Skocz do zawartości

Temat o kartach Radeon serii 7xxx oraz Rx 2xx


Recommended Posts

Znalazłem 

 

 

Zastosowanie komputera : Gry Maksymalna kwota : 2500 Których części potrzebuję : Budę Czy będę podkręcać sprzęt? : Nie Rozdzielczość mojego monitora i model: 1024x768 Specjalne wymagania : Tani wydajny 4gb ram Części z poprzedniego komputera (konkretne modele) : Dysk juz mam Własna propozycja zestawu : Procesor i5 4460 Płyta główna MSI B85-G43 Karta graficzna r9 270x Ram 4gb 1600mhz Zasilacz Thermaltake Smart SE Modular 530W Obudowa brutus m25

 

Ten monitor martwi :P i zasilacz też

Edytowane przez Ragnar Lothbrok
Link to post
Share on other sites

Siema. Mam Gigabyte r9 280X i często wyrzuca mnie z gry z komunikatem że sterownik ekranu przestał działać, Win8.1 x64 działa normalnie, max temperatura grafiki to 73 stopnie. Próbowałem na sterownikach 41.12 oraz 14.4 i ciągle to samo. Karta ma rok, wcześniej nie miałem takiego problemu, karta nie kręcona. Co najlepiej zrobić?

Link to post
Share on other sites
Siema. Mam Gigabyte r9 280X i często wyrzuca mnie z gry z komunikatem że sterownik ekranu przestał działać, Win8.1 x64 działa normalnie, max temperatura grafiki to 73 stopnie. Próbowałem na sterownikach 41.12 oraz 14.4 i ciągle to samo. Karta ma rok, wcześniej nie miałem takiego problemu, karta nie kręcona. Co najlepiej zrobić?

 

To że wywala sterownik to nie musi być od razu wina samej karty ani jej OC, tak samo może się dziać przy podkręcaniu innego podzespołu, procka,ramu, a czasem i szyny jak ktoś leci na automatach, że wywala karta to nie od razu świadczy że ona jest niestabilna, podobnie miałem u siebie, często widziałem że sterownik NV przestał działać o np. w takim Battlefield 4, wina była akurat przez OC CPU, ale udało mi się to naprawić, więc zanim zrzucisz winę na kartę przetestuj swoje OC na procku ;)

Edytowane przez Ragnar Lothbrok
Link to post
Share on other sites

Znalazłem sobie karty po końcu linku. Różnią się one tym, że są od innych producentów jedna MSI druga Gigabyte. Małe różnice w taktowaniu no i wiadomo każde chłodzenie jest inne, jedno może być np. cichsze itd. 

Edytowane przez Głowa
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...