Skocz do zawartości

Czym sie rozbijasz?


Recommended Posts

300mm, niestety nie ma większych kitów dedykowanych do AK. Pod koniec zeszłego roku chociaż pojawiły się nacinane tarcze i klocki EBC. Taki secik wleci pewnie w tym roku.

 

Swoją drogą, dają rade. Ze 100 do 0 potrzebują 34-35m więc nie ma tragedii.

Link to post
Share on other sites

300mm, niestety nie ma większych kitów dedykowanych do AK. Pod koniec zeszłego roku chociaż pojawiły się nacinane tarcze i klocki EBC. Taki secik wleci pewnie w tym roku.

 

Swoją drogą, dają rade. Ze 100 do 0 potrzebują 34-35m więc nie ma tragedii.

 

Polecam zerknąć na ofertę WRK Brakes :)

 

Polska firma i robi cuda, wszelkie kombinacje, fabryczne zaciski do niefabrycznych tarcz, niefabryczne zaciski do tarcz fabrycznych itd.

 

Mają całkiem spoko ceny

Link to post
Share on other sites

 

 

Polecam zerknąć na ofertę WRK Brakes :)

Obadam. Jednak pewnie bez innego jarzma się nie obejdzie (ori zacisk ogarnąłby 312mm tarcze ale więcej już pewnie nie).

Tak pozwole się zapytać - jakie mają ceny na tarcze? Bo tu w moim przypadku byłby największy problem. Set nacinanych tarcz i klocków yellowstuff od EBC to jakieś 1.6k, patrząc ile same klocki dały w bawarce całym kompletem szłoby ugrać ~2m przy 100-0 na spokojnie.

 

 

 

z insygni

Bez możliwości. IA ma 5x120, IB 5x108, AK 5x105.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ja u siebie przeskoczyłem z 288 na 322 . Różnica bardzo duża , układ przestał się przegrzewać , a żywotność się co najmniej podwoiła . Także i finansowo lepiej na tym wyszedłem i to sporo bo z tyłu też przestały się klocki zużywać .  To w sumie mój drugi swap hamulców był , wcześniej w e39 z 300 na 324mm przechodziłem .  

Edytowane przez jakub1t
Link to post
Share on other sites
A peugeot ile ma?

Zależy o co pytasz, nawiązując do tarcz hamulcowych to teraz zależy od wersji wyposażenia itd. mój ma chyba 266mm ale nie jestem pewien. System hamulcowy TRW, występował też Bosch który z tyłu ma tarcze wraz z łożyskami przez co są droższe i 4x 108. CC albo SW ma 302mm przód

No i średnice z tyłu i z przodu różnią się. 

 

@Edit, układ hamulcowy zależał od jednostki napędowej. 2.0 pb i HDi miały już większą średnice tarczy.  

Edytowane przez Andrew
Link to post
Share on other sites
Opony są nówki (produkcja 6. tydzień 2020), to efekt edycji foto. Zobacz na ramki od halogenów.

No dobra, ale nowe opony też nie są ładnie czarne :D Najlepiej wyglądają jak nie ma dużego przeskoku między oponą, a czarną felą ;) Także serio polecam taki wosk zaaplikować. Niestety nie mam foto jak moje wyglądały po aplikacji, ale robi to robotę. Chyba, że tylko fele podbijałeś w programie  :rotfl:

Edytowane przez Johny3
Link to post
Share on other sites

"Osobowy citroen na numerach rejestracyjnych z powiatu ostrołęckiego wyjeżdżał z drogi podporządkowanej i wymusił pierwszeństwo na pojazdach wojskowych jadących w stronę Ostrowi Mazowieckiej."

 

Tak, ze raczej kolejny ślepy, albo Pan "jeszcze zdążę" w akcji. Żeby nie zauważyć jelcza i wpakować się pod niego w dzień, na prostej drodze w szczerym polu to trzeba się postarać. 

Link to post
Share on other sites

Odnośnie mycia auta... https://tko.pl/45468,2020,04,04,mandaty-za-mycie-auta-zandarmeria-zatrzymala-kierowcow-na-myjni-bezdotykowej-w-olsztynie

 

Ludzie dostawali mandaty 500zł więc tu jeszcze idzie go nie przyjąć.

Pewnie ci co na myjnie przyjeżdżali myśleli, że ta epidemia - cały jej stan to wymysł rządu i fanaberii prezesa. Ludzie są poyebani. Pracuję w aptece od kwietnia i jak widzę po jakie pierdoły przychodzą do nas w czasie tak dużego zagrożenia to ręce opadają... zero jakiegokolwiek pomyślunku. To samo w sklepach, typ wyskoczył sobie po 5 paczek czipsów i cole... no fakt poważne fanty, nie idzie bez nich żyć. Dziś też piękna pogoda, pierdylion biegaczy i rowerzystów, rodzice z dzieciakami mijający się na chodnikach z innymi ludźmi, część w maskach a część nie. Najwyraźniej chcą nam zrobić tutaj sajgon jak hiszpanii, tylko, że u nas będzie jeszcze gorzej mając na uwadze gównianą służbę zdrowia.

Link to post
Share on other sites

U mnie w robocie to samo .  Co prawda byłem w aptece dziś po pierdołę bo mi było potrzebne , ale tylko dlatego że po jedzenie przyjechałem , a apteka była obok i od miesiąca czekałem  . Po drodze widziałem , jak mówisz sporo rowerzystów , biegaczy , auta zapakowane rodzinami . Dziś sobie zdałem sprawę , że dziecko ani razu nie wyszło nawet za ogrodzenie od 3 tygodni . Ale mocno nie narzeka . 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...