Skocz do zawartości

Czym sie rozbijasz?


Recommended Posts

U nas bez problemu. Lokalne szwalnie zamiast szyć ogrodniczki robocze po 50zł wzięły się za maseczki i normalnie w moim narzędziowym nawet są. W aptekach podobno nie do dostania, ale ojciec do firmy kupił bez problemu kilkadziesiąt żeby pracownicy mieli w razie gdyby czuli potrzebę pracy w maseczce.

Link to post
Share on other sites

 

 

Pracuję w aptece od kwietnia

 

Wow! Przypominam sobie, że miałeś zmienić pracę, ale nie sądziłem, że aż taki kierunek zawodowy obierzesz. No szacun - szczególnie w tym czasie :!:

 

 

 

To samo w sklepach, typ wyskoczył sobie po 5 paczek czipsów i cole... no fakt poważne fanty, nie idzie bez nich żyć. Dziś też piękna pogoda, pierdylion biegaczy i rowerzystów, rodzice z dzieciakami mijający się na chodnikach z innymi ludźmi,

 

A ja przestrzegam. Od prawie trzech tygodni wyszedłem na miasto może 4x po zakupy i raz trochę się pokręcić autem po mieście (bo mnie już szlak trafiał). Wychodzę tylko koło domu na trawkę, drzewka i krzaczki pooglądać, no i trochę się poruszać - bo pierdolca można dostać od tego siedzenia w chałupie.

Wyobraźcie sobie, że jeszcze nigdy w życiu nie siedziałem tyle w internecie co w ostatnich tygodniach. Za przeproszeniem, ale rzygam już tym dostępem do internetu (w zasadzie doszedłem do wniosku, że gó**o tam jest - w kółko w zasadzie to samo).

 

Jutro wylezę na podwórko i przegląd kosiarce zrobię (wymienię olej, przesmaruję co trzeba, wyczyszczę świecę (papierkiem - po taniości, szkoda nowej kupować do starej kosiarki, tym bardziej, że działa), naostrzę nóż itd) - zawsze to jakieś zajęcie się czymś. W tygodniu może umyję samochody (bo ma być ~20*C), a poza tym trochę czytam, długo śpię (też lipa, bo się ostatnio gorzej czuję niż jak wstawałem rano), trochę ćwiczę (trochę pompek i jakiś tam wygibasów - aby nie odwyknąć), no i jakoś dzień za dniem trwa (ale lipa jest ... )

 

Najgorsze, że chorych u nas ciągle przybywa i coś mnie łamie w gnatach, że najgorsze dopiero przyjdzie (tym bardziej, że ludzie mają do gdzieś - jak pisał Szarik).

Link to post
Share on other sites

 

 

Można psiknąć zwykłym plakiem

Można, tylko po co  :/  

Muszę się zebrać i swoje porządnie po zimie wyczyścić. Miałem oddawać na polerkę i ceramikę, ale w obecnej chwili wolę jednak nie ruszać oszczędności, bo nie wiadomo co się jeszcze wydarzy. Także dodatkowo wleci wosk i ceramikę na felgach odświeżę.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...