Skocz do zawartości

Temat o kartach Radeon serii 7xxx oraz Rx 2xx


Recommended Posts

Dokładnie, jak już wyślesz, to nie sugeruj się też specjalnie tymi ich statusami na stronie bo chyba za cholerę ich nie zmieniają. Ja "w zeszłym" roku wysyłałem im sprzęt to zmienili status że odebrali od kuriera jak im zadzwoniłem się zapytać co z moją płytą główną i z ciekawości jak teraz sprawdziłem to dalej jest ten sam status :D

 

Mimo wszystko zadzwoń do nich na infolinię, czy dalej to obsługują. Nie zdziwiłbym się, jakby nie usunęli tego ze strony mimo że już nie mają tej umowy. Na telefonie powisisz z 10min nim ktoś odbierze.

Link to post
Share on other sites

Cześć. Mam R9 280x od ASUSa (direct CU2 TOP), najnowsza wersja biosu prawdopodobnie i postanowilem pobawic sie w koncu w OC (choc w sumei jeszcze nie trzeba ale co tam), problem pojawia sie ze ustawienia w afterburner co do napiecia nic nie zmieniaja. Czy ta karta jest zablokowana? Jak odblokowac?

Link to post
Share on other sites

Ehm no to pytanie chyba zalezy od ciebie a nie od nas co ci sie oplaca to wiesz chyba najlepiej.


Cześć. Mam R9 280x od ASUSa (direct CU2 TOP), najnowsza wersja biosu prawdopodobnie i postanowilem pobawic sie w koncu w OC (choc w sumei jeszcze nie trzeba ale co tam), problem pojawia sie ze ustawienia w afterburner co do napiecia nic nie zmieniaja. Czy ta karta jest zablokowana? Jak odblokowac?

Sprawdz na oprogramowaniu od ASUSA
, i wedle producenta nie jest zablokowana.

Link to post
Share on other sites

Cześć. Mam R9 280x od ASUSa (direct CU2 TOP), najnowsza wersja biosu prawdopodobnie i postanowilem pobawic sie w koncu w OC (choc w sumei jeszcze nie trzeba ale co tam), problem pojawia sie ze ustawienia w afterburner co do napiecia nic nie zmieniaja. Czy ta karta jest zablokowana? Jak odblokowac?

Włącz kontrolowanie napięć.

Link to post
Share on other sites
Jak myślicie chciałbym zakupić drugą kartę R9 290x od Gigabyte - opłaca się to w ogóle?

Pewne jest to, że zyskasz na wydajności A czy warto to już inna sprawa. Poczytaj o multigpu i co niesie ze sobą takie rozwiązanie.

Link to post
Share on other sites

Mam dosyć banalne pytanie (korzystałem z funkcji szukaj i nie znalazłem dobrej odpowiedzi ani w googlach ani tu - biorę pod uwagę że mogłem źle szukać ;) ). Również żadnego dobrego wykresu odpowiadającego na moje pytanie).

 

r9 280 dual-x w ogólności jaka to karta? to jest podkręcony 280? podkręcony 280x? co w kontekście tej karty oznacza DUAL? Czy po prostu część niereferencyjnych 280 ma "dual-x" aby wyglądało ładniej?

Link to post
Share on other sites

Nie ma żadnych artefaktów, NIKT nie produkuje kart po to, aby wyświetlały artefakty - bez przesady. Fanboye NV już taką opinię Radeonowi zrobili, że teraz takie coś można co chwilę przeczytać. Oczywiście zdarzają się sztuki wadliwe, ale to każdemu producentowi i od tego masz gwarancję. Co do karty to jest ona dobrym wyborem, szczególnie do WoT'a gdzie poradzi sobie bez najmniejszego problemu.

 

Możesz z ciekawości podać jeszcze resztę sprzętu.

Edytowane przez Głowa
Link to post
Share on other sites

Jak już mówiłem nikt nie produkuje karty po to by była ona zepsuta, te problemy innych mogły wynikać z innych przyczyn. 

 

Jeżeli się czegoś obawiasz o tego Radeona to wybierz po prostu kartę od konkurencji, bo nikt Ci nie zapewni w 100% czy tobie akurat nie zdarzy się coś złego z ta karta w tej grze.

Edytowane przez Głowa
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...