Skocz do zawartości

Czym sie rozbijasz?


Recommended Posts

Ja na szybko znajduję jeszcze ze 3 inne znaczenia tego wyrażenia. Np mówiąc o gnoju w domu można mieć na myśli bałagan, lub problemy.

 

Ale w użytym kontekście też jest mi znane. Mam znajomego który często to, że jest pod wrażeniem wyraża w ten sposób. On nigdy nie był na koncercie na którym było bardzo fajnie, zawsze opowiada tylko, że "był gnój" ;)

Link to post
Share on other sites

Ja wczoraj bylem u mechanika, cos mi tam brzęczy pod maską.. Chyba nic groźnego, chociaż na dwumasę można powoli zbierać.. Ale dobrze ze odwiedziłem mechanika bo pękł wąż od chłodnicy. Sytuacje udało się opanować, ale mogło być nieciekawie.. żeby nie powiedzieć katastrofa.
Zamawiam odrazu 3 nowe przewody, żeby spać spokojnie.

Edytowane przez leto87
Link to post
Share on other sites

węże mają już 11 lat. prędzej czy później trzeba je wymienić.
Zamówilem z litwy, juz mialem platność robić, revolutem.. oczywiście trzeba bylo zalogować się do banku, żeby potwierdzić płatność. potem zalogowac się przez aplikacje banku żeby potwierdzic płatność.. potem potwierdzić płatność w revolucie, przyszedł email, trzeba kliknąć przycisk.. przekierowuje i jest "blank screen"
No brak słów.
Mamy z żona jedną kartę revolut i dwie aplikacje na telefonach.. oczywiście nie da się tego tak zrobić.. bo karta jest przypisana do numeru telefonu.. rozumiem.. dlatego poleciałem po żonę, chciałem to z jej telefonu zrobić.. nie dało rady bo jest blank screen. 
Śmieszne bo jak z mojego telefonu chcę potwierdzić przelew, to jest, przekierowanie do pobrania aplikacji, a ja mam aplikację..

ok. udało się, ale z godzinę na to straciłem.

Edytowane przez leto87
Link to post
Share on other sites

@up:

Kup sobie uniwersalne narzędzie naprawcze i woź zawsze ze sobą :pajac:

 

 

mlotek-slusarski-profesjonalny-08kg-prol

 

 

 

 

 

 

Nie sądziłem, że jeszcze się ktoś bawi w naprawy takich elementów.

Muszę jednak przyznać, że talent tego człowieka mnie zadziwia :)

 

Edytowane przez Succubus
Link to post
Share on other sites

Bawią się bawią. Ostatnio widziałem jak klepali pròg prawie nowego samochodu. Byłem zaskoczont, że komuś chce się bawić, ale mechanik wyjaśnił, że po prostu nie ma jeszcze zestawòw naprawczych i nie ma skąd wziąć nowego, bo w życiu by się nie bawił jak by szło za 200-600 zł dostać nowy do wspawania.

Link to post
Share on other sites

Wszystko kwestia kosztòw. Zderzak nie jest ani nośny, ani ruchomy, nie ma wpływu na nic poza wyglądem. Jak ktoś ma pęknięty czy uszkodzony i można żywicą i włóknem szklanym naprawić za 400zł, kiedy używany do malowania kosztuje 1500 to dlaczego nie. Wiadomo, jak cały kosztuje 600 to nie ma co babrać, ale sytuacje są ròżne.

Link to post
Share on other sites

Tak,w zeszłym sezonie kupiłem i co jeździłem z miesiąc temu to już zaczął kuleć,myślę nic,trzeba zrobić serwis,jak odkręciłem airbox to się nogą przeżegnałem.Jescze klocki na tyle wymienię bo dziś już mi się nie chciało,oliwę,filtr i przygotowany do sezonu.

Link to post
Share on other sites

Kiepsko już było. No ale powiedzmy sobie szczerze - filtr powietrza w motocyklu szosowym to nie jest coś do czego ktoś jakoś namiętnie zagląda. 

 

 

Ja muszę w quadzie za to olej wymienić z filtrem. Szczerze mówiąc mi się nie chce, ale z drugiej strony cebula trochę ze mnie wychodzi, bo jak mam komuś odpalić 250zł za to, że spuści stary, wleje nowy i poświeci latarką w kilka miejsc, to zrobię to sam, bo olej z filtrem i świecą (bez dyfrów) to w detalu koszt 150zł, a ostatnio z dyframi włącznie w lokalnym serwisie za przegląd olejowy mnie na 500zł skasowali. 

Link to post
Share on other sites

Miałem prowadzić do szpeca żeby mi to zrobił ale w sumie myślę że sam to ogarnę,już pal licho PLN'y A tak to jakaś satysfakcja jest że samemu się coś zrobiło przy swoim sprzęcie,natomiast gdybym musiał jeszcze raz wymieniać odmę w swojej byłej e60 to chyba bym zlecił to komuś ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...