Skocz do zawartości

[MULTI] Call of Duty - seria


Recommended Posts

Ja rozumiem tu przysiąść zabić 3, przejść gdzieś indziej zabić kolejnych, a nie siedzieć w jednym miejscu (i to takim gdzie się do niego praktycznie dostać nie idzie, ani go normalnie trafić) i tylko przed siebie strzelać (najlepiej z prędkością serii z karabinu maszynowego).

Link to post
Share on other sites

snajpera snajpą się zdejmuje.....albo jakaś cicha klasa i nożem po głowie.....

wbij na prywatnym sam na Sub Base @kopec23 i zrób screena gdzie siedział....a jak nie Sub Base to poszukaj, może Ci powiem jak będę wiedział jak kogoś zdjąć w tym miejscu co pokażesz...(wnioskuję, że był śnieg, więc zostaje jeszcze Derail z takich więksiejszych)

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Ja rozumiem tu przysiąść zabić 3, przejść gdzieś indziej zabić kolejnych, a nie siedzieć w jednym miejscu (i to takim gdzie się do niego praktycznie dostać nie idzie, ani go normalnie trafić) i tylko przed siebie strzelać (najlepiej z prędkością serii z karabinu maszynowego).

Po to sa Claymore :co: ... jak dobrze przykampisz ze scope nie ma sensu isc gdzie indziej to logiczne :D
Link to post
Share on other sites

Mnie w tej grze zawiodło powiązanie ze steamem. Kompletnie bez sensu... Ktoś kto nie posiada Internetu nie może pograć w singla bo niemożliwym jest zainstalowanie gry. Tzn. może i się da zainstalować ale trzeba się bawić... Ogólnie gra jako kolejna odsłona fajnej serii na +. Tylko ten steam mnie dobił.

Link to post
Share on other sites

LOL. Pożyczam od kolegi MW2, instaluje 50min, chce włączyć gre po czym steam informuje mnie, że ich serwery są zbyt zajęte by zająć się moją sprawą! :P

Kolega pozyczyl Ci konto na Steam ta? xD ... Bo gry raczej by Ci nie dal :P
Link to post
Share on other sites

@piranha

Pożyczył mi grę i podał passy do konta - nie wiem o co ci chodzi.

 

Właśnie przeszedłem singla i wrażenia jak najbardziej pozytywne. Podczas gry czułem się jak w dobrym filmie akcji. Zajęlo mi to 5 - 6 h.

Co powinienem wiedzieć zaczynając grać w multi? ;)

Link to post
Share on other sites

@piranha

Pożyczył mi grę i podał passy do konta - nie wiem o co ci chodzi.

 

Właśnie przeszedłem singla i wrażenia jak najbardziej pozytywne. Podczas gry czułem się jak w dobrym filmie akcji. Zajęlo mi to 5 - 6 h.

Co powinienem wiedzieć zaczynając grać w multi? :P

o nic tak tylko mowie ;)

Na zwykle tryby polecam Moc Obalajaca (szczegolnie na poczatek) ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...