Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] PlayStation 4


Recommended Posts

@up

 

A no tak zapomniałem że AC3 i MOH nie ma na pecety tylko na konsole kurde i takie krótkie są.

 

Na tym forum nie powinno być działu o konsolach bo z góry jest przegrany ludzie którzy  tutaj siedzą to zatwardziali pecetowcy którzy widzą tylko grafike. (oczywiście Crysis bo co by innego) Wole mieć wszystkie gry z peceta i dodatkowo exy od Sony niż ich nie mieć w ogóle, smutne to jest to że na peceta w co grać nie ma ;)

Edytowane przez Deus91Ex
Link to post
Share on other sites

Deus91Ex, pozwolisz że wyprowadzę Cię z błędu. pierwszy komputer miałem kiedy Ciebie jeszcze na świecie nie było a na konsoli gram od momentu kiedy wyszedł pegasus, potem psx, ps2, ostatnio xbox 360 dla forzy 4 i serii gears of war ( kilka dni temu kupiłem nawet super nintendo ). lubię grać na konsoli bo włączenie gry zajmuje mi mniej niż 2 minuty. nie jestem zatwardziałym "pecetowcem" i w przeciwieństwie do Ciebie widzę plusy i minusy obu urządzeń. Twój sposób wypowiedzi oraz treść którą chcesz przekazać jest na żałosnym poziomie, nie wnosi nić do rozmowy a Ty sam potrafisz zmieniać opinie jak chorągiewka na wietrze gdy tylko jakaś większa grupa osób powie to samo. mam swoje zdanie ale często lubię poczytać co sądzą inni bo może się mylę i czas na poszerzenie światopoglądu. pewne rzeczy przychodzą z wiekiem a Ty najwidoczniej masz jeszcze długie lata przed sobą. nie zwracam uwagi na "wypasioną grafikę przez którą się spocę" chociaż miło jest zagrać w coś wymagającego i przy okazji wyglądającego ładnie. takich osób jak ja jest pewnie kilkanaście na forum, nie zwróciłem uwagi żeby rzucało się tutaj w oczy fanboystwo jeśli chodzi o pc, raczej częściej widzę niechęć do konsol co mnie troszkę dziwi ale może w końcu ludzie zaczęli widzieć, że nie wszystko złoto co się świeci. gry są drogie, grafika przeciętna, sprzęt zawodny. ok, jestem to w stanie zrozumieć. fapowania nad czymś czego fizycznie jeszcze nie ma?! tego pojąć nie mogę. super, że będą nowe generacje konsol, super że wszystko idzie do przodu ale to nie dyskusja czy spekulacje... to trzepanie e-kapucyna do czegoś czego nawet nie ma. iść w zaparte tylko dlatego, że ma znaczek sony na pudełku? ile wyjdzie gniotów na ps4? ile będzie problemów ze sprzętem? wycie do księżyca w tym momencie nic nie daje bo sami nie wiemy czego się spodziewać. zaprezentują, trafi do produkcji, na półki sklepowe, kupisz, będzie można się cieszyć. teraz nie ma jeszcze z czego. weź udział w rozmowie a nie uzewnętrzniasz swoje przesadzone emocje i przelewasz to w niechlujny sposób na klawiaturę.

na pc nie ma dobrych gier? polecam metodę 3 palców. polega ona na tym, że składasz dowolne 3 palce ze sobą i mocno, ale to mocno walisz się nimi w baniak. powtarzać do skutku.

  • Popieram 6
Link to post
Share on other sites

Stary, temat ten powstał celem

-analizy "przecieków"

-dyskusji na temat własnych oczekiwań

-odniesienia do 7-gen

 

Nie do publicznego przeżywania orgazmów jakie tutaj z kolegą Deus91Ex praktykujecie. Wymieńcie się telefonami, ustawcie gdzieś i możecie sobie jęczeć dowoli z dowolnego powodu. Wasze posty nie wnoszą absolutnie nic do dyskusji oprócz powiadomienia innych forumowiczów że jeden wzdycha, a drugi się poci... Jak się pocisz to sobie stopy talkiem wysmaruj. 

No dobrze, ale powiedz mi jakie ja tu orgazmy praktykuje? Gdzie ja się podniecałem na PS4. Owszem pisałem, że nie mogę się doczekać, bo lubię konsole i jestem ciekaw jaka będzie nowa generacja pod względem sprzętu, ale z nikim w zmowie nie jestem i z nikim się nie podniecam. Nie wiem czy chcesz się na mnie wyżyć czy co, bo mnie jedziesz jakbym nie wiem co ci zrobił. Nie zamierzam się kłócić, zawsze pojawiają się z każdej strony czasem głupie, a czasem sensowne posty, ale te głupie wystarczy zignorować i po sprawie. Nie kontynuujmy, następnym razem po prostu mnie ignoruj, a jak znowu wg kogoś przesadzę z och i ach to wystarczy uwagę zwrócić, dostosuję się ^^

 

 

Uncharted to prerender wykonany na... mocniejszym PC.

 

 

W przypadku gdy chce się zrobić coś otwartego, bez

wykorzystywania bitmap, etc. Na PS3 już to leżało i kwiczało. Dlaczego

taki inFamous nie ma chociaż w połowie takiej grafiki jak Uncharted? Jak

myślisz?

A tu rzeczywiście masz rację, bo na eurogamerze w jakimś wywiadzie z Naughty Dog powiedzieli, że najpierw robią gry w wyższej rozdzielczości czy jakoś tak i przenoszą na PS3.

Edytowane przez Ladros
Link to post
Share on other sites

Ladros 

Przecież ty jesteś fanbojem, a innych nazywasz mianem fanboy'ów. Zastanów się zanim napiszesz. Od dłuższego czasu analizuje twoje posty, z jednej strony cieszysz się x360 i mówisz, że nie ma lepszych, potem x720 że skopie "du**ę" PS4, teraz podniecasz się newsami o PS4, zastanów się co piszesz. Ogarnij się.

 

Link to post
Share on other sites

Napiszę to tak.

 

1) Konsole to nie zabawki dla każuali

2) Grafika nie jest wymogiem dobrej gry

3)Nie uważam że na pc nie ma dobrych gier bo są (ale jest ich mniej niż na konsole)

4)Mój wpis o poceniu się został zbyt serio przyjęty

5)Mam prawo cieszyć sie z okacji zapowiedzi nowej konsoli, po prostu ciekawość ( i nie robie uff i puff)

Link to post
Share on other sites

 

Ladros Przecież ty jesteś fanbojem, a innych nazywasz mianem fanboy'ów. Zastanów się zanim napiszesz. Od dłuższego czasu analizuje twoje posty, z jednej strony cieszysz się x360 i mówisz, że nie ma lepszych, potem x720 że skopie "du**ę" PS4, teraz podniecasz się newsami o PS4, zastanów się co piszesz. Ogarnij się.

O chłopie o czym ty do mnie mówisz. Skoro analizujesz moje posty to powinieneś wiedzieć, że się nie podniecam, tylko się cieszę, że zaczyna się coś dziać w kwestii nowej generacji. Osobiście lubię Xboxa, bo jest dla mnie wygodniejszy, a o tym, że x720 pobije ps4 piszę specjalnie. Nie wiem czy wiesz, ale po to stawiam buźki w takich wpisach, żeby było wiadomo, że sobie jaja robię. Mam nadzieję, że MS pobije Sony, ale nie jestem jasnowidzem, nie wróżę z wody w kiblu i nie wiem co będzie lepsze.

 

I powiedz mi gdzie ja kogoś nazwałem fanboyem?

Link to post
Share on other sites

Wole mieć wszystkie gry z peceta i dodatkowo exy od Sony niż ich nie mieć w ogóle, smutne to jest to że na peceta w co grać nie ma

 

Gry dla kogoś uwielbiającego rozgrywkę multiplayer? Tylko PC... 

RTS'y? Tylko PC...

Większość RPG? PC...

Symulatory wszelakiej maści? PC...

Konsola nie ma możliwości gry na myszce co jest dla mnie ogromnym minusem (niby się da, ale

są to wysokie koszta), do PC natomiast podepniesz pada od xklocka.

 

1) Konsole to nie zabawki dla każuali

 

Stereotyp gburowatego konsolowca, który nie zna się na sprzęcie i gra tylko w proste gry nie wymagające używania szarych komórek jednak nie wziął się znikąd.

PC to nie tylko gry, ale radość z modyfikacji, dostosowywania wszystkiego do swoich preferencji.

Link to post
Share on other sites

Tu jest aktualnie rekordowe nasilenie fanboyów, ignorantów i ludzi nie mających pojęcia o czym bredzą na post kwadratowy.
Dzieciarnia za wszelką cenę chce udowodnić wyższość konsoli nad PC, a ludzie z odrobiną więcej rozumu niepotrzebnie starają się im to wyperswadować (mówię to też także do siebie) - głową muru nie rozbijesz, a co dopiero taki beton jaki jest tu reprezentowany.

Ja stąd uciekam, bo jeszcze się sam podniecę i ich zwyzywam za te bzdury.
Niech któryś władny łaskawie to przeczyści bo już nawet wątek tematu głównego zniknął w odmętach tych pierdół i offtopu.

Link to post
Share on other sites

No to ja wrócę do tematu pytaniem.

Jak to dokładnie jest z tym graniem w chmurze? Skoro Sony wykupiło te Gaikai to pewnie coś będzie miało wspólnego z ps4. Jeśli będzie takie coś, to będę mógł odpalić gry z PS3 na PS4 czy jak to działa?

Link to post
Share on other sites

 

Na przykład mówisz, że inni dostają orgazmu gdy usłyszą coś o konsolach, ty robisz to samo

No ale właśnie ja nic takiego nie napisałem. O to mi chodzi, ja nigdzie nie napisałem, że ktoś dostaje orgazmu. Odpisałem tylko do gtxxora i to był mój pierwszy post z orgazmem w temacie na tym forum :P

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

najpierw piszą coś takiego :


 

Stary, temat ten powstał celem

-analizy "przecieków"

-dyskusji na temat własnych oczekiwań

-odniesienia do 7-gen

 

 

a za chwile gadanie o tym jakie konsole są słabe, o crysise, o TLoU, fc3, wiedzminie i wszystkim co na pewno jest mniej związane z tematem niż playstation meeting.

 

Czyli jeśli jest to zrzędzenie i jechanie po konsolach,  to może być nie na temat.

Zresztą na stronie głównej jest podobnie:

http://www.benchmark.pl/aktualnosci/the-last-of-us-gra-dlugosc-najlepsza-naughty-dog.html

 

 

No dobrze, ale powiedz mi jakie ja tu orgazmy praktykuje? Gdzie ja się podniecałem na PS4.

Nic nie rozumiesz, na tym forum konsole można tylko jechać, a jak napiszesz coś pozytywnego to zaraz rzuci się na ciebie banda rozwścieczonych fanbojów.

 

Uncharted to prerender wykonany na... mocniejszym PC.

ROTFL :rotfl: kto to napisał?

 

A tu rzeczywiście masz rację, bo na eurogamerze w jakimś wywiadzie z
Naughty Dog powiedzieli, że najpierw robią gry w wyższej rozdzielczości
czy jakoś tak i przenoszą na PS3.

Skoro blacharze zrobili już taki burdel w tym temacie to krotko wyjaśnię.

Chodzi o to ze tworząc grę  robisz 2 wersje modelu w high poly i low poly. Z modli hpoly wypala się tekstury w bardzo wysokich rozdzielczościach, potem zmniejsza się rozdzielczość dostosowując do możliwości konsoli i nakłada na uproszczone modele(low poly). W przypadku postaci tak robi (prawie)kazdy developer, w przypadku tekstur pokrywających teren i inne obiekty, tylko cześć(w tym ND). Dlatego dla ND przejscie na następną generacje nie będzie się wiązać z dużym wzrostem kosztów. Zrobią tylko nowy renderer, modele low poly i tekstury nie będą tak okrajać + trochę więcej różnorodnych obiektów dorobią i to wystarczy.

 

tutaj przykład jak ND robią tekstury:

http://www.pixologic.com/zclassroom/homeroom/lesson/environments-with-tate-mosesian/

 

http://www.zbrushcentral.com/showthread.php?79141-Uncharted-2-Among-Thieves-art-work&p=660353#post660353

Edytowane przez Wulfen
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

właśnie przeczytałem artykuł na innym portalu który więcej mi powiedział na temat nowej konsoli niż można tutaj przeczytać na 14 stronach. od początku uważałem, że ten temat jest niepotrzebny. patrząc na post (wyżej) szanownego kolegi Deus91Ex nie mam już najmniejszych złudzeń.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...