Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] PlayStation 4


Recommended Posts

Moim zdaniem PS4 może być wielkim rozczarowaniem. Gdzie jest ten progress ? Gry wcale nie wyglądają jakoś duużo lepiej, a te funkcje społecznościowe mogą sobie między bajki wsadzić. Mam cichą nadzieję, że Xbox 720 pokaże coś więcej.

Link to post
Share on other sites

haha oczywiście okazało się ze miałem racje, ta konsola  to POTWÓR, blaszaki zostaly ZMASAKROWANE, a blaszane łby mówiły coś o nieco lepszej grafie :rotfl: :rotfl: :rotfl:

taki  crysis 3 przy nowej grze capcomu wygląda jak wielka kupa :D

 

Mixtape ty jesteś ślepy czy oszukujesz sam siebie :D



w sumie to przewidzialem nie tylko ogromna moc ps4 ale i zachowanie blacharzy jak mixtape :D



ciekawe czy gtxor bedzie mial odwage przyznac sie co do tego jak bardzo sie mylil po swojej kolejnej mega wpadce. A tak się wykłócali  hahahha

Edytowane przez Wulfen
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Haha i to ma być konsola, która ma rywalizować z pecetami ? ŚMIECH NA SALI

Kiedy do niektórych dotrze że konsole nie rywalizują z PC a między sobą. Poza tym ich przewaga to gry a nie sprzęt. 

Sam mam ps3 i x360. Gdyby na PC były tytuły w które gram na x-e i ps .....nie było by problemu.

PS3 nie kupiłem dla cella, ale dla UT 2,3 KZ etc. X-a dla Halo itp. na PC - seria Crysis, WOW, Diablo 3 i parę perełek.

Serio nie wiem po co te awantury.

Edytowane przez gshepherd
Link to post
Share on other sites

The specs for the PlayStation 4 have been announced.
X86 CPU
Supercharged PC architecture
8 Gig GDDR5 Memory
Powerful APU (CPU and CPU combined) running at 2 teraflops
Dedicated chip to encode video for sharing
Update: Sony have released the full list of specifications, confirming that the console will feature a Blu-ray drive.
Main Processor
Single-chip custom processor
CPU : x86-64 AMD “Jaguar”, 8 cores
GPU : 1.84 TFLOPS, AMD next-generation Radeon™ based
graphics engine
Memory
GDDR5 8GB
Hard Disk Drive
Built-in
Optical Drive (read only)
BD 6xCAV
DVD 8xCAV
I/O

Super-Speed USB (USB 3.0) 、AUX
Communication
Ethernet (10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T)
IEEE 802.11 b/g/n
Bluetooth® 2.1 (EDR)
AV output
HDMI
Analog-AV out
Digital Output (optical)

 

http://www.thesixthaxis.com/2013/02/20/playstation-4-specs-revealed-at-playstation-meeting-in-new-york/

 

edit/ jeśli coś wklejasz to zadaj sobie odrobinę trudu i pousuwaj odstępy między wierszami bo Twój post wywaliło na pół strony. .daft

Edytowane przez .daft
Link to post
Share on other sites

Cóż za świetne informacje na początek dnia :) I do tego Watch Dogs jako tytuł startowy. Nie miałem przyjemności oglądać relacji na żywo niestety, więc teraz muszę to wszystko ogarnąć :D

 

Podoba wam się PS4?

Jak dla mnie pad śmiesznie wygląda :P Analogi wydają się być troszkę niewygodne.

Link to post
Share on other sites

Dobre. To teraz konsola przewidzi jaką grę zechcę kupić i ściągnie mi ją zanim jeszcze kliknę "zapłać" abym był "one click away". Rewolucja panowie, RE WO LU CJA.
A do tego mam facebooka w telefonie, lodówce, pralce, komputerze... a teraz jeszcze konsoli i padzie!
Specyfikacje też nie powalają - takie coś na miarę 2014 roku?

Next-gen pełną gębą. Nie wiem czy się śmiać czy płakać.

 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

1.84 TFLOPS ~ 7850, czyli ten układ z Jaguarem musi byćduży. Do tego dzięki temu podobno posiada wiele ficzerów HSA => wydajniejsze GPGPU => wydajniejsza fizyka. Odkąd były pierwsze przecieki o APU podejrzewałem, że to będzie killer feature tej generacji.

Edytowane przez szatkus
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

haha oczywiście okazało się ze miałem racje, ta konsola to POTWÓR, blaszaki zostaly ZMASAKROWANE, a blaszane łby mówiły coś o nieco lepszej grafie :rotfl: :rotfl: :rotfl:

taki crysis 3 przy nowej grze capcomu wygląda jak wielka kupa :D

 

Mixtape ty jesteś ślepy czy oszukujesz sam siebie :D

w sumie to przewidzialem nie tylko ogromna moc ps4 ale i zachowanie blacharzy jak mixtape :D

ciekawe czy gtxor bedzie mial odwage przyznac sie co do tego jak bardzo sie mylil po swojej kolejnej mega wpadce. A tak się wykłócali hahahha

Hmmmm

To co pokazali pdzeciez zbytnio nie odbiegalo od tego co jest teraz...na ps3

To od capcomu z tym smokiem to jak gow po sterydach a dema jak watch dog czy to od square enix byly juz pokazywane na kompach rok temu...jakie masakrowanie ? a demo takie jak emotion mozna bylo ogladac juz na 8800gtx i nazywalo sie chyba human face czy jakos tak

 

Fajnie to wygladalo ale nazywanie tego masakra blaszakow zakrawa na glupote albo po prostu brak wiedzy

 

I nie jestem blaszanym lbem bo mam tes ps3 i x360 i to co widzialem nie odstawalo wiele od dzisiejszych ex-ow

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

high endu do tej konsoli nie wrzuca. bylaby za droga w produkcji, a sony jest teraz w trudniejszej sytuacji finansowej. nie beda mogli sobie pozwolic na doplacanie do tego biznesu, tak jak to bylo przy ps3.

Mysle, ze moga tam dac A10-6800k wraz z dedykowana na mobo pamiecia  GDDR 5. Przy malych kosztach zyskaja sporo na wydajnosci.

cos tam trafilem ;)

Link to post
Share on other sites

Wg. mnie dużo nie pokazali.

CO do gier i dem "odpalonych" na konsoli to już mistrze z Intela pokazali jak to się robi. Pożyjemy zobaczymy, konsola zapowiada się ciekawie, jeszcze jak cena nie będzie bardzo wygórowana to może być hit (pozostaje pytanie po ile będą gry)

Link to post
Share on other sites

czyli okazało się, że będzie to "pc na sterydach" jak to określono na innym portalu. spodziewałem się czegoś więcej ale i tak nie jest źle. plotki odnośnie pada sprawdziły się - wygląda prawie tak samo jak na zdjęciach które oglądałem przed konferencją. ciekawą rzeczą jest to, że do ostatniej chwili sony rozważało wywalenie fizycznego napędu z nowej konsoli. teraz czekamy na ruch ze strony M$. obstawiam, że będzie bebechy będą podobne a klientów zapewnią sobie usługami oraz tytułami które będą pojawiały się na poszczególne platformy.

 

@up, cena ma wahać się w granicach 1500-2000zł... ponoć.

Link to post
Share on other sites

Gry to pewnie po 250zł będą. Minimum 200.

A 1500zł to chyba rzeczywiście prawdziwa cena jaka będzie, przynajmniej na początku.

 

/edit

Co do dyskusji na temat Watch Dogs to było (wg mnie) odpalane na konsoli, bo wcale tak świetnie nie wygląda, jak się przyjrzeć obiektom w oddali to się krawędzie rozjeżdżają itd.

Edytowane przez Ladros
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...