Skocz do zawartości

Czym sie rozbijasz?


Recommended Posts

Chłopaki, ale nie raz widać sytuację jak np na pasie bocznym ktoś się rozpędza, a osoba jadąca głównym pasem celowo przyspiesza, żeby temu z boku zrobić kuku. 

 

Dlatego nie lubię słabych aut , tak to się dociśnie gazu i nie ma problemu wjeżdżasz gdzie chcesz . Nawet dziś wracając z pracy dojechałem do gościa , on mi zjechał na pobocze bo widział że w miarę szybko jadę . Ale ja nie wyprzedzam na trzeciego , poczekałem chwilę , on już zjechał na środek . Wyprzedzam go ,a on dodał gazu bo myślał że się nie wyrobię przed wysepką . Weź tu takiego zrozum . No ale mając jakąś tam moc redukcja i po problemie .

Link to post
Share on other sites

 

 

Chłopaki, ale nie raz widać sytuację jak np na pasie bocznym ktoś się rozpędza, a osoba jadąca głównym pasem celowo przyspiesza, żeby temu z boku zrobić kuku. 
A to miałem coś podobnego ale na trójpasmowym wiadukcie.Gościu w BMW prawie kuku mi zrobił, widział że zamierzam go wyciąć. Jechał środkowym pasem, zjechałem na prawy bo był wolny i zacząłem przyspieszać. On też próbował przyspieszać żebym go przypadkiem nie dogonił, no ale nie udało się. Gdy się do niego zbliżyłem to w ostatniej chwili wjechał na mój pas i dał po hamulcach haha :D Dobry materiał na stop cham bo pasuje do kompilacji, ale kamerkę mam w razie w. A tutaj nic się nie stało. Tyle co mi burak ciśnienie podniósł.  
Link to post
Share on other sites

Zaciski pomalowane. 2 warstwy, jest bardzo ładnie, gdzieniegdzie pojawi się delikatny prześwit ale już 3. raz nie chce mi się malować. Fajnie takie rzeczy robić przy wymianie klocków, można wtedy lepiej doczyścić zaciski czy łatwiej domalować.

 

1. warstwa:

 

nuk7h.jpg

 

 

2. warstwa:

 

3gjkz.jpg

 

 

Do południa miałem wizytę smutnych panów w garażu. Jak czyściłem zaciski wkrętarką ktoś mi zapukał do drzwi/bramy, kilka pytań dlaczego nie jestem w domu, co robię, itp., groźba mandatu ( :rotfl: ). Na szczęście Pan policjant dał się przekonać, że na prywatnej posesji to on może dziecku pogrozić zabraniem lizaka.

 

PS. Jak teraz wygląda mycie auta, można jechać na myjnie ręczną?

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Czerwone, znaczy, szybsze? :pajac:

 

Do południa miałem wizytę smutnych panów w garażu. Jak czyściłem zaciski wkrętarką ktoś mi zapukał do drzwi/bramy, kilka pytań dlaczego nie jestem w domu, co robię, itp., groźba mandatu ( :rotfl: ). Na szczęście Pan policjant dał się przekonać, że na prywatnej posesji to on może dziecku pogrozić zabraniem lizaka. PS. Jak

 

Ale jaja. Ale garaż masz na posesji, czy gdzieś poza swoją działką (np mieszkasz w bloku, a garaż jest gdzieś na osiedlu?)?

 

PS. Jak teraz wygląda mycie auta, można jechać na myjnie ręczną?

 

No nie wiem, jak jesteś na tyle odważny, aby się z obcymi ludźmi spotykać na myjni - ale chyba nie warto ryzykować (ja bym się wstrzymał - trochę syfu samochodzikowi raczej krzywdy nie zrobi ;) ).

Edytowane przez Succubus
Link to post
Share on other sites

 

 

Czerwone, znaczy, szybsze? :pajac:

Tak, +5KM :D

 

 

 

Ale garaż masz na posesji, czy gdzieś poza swoją działką

50m od bloku.

 

 

 

jak jesteś na tyle odważny, aby się z obcymi ludźmi spotykać

Spotykam kilkadziesiąt (może nawet kilkaset) ludzi codziennie w pracy. Co ma być to będzie natomiast wolałbym się nie spierać z kolejnym smutnym Panem albo później dochodzić swoich praw w sądzie. Tu nie ma opcji nie przyjęcia mandatu gdyż to decyzja administracyjna od której po opłaceniu możesz się odwołać do sądu.

Link to post
Share on other sites

Można, ale lepiej wieczorem gdy nikogo nie ma ;)  

Konstytucja RP, art. 31 ust. 3. Ograniczenia w zakresie korzystania z konstytucyjnych wolności i praw mogą być ustanawiane tylko w ustawie i tylko wtedy, gdy są konieczne w demokratycznym państwie dla jego bezpieczeństwa lub porządku publicznego, bądź dla ochrony środowiska, zdrowia i moralności publicznej, albo wolności i praw innych osób. Ograniczenia te nie mogą naruszać istoty wolności i praw.

 

Jak coś nie przyjmować mandatów !

Edytowane przez QubaKpl
Link to post
Share on other sites

A jednak lipa xD

CZĘŚĆ SZCZEGÓLNA

Rozdział IX Wykroczenia przeciwko instytucjom państwowym, samorządowym i społecznym

Art. 66. § 1. Kto ze złośliwości lub swawoli, chcąc wywołać niepotrzebną czynność fałszywym alarmem, informacją lub innym sposobem, wprowadza w błąd instytucję użyteczności publicznej albo inny organ ochrony bezpieczeństwa, porządku publicznego lub zdrowia,podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny do 1 500 złotych.

 

§ 2. Jeżeli wykroczenie spowodowało niepotrzebną czynność, można orzec nawiązkę do wysokości 1 000 złotych.

Link to post
Share on other sites

img_20200405_130957-eo1kh8.jpg

Felung już zamontowany.

 

Łanplas nie ogarnia takiego zakresu tonalnego toteż foto po edycji coby wyciągnąć kształt felg a i troszke brudu się zamaskowało :D

Jak się umyje auto i uspokoi sytuacja to wezme lustro na porządne foty.

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...