Skocz do zawartości

Propozycje zmian na forum

Recommended Posts

Raportować, to zmienimy. :) Ogólnie lepiej jak autor wybiera najlepszą odpowiedz, która mu faktycznie pomogła ale czasami zdarzają się np. takie sytuacje w której  wychodzi egoistyczne podejście jego mościa,nie doceniając zaangażowania osób pomagających, wybierając swoją, nic niewnoszącą zawartość danego tematu. Ot, taka czasami ludzka natura.

• Popieram 2

Proponuję zwiększyć czas edycji postu. Zaraz po wysłaniu postu, gdy ktoś od razu zrobi edycję to wyświetla się informacja o edycji postu. Pewnie 1 sekunda jest ustawiona w ustawieniach. 8-)

Godzinę temu, MrTooth napisał:

czy zwiększycie rozmiar "grafika tła" dla danego profilu ?

Na obecną chwilę nie ma takich planów. Obecna wielkość wydaję się być wystarczająca dla sporej większości użytkowników.

Godzinę temu, MrTooth napisał:

niczego się tak naprawdę nie wrzuci

Czyli czego nie dasz rady wrzucić?

W dniu 23.03.2021 o 22:43, zbiku90 napisał:

Dałoby się zrobić żeby autor tematu nie mógł oznaczyć swojej własnej odpowiedzi jako najlepszej? To bez sensu, ktoś później będzie szukał rozwiązania a tu jakiś post z du*y.

O to, to właśnie! Miałem napisać to samo. Tj po prostu zdecydowanie bez sensu. Ogarnie Mrozu czy to już za późno, bo wiosna za pasem?

27 minut temu, zbiku90 napisał:

To są ustawienia dla adminów :P

Rzeczywiście, to są ustawienia dla adminów.

Uważam, że dobrze byłoby, gdyby został zwiększony czas edycji postów dla użytkowników. Dodam post, nagle zobaczę, że zrobiłem jakiś błąd, to od razu poprawiam post, a tutaj od razu wyświetla się informacja o edycji postu. Dlatego proponuję zwiększyć czas z 1 sekundy na 1 minutę lub więcej, dajcie czas użytkownikom na poprawę postu. 8-)

Kolejna sprawa to funkcja Dark Mode. 

e88d214ff5f8dfce.png

Dlaczego najpierw jest ustawienie do wyłączenia trybu czarnego, a następnie jest ustawienie do włączenia trybu czarnego? To ustawienie jest narzucone od oprogramowania forum Invision Community? W ogóle macie możliwość to zmienić? Pewnie są tacy użytkownicy, którzy chcieliby całkowicie wyłączyć funkcję "Wyłącz Dark Mode o", każdy zapewne chce korzystać cały czas z ciemnego trybu forum. Macie taką możliwość, aby wyłączyć tę opcję?

Edytowane przez wsde
  • Lubię to 1
1 godzinę temu, wsde napisał:

Uważam, że dobrze byłoby, gdyby został zwiększony czas edycji postów dla użytkowników.

Odpisałem Ci parę postów wcześniej...

Dlaczego najpierw jest ustawienie do wyłączenia trybu czarnego, a następnie jest ustawienie do włączenia trybu czarnego?

Bo rano go wyłączasz, żeby wieczorem włączyć...

W ogóle macie możliwość to zmienić?

Co za różnica, która pozycja będzie pierwsza...

każdy zapewne chce

Ja nie chcę.

aby wyłączyć tę opcję?

Nie.

21 minut temu, jacekgothic napisał:

Odpisałem Ci parę postów wcześniej...

Jedynie co pokazałeś to skriny z ustawień dla administratora. Uważam, że informacja o edycji postu powinna być, ale zapodałem sugestię odnośnie zwiększenia czasu edycji postu zanim pojawi się informacja o zedytowaniu. Teraz jest tak, że jak zedytuję post sekundę po jego dodaniu to od razu wyświetla się informacja o edycji. Tylko o to chodzi.

Edytowane przez wsde
2 minuty temu, wsde napisał:

Teraz jest tak, że jak zedytuję post sekundę po jego dodaniu to od razu wyświetla się informacja o edycji.

Skoro go edytowałeś, to pojawia się informacja o tym, takie to trudne do przyswojenia?

Szukasz problemów,, tam gdzie ich nie ma...

4 minuty temu, wsde napisał:

zapodałem sugestię odnośnie zwiększenia czasu edycji postu zanim pojawi się informacja o zedytowaniu.

Przecież to co piszesz jest bez sensu...

Skoro coś edytujesz, to zostaje to odnotowane, tyle w temacie.

• Lubię to 1
  • 8 miesięcy temu...