Skocz do zawartości

Czym sie rozbijasz?


Recommended Posts

4 godziny temu, PatrykT napisał:

3.0 tfsi

 

Fajne , jeździłem trochę serią i po programie . Ale to dawno było . Ogólnie A7 z racji dawnego miejsca pracy to chyba prawie każdą wersją jeździłem z wyjątkiem rs7 .

 

Tak trochę kusi mnie zakup takiego od dłuższego czasu  , ale jednak diesla ze względu na spalanie . Najwięcej jeździłem właśnie 3.0 tdi z programem na 303km i było szybko i ekonomicznie .

Link to post
Share on other sites
11 godzin temu, jakub1t napisał:

 

Fajne , jeździłem trochę serią i po programie . 

 

 

No tu jest coś porobione, wydech zmieniony, pierwsza setka po ok 3 sekundach. Auto robi wrażenie ale audi to nie moja bajka;) auto miałem do dyspozycji na niecałe 2 tygodnie (korekta lakieru, ceramika, poskładanie i detailing wnętrza )  i na szczęście ziomek już zabrał bo auto kusi i totalnie nie czuć prędkości w nim 

 

 

 

Link to post
Share on other sites
24 minuty temu, PatrykT napisał:

No tu jest coś porobione, wydech zmieniony, pierwsza setka po ok 3 sekundach

 

To ile to ma koni, że 0-100 w 3s? Nawet RS7 750 KM robi 0-100 w 4 s.

 

https://www.youtube.com/watch?v=ELCZRKyTHgY

 

Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, PatrykT napisał:

totalnie nie czuć prędkości w nim 

Nie czułem prędkości w a8 4.0 tfsi .  Cisza spokój , a strzałka szybkościomierza jak szalona szła w górę .

Godzinę temu, PatrykT napisał:

No tu jest coś porobione, wydech zmieniony, pierwsza setka po ok 3 sekundach.

Pewnie pełny stage 1 , kołko + program = 450km 

 

 

50 minut temu, soda napisał:

tu nie odpalił procedury , nie ruszył nawet z hamulca . Taki luźny start zrobił . A niestety skrzynie w audi,vw mulą na starcie . 

 

 

Seryjny używany RS , racebox 0-100 3.6

https://youtu.be/2tcxXiQQJ0k?t=711

 

Edytowane przez jakub1t
Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, jakub1t napisał:

Szwagier ma mini na bazie i3

 

Nie ma Mini na bazie i3, i3 to zupełnie oddzielna platforma na monocoque z włókna węglowego, nie da się niczego na tym "bazować" :)

 

Może ma ten sam układ napędowy

Link to post
Share on other sites
W dniu 5.03.2023 o 10:56, jakub1t napisał:

tu nie odpalił procedury , nie ruszył nawet z hamulca . Taki luźny start zrobił . A niestety skrzynie w audi,vw mulą na starcie . 

 

Gdyby odpalił procedure przy 750 to by napędy poszły, bo już przy serii się zdarza :D taki urok audi 

Link to post
Share on other sites
22 godziny temu, GreQonE napisał:

Może ma ten sam układ napędowy

 

18 godzin temu, AudiAWX napisał:

Natomiast Cooper SE to w 60% bmw i3

 

 

5 godzin temu, GreQonE napisał:

Czyli ma inne wszystko poza układem napędowym xD

 

No nawet patrząc na nie to by się zgadzało :)  Ale raz sobie pojeździłem i całkiem fajna zabawka . Oczywiście za długo nie jeździłem szwagier bo do domu musiał wrócić na "zbiorniku" :D

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

Panowie, mam zbędną płukankę do silnika Liqui Moly Engine Flush 2640 300ml. Nówka sztuka, nie otwierana, nie chceta se wypłukać silnika? Za symboliczne 2 dyszki mogę oddać. Na OLX chcą złodzieje 12 zł za wystawienie aukcji w kategorii Moto.

 

 

20230318_102456.jpg

20230318_102621.jpg

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...