Skocz do zawartości

Czym sie rozbijasz?


Recommended Posts

Oczywiscie s****iel uciekl

Może nie widział, nie mogłeś go zatrzymać?. Cztery razy takie coś przerabiałem w tym dwa razy goniłem bolków, raz w korku z buta a drugi raz autobusem jak wariat... później zdziwko gdzie i jak coś odpadło albo ja zarysowałem? heh.

Link to post
Share on other sites

 

4700km na liczniku i auto nadal jeździ :P

 

Phi, u mnie we Włochu pyknęło 10 tys. km i nic nie odpadło :D. Ale zdążyłem już pokrycie tylnej kanapy wymienić, bo ktoś kiepsko wszył zamek błyskawiczny przy isofiksach :).

Link to post
Share on other sites
Phi, u mnie we Włochu pyknęło 10 tys. km i nic nie odpadło :D. Ale zdążyłem już pokrycie tylnej kanapy wymienić, bo ktoś kiepsko wszył zamek błyskawiczny przy isofiksach :).

Co za czasy, ze 10tys km bez awarii to sukces :D

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Nie gadaj tylko, że to TDS :D Co za model i silnik?

 

nie mam pojęcia, nie znam się na bmw, jedyne co mam to 2 zdjęcia z tego, może sam rozwikłasz tę kwestię :)

 

edit: z tego co mówią google to jest: E46 / 318i / 1,8 / 116KM

 

943770_1233878653289523_415197702224678412928381_1233971413280247_72567330649038

Edytowane przez Vieworld
Link to post
Share on other sites

Jak patrzę na przebieg momentu, to bym obstawiał turbo dizelka. No i wolnossącego silnika raczej nie dałoby się wykręcić o 30% na samym ECU.

 

Przebieg niezły - jeździłem ostatnio 911-tką z przebiegiem 140 tys. km. Aż się spytałem, czy nadal pierwszy silnik. Cóż, był... trzeci :).

Edytowane przez radosuaf
Link to post
Share on other sites

U mnie tam pyknęło 366666km... Niestety zapomniałem zrobić fotkę a taki ładny wynik. No cóż, czekam na szczęśliwe siódemki :D

 

 

Szóstki udało mi się uchwycić w tamtym roku, a teraz czekam na dziewiątki :)

 

11229285_10208010246839716_4200252791672

Link to post
Share on other sites

Co to za samochód? Ciekawa czcionka na zegarach...

 

Japońce lubią dziwne czcionki, skyline r34 ma cyferki jak w zabawce :)

 

nie mam pojęcia, nie znam się na bmw, jedyne co mam to 2 zdjęcia z tego, może sam rozwikłasz tę kwestię :)

 

edit: z tego co mówią google to jest: E46 / 318i / 1,8 / 116KM

 

 

2,0D pewnie mocno wykręcony, przyzwoite kunie

 

 

Nie cytuj zdjęć! Biafra

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...