Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] PlayStation 4


Recommended Posts

  • 1 rok później...

Panowie mam pytanie odnośnie
impra.jpg
dałem pasaek na maxa w lewo, a i tak jak gram ze znajomymi w fpsy online to oni są zdecydowanie za głośno
mam wrażenie, że ta opcja w ogóle nic nie zmienia czy dam na maxa w prawo czy w lewo, może z 10% przyciszy, nie słyszę dobrze kroków, bo grę daję na maxa, ich przyciszam, a i tak zakłócają :/

1. ktoś mi powiedział, że muszą być słuchawki 4 "pinowe" by to działało dobrze, to prawda?
2. podobno słuchawki od playstation mają opcję przyciszania imprezy, ale ktoś też mówił, że to lipnie działa, sprawdzaliście to może?
3. Myślę nad Hyperx Cloud Alpha lub czymś podobnym, ale jeśli okażę się, że te od SONY mają to przyciszanie imprezy to zdecyduje się na nie, bo bardzo mnie to irytuje, człowiek już z 15 lat temu mógł sobie na pc ustawić dowolnie głośność voica i gry, a tutaj taki cyrk :/
4. Czy takie słuchawki można podpiąć kablem optycznym bezpośrednio do konsoli i czy coś to poprawia w jakości dźwięku?

Pozdrawiam i życzę udanych okazji w black weekend ;)

Edytowane przez Guli28
Link to post
Share on other sites
  • 7 miesięcy temu...

Jakiś czas temu kupiłem sobie Razer'a Raiju bo oryginalny pad nie przetrwał próby czasu więc chciałem spróbować czegoś innego a że cena była można powiedzieć okazyjna to długo się nie zastanawiałem. Ogólnie fajnie się na nim pyka, te dodatkowe przyciski czasami bywają pomocne ale kompletnie nie nadaje się on do gier które korzystają z "ficzerów" oryginalnego DS4. Gram własnie w TLoU2 i nie mogę uruchomić latarki, która wysiadła bo... pad nie posiada żyroskopu/akcelerometru xD  :-> W padzie za taką kasę (nowy swego czasu kosztował chyba przeszło 600zł) poskąpili na takim elemencie :/

Link to post
Share on other sites

Jak Customy to w mojej ocenie opłaca się jedynie coś pokroju Aim Controllers (tańsza opcja) oraz Scuf (droższa opcja). A dlatego, iż robione są na bazie OEMowych kontrolerów więc posiadają wszystkie funkcje. A przynajmniej na pewno tak robi Aim, Scuf kiedyś pamiętam też, ale nie jest jak teraz z nowymi modelami.

Link to post
Share on other sites

Kupiłem gniazdo usb z kabelkiem i próbowałem reanimować swojego, o dziwo działa więc grać się da ale jest jeden problem. Pad jakby nie wykrywał baterii, działa tylko po kablu, na ikonce baterii wyświetla się znak zapytania. 

Mam też drugiego pada, którego niedawno kupiłem jako uszkodzonego (podobno nagle przestał działać), z myślą o podmianie części. Tutaj z kolei po wymianie gniazda na konsoli wyświetla się informacja żeby naładować baterię, świeci się czerwona dioda w padzie i po sekundzie pad się wyłącza. Na początku też ciężko było go sparować z konsolą, po podłączeniu migał na biało. 

 

Jak myślicie wymiana baterii mogłaby pomóc, czy to będzie jakaś grubsza sprawa? Jakoś nie chce mi się wierzyć, żeby obie baterie były skończone. Moja ma jakieś 4 lata, ta druga nie wiem... 

Link to post
Share on other sites

Kupiłem gniazdo usb z kabelkiem i próbowałem reanimować swojego, o dziwo działa więc grać się da ale jest jeden problem. Pad jakby nie wykrywał baterii, działa tylko po kablu, na ikonce baterii wyświetla się znak zapytania. 

Mam też drugiego pada, którego niedawno kupiłem jako uszkodzonego (podobno nagle przestał działać), z myślą o podmianie części. Tutaj z kolei po wymianie gniazda na konsoli wyświetla się informacja żeby naładować baterię, świeci się czerwona dioda w padzie i po sekundzie pad się wyłącza. Na początku też ciężko było go sparować z konsolą, po podłączeniu migał na biało. 

 

Jak myślicie wymiana baterii mogłaby pomóc, czy to będzie jakaś grubsza sprawa? Jakoś nie chce mi się wierzyć, żeby obie baterie były skończone. Moja ma jakieś 4 lata, ta druga nie wiem... 

 

 Czołem, che kupić konsolę i przejść w 2,3 gry i sprzedać. To kupować PS4 Slim czy Pro żeby mieć możliwość lepszej i szybszej sprzedaży?

Link to post
Share on other sites
  • 7 miesięcy temu...

Pytanie z typu tych pewnie głupich :)

 

Nigdy nie grałem w pierwsze Red Dead Redemption - jak gra wychodziła w 2010 byłem biedny jak mysz kościelna student który z trudem ukulał hajsu na jako takiego gamingowego laptopa. A później jakoś nie było okazji.

 

Szukam po latach najtańszego możliwego sposobu na zagranie w tą grę.

 

Czy jest jakikolwiek sposób żeby uruchomić ją na PS4 pro lub kompie ? Jeżeli nie to co polecacie kupić (jak najtaniej) specjalnie dla tej gry i później odsprzedać (najlepiej z minimalną stratą lub zupełnie bez).

 

Używane PS3 - na plus pad z analogami obok siebie jak w prosiaku, na minus to że kosztuje ponad 400zł i duże prawdopodobieństwo że zdechnie (w końcu sprzęt leciwy)

Używany Xbox 360 - podobnie jak ps3 i do tego gorszy dla mnie pad

Używkę Xbox one i odpalać we wstecznej kompatybilności - około 500zł i mniejsze prawdopodobieństwo że umrze. Ale pad którego nie lubię.

 

Najchętniej przeszło by sie na PC. Co myślicie?

 

 

Link to post
Share on other sites
  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...