Skocz do zawartości

Błędy i problemy z Forum Benchmark.pl


Recommended Posts

plusa dałem... :)

ale... dlaczego? nigdy mnie nie zawiódł, a 11 jest naprawdę szybka. poza tym bankowo nie jest ona problemem w tym przypadku. w pracy też mam IE i nie ma żadnego problemu. proszę o poważne odpowiedzi


poważnie??

nikt??

 

panowie i panie! naprawdę nie ma nikt pomysłu??

 

jeszcze raz dokładny opis problemu:

-naciskam "dodaj zdjęcie", link, cytat itp.

-wybieram zawartość i wklejam link i..

-... przycisk "ok" i "anuluj" stają się nieaktywne, pokazuje mi się tylko krzyżyk (taki to "przeciągnij" okienko), nie mogę nawet zamknąć okienka dialogowego na stronie.

-pomaga tylko F5

 

generalnie nie mogę zrobić nic oprócz pisania (pewnie niektórzy się cieszą :P ). aaaaa i emotek też nie mogę dodawać...

 

proszę o pomoc

Edytowane przez bialyboski
Link to post
Share on other sites

sprawdzałem i jest ok. ale nie używam nic innego niż IE, którą sobie bardzo cenię... tylko proszę, nie mów, żebym nie używał IE bo to nie jest rozwiązaniem problemu. teraz jestem w pracy na IE i wszystko hula jak ta lala

Link to post
Share on other sites

wszystko spoko ale to nadal nie rozwiązuje mojego problemu również... to się nazywa pójście na łatwiznę. musi być "coś", co powoduje, że na jednym kompie chodzi, na drugim - nie

Nie upieraj się tak na tego explorera. Zmień przeglądarkę, a jeszcze nam kiedyś podziękujesz. Nie bez powodu IE ma tak strasznie złą opinię.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

używałem firefoxa, ale za każdą aktualizacją było coś nie tak. używałem chrome, ale nigdy nie byłem do końca pewny, "kto i na co patrzy" (brak zaufania). w pracy mam ie i jest ok. tylko u mnie jest  coś nie tak. świeży system, świeże aktualizacje, windę też mocno za mordę trzymam żeby nie rozpasała się, więc jest to kwestia jakiegoś ustawienia, ptaszka w jakimś kwadraciku...

Link to post
Share on other sites

ale nigdy nie byłem do końca pewny, "kto i na co patrzy" (brak zaufania)

Jeśli ktoś na coś patrzy to większe prawdopodobieństwo stoi tutaj raczej po stronie MS a nie Google.

 

Chociaż jak tak bardzo chcesz to opcje internetowe --->zaawansowane--->resetuj.

 

PS: Taki obrazek znaleziony w sieci ale doskonale obrazuje sytuację.

1969110_550733055044889_1669220437_n.jpg

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

http://forum.benchmark.pl/topic/125536-wymiana-gtx-570-na-co%C5%9B-lepszego-bud%C5%BCet-kolo-1300z%C5%82/

 

W zasadzie czytać od postu 6, wytłumaczenie problemu od 8.

Na szybko, u mnie i simon96, jego post nr 6 jest ucięty a taki kyubi13231 widzi go cały.

Aktualnie używam firefoxa v28.

Dodam jeszcze żeby było weselej, w poście nr 9 widzę zacytowany cały post 6.

 

Dzisiaj rano miałem ten sam problem co kolega Lubiem placki, tyle że na telefonie z WP8.

Edytowane przez MasterBarti
Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

 

 

Komputronik obiecał własny serwer - stay tuned.

 

Kiedyś jeden jegomość obiecał każdemu w kraju 100 milionów , a następny obniżenie podatków

 

a jak wyszło ? :D 

 

Nie wierzę w w obietnice jak nie zobaczę :D

Link to post
Share on other sites

Poprawa działania serwerów jest w chwili obecnej sprawą priorytetową. W najbliższych dniach może być lepiej lub gorzej, ale jest to absolutnie pewne, że wszystkie problemy znikną tak szybko jak to możliwe :)

 

PS. Gdyby ktoś miał problemy z logowaniem na swoje konto, to zapraszam do tej informacji:

http://forum.benchmark.pl/topic/70762-log-zmian-forum-benchmarkpl/?p=1419530

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...