Skocz do zawartości

Czym sie rozbijasz?


Recommended Posts

 

 

sprawdź lepiej spawy w Mondeo
 

 

Sprawdzałem w sobotę. Gdybym miał pisuar na masce to może i by nie wytrzymały długo ale na moje szczęście przeżyją Twoją alfe :D

Link to post
Share on other sites

W to, że spawy przeżyją to nie wątpię, ciekawe jak reszta :D

Ja coraz bliżej jestem 240 Julki niż 150... wszystko zależy od rabatu w salonie, w czerwcu może wreszcie zamówię :) Dołączę się więc wkrótce do listy wysłuchujących różne rzeczy odnośnie AR ;)

Edytowane przez Vieworld
Link to post
Share on other sites

Po ostatniej naprawie czytaj wymiana tej rolki od pasków (chyba od alternatora) wskazówka od obrotów i prędkościomierz potrafią nagle mi się zawiesić podczas jazdy (np na 70kmh) albo np po ruszeniu auta stoją jakiś czas na zero zero a auto normalnie jedzie

To ma jakiś związek z tą wcześniejszą naprawą?

Więcej nie tankuje na crabie różnica między ich paliwem a Orlenem to jakieś nieporozumienie

Link to post
Share on other sites

Jak to? Wywalili te znaczki z karoserii? No to nic sie nie dzieje... mozna je w sklepie dokupic i zamontowac :D

 

Nie, skasowali cały model QV. Kiedyś 240-tka była edycją specjalną Quadrifoglio Verde, a teraz jest tylko najmocniejszą wersją silnikową. Trochę to odbiera uroku :).

A doklejanie koniczynek przypomina mi doklejanie znaczka M na 316i LPG...

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

No niestety, ale jak widzę na fejsbukowej grupie AR to najwięcej koniczynek mają posiadacze 1.9 100-120KM albo benzyn "turbo" Spark :D

 

Cóż, 156 można teraz mieć za paczkę fajek, więc wychodzi syndrom ludzi "z ambicjami".

Link to post
Share on other sites

Szczerze mówiąc, to nie mam pewności czy przeżyje te 4. lata. Plan jest taki żeby przejeździła do końca moich studiów, magisterkę planuję zaocznie, więc coś bym sobie odłożył na inne wozidło.

Myślałem nawet teraz nad sprzedażą i kupnem benzyny, ale do 13-15k nie ma niczego sensownego powyżej 170 KM. Dołożyłbym LPG i przy cenach gazu instalacja zwróciłaby mi się raz dwa.

Link to post
Share on other sites

A doklejanie koniczynek przypomina mi doklejanie znaczka M na 316i LPG...

 

wiedziałem, że nazwę zmieniono, ale nie wiedziałem, że nie będzie koniczynki!

Pozostaje zakupić komplet carbonowy ze sklepu za $50 :D

 

http://shop.alfisti.net/images/product_images/popup_images/7394_0.jpg

 

 

a tak poważnie to nawet lepiej, że nie ma. Znaczy szkoda, mniej szczęścia będzie ;) ale ja mam już powoli ułożony plan na delikatny jej modding, nie wiem tylko kto mi zrobi kilka rzeczy, ale one mogą poczekać... zielony znaczek by mi troszkę przeszkadzał z kolorystyką czarno-czerwoną... :)

Edytowane przez Vieworld
Link to post
Share on other sites

Zapomniałem - rok minimum 2004, bez sensu kupować auto starsze od tego, które mam obecnie.

 

E46 330CI to ja bym z miłą chęcią przygarnął, ale nie ta półka cenowa :/

Bez sensu jest moim zdaniem takie założenie

W sedanie się da kupić, ale nie będzie idealne

Link to post
Share on other sites

Bez sensu jest moim zdaniem takie założenie

 

Bez sensu? Kupowanie 12-letniego samochodu, to proszenie się o kłopoty. Jest prawie pewne, że ktoś, kto go sprzedaje, przez ostatni rok albo i więcej kompletnie olał wszelkie wymiany i chodziło tylko o to, żeby się samochód toczył, i mamy prawie pewne wydatki. Pomijam już fakt, że zazwyczaj osoba, która sprzedaje 12-letnie BMW to jest osoba, która niekoniecznie ma hajs na utrzymanie takiego samochodu.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...