Skocz do zawartości

Czym sie rozbijasz?


Recommended Posts

Tak próbuję sobie wytłumaczyć jakoś logicznie to co widziałem na tym filmiku i jedyne co mi do czachy przychodzi, to, że aku musiał mieć mało elektrolitu i nazbierał się wodór, poszła iskra i wywaliło, ale z drugiej strony aku mają chyba jakieś ujście dla gazów?

Link to post
Share on other sites

Ja rano wsiadłem do fh, zapłon i jak pier.... Tylko główki w klemach zostały z akumulatora, reszty z chłopakami znaleźć nie mogliśmy.
Się nie raz coś grzebie i człowiek się nie zastanawia że za chwilę może być ślepy...

Link to post
Share on other sites
Cytat

że kolega nigdy nie zamawiał nowego auta

.

Zgadza się,

Na swoje sx4 czekałem też prawie pół roku - bo z Japonii płynęło (a najpierw musieli mi je złożyć zgodnie z zamówieniem).

 

31 minut temu, GreQonE napisał:

Zamówione

 

 

GRATULACJE. Piękne auto. Dla mnie za drogie (tak 3x) :)

Edytowane przez Succubus
  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, joker5513 napisał:

Kawasaki więc pewnie z Japonii

 

lub Tajlandii, UK i pewnie paru innych miejscach, być może być gdzieś w PL i powiedziano Ci, że płynie nie wiadomo skąd aby sobie salon kupił trochę czasu.

Auta to trochę większa sprzedaż, trudniejszy transport, więcej możliwości konfiguracyjnej (tym bardziej jeśli chodzi o BMW) więc nic dziwnego, że na auto czeka się po 6 miesięcy i nikt się temu nie dziwi.

 

A Greq nie zapłaci 600k, bo dostanie soczysty rabat a sam samochód będzie finansować zapewne w BMW CL, spłaci więc w ratach max 60% wartości po rabacie. 

 

 

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
7 godzin temu, joker5513 napisał:

auto dostarczą w SIERPNIU??!!??

i tak dość szybko :)

 

7 godzin temu, dodo napisał:

Na VW Polo czekasz po 6 miesięcy

A ile na Yarisa GR :D, chyba dla nowej partii jest teraz rok czekania

 

7 godzin temu, Succubus napisał:

GRATULACJE. Piękne auto. Dla mnie za drogie (tak 3x

Dziekuje, takie male marzenie spelnione :)

 

4 godziny temu, dodo napisał:

A Greq nie zapłaci 600k, bo dostanie soczysty rabat a sam samochód będzie finansować zapewne w BMW CL, spłaci więc w ratach max 60% wartości po rabacie.

Wziąłem klasyczny leasing akurat, ale rabacik ponad 30% :)

 

2 godziny temu, chudy131080 napisał:

Ładna beemka,pomarzyć sobie można.

Dziękuje dziękuję :)

 

Jeszcze nie mówmy hop, poczekajmy aż przypłynie, dużo rzeczy ejszcze po drodze może się zdarzyć. :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...