forumowych.

Nie mam nic przeciwko wartościującego wypowiadania się na temat mojej osoby, tudzież obrzucania błotem, podobnie jak inni użytkownicy oraz moderacja, więc wszyscy jesteśmy zgodni w tym temacie poszanowania wartości wolności słowa, a jedyny problem dotyczy reszty użytkowników korzystających z tych wątków zgodnie z ich celem powstania.
Biorąc pod uwagę brak problemów z występowaniem takiego zjawiska w obrębie wątków forumowych, czy można rozwiązać ten problem obniżenia czytelności wątków poprzez stworzenie osobnego tematu dotyczącego tego typu potrzebom wartościujących dyskusji na temat innych użytkowników?

Dziękuję za zrozumienie.

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...