Skocz do zawartości

Czym sie rozbijasz?


Recommended Posts

Kiedyś były kolory , niebieska ,zielona , żółta i czerwona . Zieloną jeszcze do motorynki tankowałem pamiętam.


Obadałem temat esp w clk , przed liftem wyłącza się z guzika normalnie , po lifcie wyłącza się bezpiecznikami ( trzeba 2 wyciągnąć)

Link to post
Share on other sites

No i dopadła mnie klątwa saaba... RIP B235R3dae1fa831c9543c26cf2224cc8f8ab6.jpgWysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

No i dopadła mnie klątwa saaba... RIP B235R3dae1fa831c9543c26cf2224cc8f8ab6.jpgWysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

No i dopadła mnie klątwa saaba... RIP B235R3dae1fa831c9543c26cf2224cc8f8ab6.jpgWysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

No i dopadła mnie klątwa saaba... RIP B235R3dae1fa831c9543c26cf2224cc8f8ab6.jpgWysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

U mnie jest tak

 

https://www.youtube.com/watch?v=5baev8I75vA

 

 

Wróciłem wczoraj z serwisu i nie potrafią zdiagnoznować problemu, na początku sądzili, że to przewód paliwa bo mieli takie przypadki ale problem leży w innym miejscu - wysłali ten film do Poznania do importera. Trochę nie pomyślałem, zawiozłem auto do serwisu, który został otwarty tydzień temu (Motorpol Wrocław, jest 600metrów od mojej pracy)

Pojadę do miejsca, gdzie kupiłem samochód jak znajdę czas.

 

Dźwięk nie dochodzi z silnika a mniej więcej za przednimi kołami, pod autem.

Link to post
Share on other sites

Też jestem ciekawy. Puk puk panewka?

 

 

Patryk, czyli silnik padł?

 

dokładnie, panewka

Chyba Tapatalka ;)

btw. ciekawe jest to podświetlenie licznika

 

O masakro  :o  podświetlenie jest zmienione na zielone, ori było pomarańczowe 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

dokładnie, panewka

Załapałem pecha z Twojej strony. Wczoraj wysiadło mi 3 letnie kzfr, terkot jak w starym dyzlu. Auto zostawiłem już u mechanika, do robienia cały rozrząd. Wymienie przy okazji sprzęgło bo już się kończy. Lekką reką z robocizną 1500-

U mnie jeszcze głośniej więc do zrobienia na już bez dalszej jazdy.

Link to post
Share on other sites

U mnie kontrolka oleju zaświeciła się po wyścigu z audi s6 na wale miedzeszyńskim, gdybym nie wygrał tego wyścigu to pewnie saab zjechałby do wisły :D

 

Na szczęście nie ma tragedii, dopiero jak silnik przekroczy 105st zaczyna mrygać kontrolka ciśnienia na obrotach jałowych

 

 

 

A tak to brzmi. Z początku było podejrzenie o przytkanym smoku olejowym i miała być ściagana tylko miska, ale w takiej sytuacji z auta leci cały silnik 

 

 

Koszt samych części jakieś 4-4,5 tyś, bo jak mam wyjęty silnik to będzie robiona generalka. Robocizny nie liczę, bo 80% będę w stanie zrobić sam 

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Chętnie bym sam coś podłubał w aucie więcej ale nie mam warunków. Wystarczy, że jak pod blokiem wymieniałem klocki hamulcowe to już na mnie psy wezwał ktoś, że niby koła kradnę. Brak słów.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Szczęście w nieszczęściu, że nie udało mi się sprzedać starej 900. Dzięki czemu nie musiałem przesiadać się na rower  :rotfl:

 

No ale do dobrego się człowiek szybciutko przyzwyczają, już mi brakuje 

-klimatyzacji ( niby jest, ale dziura na przewodzie i trzeba załatać aby działało)

-wentylowanych foteli

-sterowania z kierownicy 

-fotochromowych lusterek 

-mocy, 9-5 miała 300km, 900 ma 131 :(

Link to post
Share on other sites

 

 

U mnie kontrolka oleju zaświeciła się po wyścigu z audi s6 na wale miedzeszyńskim, gdybym nie wygrał tego wyścigu to pewnie saab zjechałby do wisły

 

Ja już na wale się nie łapie z autami , bo niestety powyżej 120kmh  leci już prawko . 

Wczoraj też się naciąłem na własne życzenie wyprzedzając na ciągłej zawalidrogę  , a hen przede mną jechali niebiescy , no i 200zł 5 pkt. do respectu .

Link to post
Share on other sites

Sekcja zwłok wykonana, nie jest źle bo chwyciło tylko jedną panewkę główna, na szczęście nie obróciło. Pozostałe w niemalże idealnym stanie. Jeżeli wał będzie trzymał wymiary i nie był już po szlifie to jest git006ac05b42a5b6356f354f665fb2d0ee.jpg

 

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

 

 

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Zwłoki powędrowały na pomiary 

 

36959192_1999554880077080_50379073801976

 

Głowica w git stanie, z oględzin wynika że była robiona nie tak dawno i trzyma wszystko książkowo, ale i tak będzie delikatnie splanowana, nowe uszczelniacze itp

Wał wyszedł w nominale, ma 4 setki skrzywienia, teoretycznie mieści się w specyfikacji ale będzie prostowany. Blok silnika też w maire ok, dla spokoju wymaga jedynie osiowania gniazd wału korbowego. Czyli nie jest źle  :rotfl:

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...