Skocz do zawartości

Czym sie rozbijasz?


Recommended Posts

W dniu 5.04.2023 o 17:51, joker5513 napisał:

Moda na te debilne SUVy nie przestaje mnie zadziwiać

 

To nie zawsze jest moda, zachęcam do zapakowania 2 wózków do sedana, co chwilę wkładania 17kg dziecka do fotelika przy niskim samochodzie..

Sam niestety zmieniłem z serii 5 na X3 mimo, że 5 się jeździ lepiej i jest wygodniej (mówię o swoim stylu jazdy, trasach jakie pokonuje, potrzebach/wymaganiach względem auta)

 

No i tak, poniżej X3 LCI

 

C994tT8l.jpg

  • Lubię to 4
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Wsadzilem asymetryczne toyo do swojego subaraka, myślałem że to się bieżnikiem różni, a to "lewa strona auta ma odwrotnie założone opony niż prawa" :D
Rozum podpowiada że coś nie tak, ale w praktyce to chyba działa.. W każdym razie wczoraj w trasie jeździło się fajnie.

  • Haha 1
Link to post
Share on other sites
5 minut temu, coco01 napisał:

Płasko na tym Podlasiu jak diabli.

 No to u mnie pod Warszawą mam bardzo dużo miejsc . Najbliżej to jakieś 300m od domu . Do żwirowni w Kołbieli znanej z terenwizji też z 20km  tylko .

Nad Wisłą mam sporo terenów , ale nie wiem gdzie mogę wjeżdżać bo jest tam od pewnego momentu obszar zamknięty . Pierwszy raz tam pojechałem ze znajomymi i od razu kontrola policyjna w szczerym polu jak wracaliśmy . Obyło się tylko na pogadance że ktoś zadzwonił ze skargą  . Ale tam akurat można było . Duga sprawa to tam jest tak zaorane przez auta że trochę mam za mało prześwitu czasem no i lipne opony .  3 razy mnie wyciągali . Dziś też ładna pogoda i sobie małą rundę zrobiłem po lesie .

 

PS Do wyciągnięcia jednego MLa są potrzebne 2 samuraje :D

  • Lubię to 3
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

może trochę offtop ale:
 

Spoiler

 


Pamiętam byłem z ojcem na targach, gdzieś tam w Gdańsku, blisko 30 lat temu. Auto budziło spore zainteresowanie.. Ładne, nowoczesne, a rosja też miała ogromny potencjał na rozwój..
Ojciec, z tego co pamiętam kupił hyundaia accenta. Nie wiem czy wtedy czy 5 lat później, ale to już nieważne. Ciekawe to były czasy, Korea Poł wystrzeliła, Arabowie gospodarczo wystrzelili.. a innym się nie udało.

Link to post
Share on other sites
6 godzin temu, marik81 napisał:

Rodzimy przemysł motoryzacyjny?

pewien kraj stojący na bogactwach naturalnych.. ale po części nas też. 
Powiem szczerze że nie często widzę ładę na drodze, ale może w zachodniej Europie tego więcej. Dużo się tego sprzedaje porównując do Koreańczyków?

Link to post
Share on other sites




pewien kraj stojący na bogactwach naturalnych.. (...)
Dużo się tego sprzedaje porównując do Koreańczyków?

Ja tam nie wiem. Niemniej trochę widocznie sprzedawali.
Pisanie, że im nie wyszło, mimo, że jednak mają jakiś tam przemysł motoryzacyjny a my nie mamy żadnego, to trochę jak nabijanie się z sąsiada, że chodzi w podartych ciuchach kiedy samemu nie ma się żadnych i chodzi się gołym.

Link to post
Share on other sites
7 godzin temu, marik81 napisał:

trochę jak nabijanie się z sąsiada

Źle to odebrałeś.. Ale chyba zdajesz sobie sprawę, że my przez 40 lat byliśmy pod wpływem tego sąsiada. Pewien związek, powiedziałbym że duży, pomiędzy tym faktem a upadkiem naszej motoryzacji istnieje.
Z tego co piszesz, jeżeli faktycznie im idzie tak dobrze w produkcji samochodów, to możemy im bić brawo i gratulować.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...