Skocz do zawartości

UWAGA OSZUST! JAN MAREK N*****


Recommended Posts

Zajjjjjebiście. Ten pedał mnie wyrolował na 624zł jaki człowiek jest głupi, że nie wkleiłem jego nazwiska w google. Ja pierdo**, nie przepuszczę gówniarzowi. Posuneła się coś sprawa z nim? "Kupiłem" od niego Radeona HD7850 2gb za 624zł. Od przelania pieniędzy odzewu brak, odrzuca połączenie, mam wszystkie jego dane, a jest to:

Jan Nawrocik

28 czerwca 334/7

61-437 Poznań

45 1240 17631111001018742272

tel. 728 749 778

Występuję do aukcje fm o zaczęcie "śledztwa" (wszystko odbyło się poprzez ten portal), musiał podać tan nr dowodu itp więc jak go będe miał to tu go podam.

Ja ******** nie daruje sobie tego!!!!!

Edit: Pogooglowałem i możemy nieco podsumować:

Zawsze podaje ten nr tel: 728 749 778 (wiem że może to czytać i zmienić nr...), zawsze podaje dziwny tytuł przelewu po to aby kase mieć po chwili (w moim przypadku było to p24-857-380). Ostatnio podaje takie dane:

Jan Nawrot/Nawrocik

28 Czerwca 334/7

61-437 Poznań.

lecz wcześniej co transakcja to podawał inne dane.

Jak sprawdzimy konto bankowe to okazuje się że jest to: Bank Pekao S.A. , II O. w Poznaniu , ul.Masztalarska 8A, 61-767 Poznań więc się zgadza

na pozór jest bardzo wiarygodny. Zgadza sie na wysyłanie zdjęć, nieraz nawet z twoim nr tel itp, skany dowodu.

Zawsze po przelaniu pieniędzy kontakt się urywa a gg milknie (penie od razu je usuwa...)

Nie chce wystawiać na allegro, gdyż zazwyczaj mówi, że nie ma konta i wystawi od kumpla po czym mówi że jednak coś nie wyszło. Nieraz proponuje "umowę" przez gg, nieraz (tak jak mi) gametrade, świstak, aukcje.fm (u mnie na tym się skończyło) do wyboru...

Z tego co wiem jest to jakiś gówniarz (ok. 20lat), kantuję ludzi od dobrego 1,5r. Trzeba coś z tym zrobić. No nie wiem, obić go? Spałować? Dojść go w ciemnej ulicy? Choć to i tak nie zwróci naszej kasy z którą raczej możemy się pożegnać... Policja jak widzimy nie pomaga, tylko się z nim "bawi" (?), w każdy bądź razie nawet nie ruszyli du*y. Dla pewności przed transakcją wklejajcie w Google nr konta (z różnymi odstępami po między cyframi), nr tel, oraz same dane, jak np. adres zamieszkania.

Jak coś się dowiem to będe pisał.

Edytowane przez piotrek8x
Link to post
Share on other sites

Az sie tego przykro czyta... ja zawsze TYLKO allegro i jak ktos nie chce to NARA... jedyny pomysl to pojechac osobiscie bo za taka kase to bym nawet ****a z bieszczad do tego poznania sie wybral... policja ostatnio ****a robi bo wiem to z wlasnego doswiadczenia. Z laska przyjmuja zgloszenia i wiekszosc konczy sie wiadomo jak a nie raz dawalismy nawet zdjecia z monitoringu... sorry za epitety ale ****e trzeba dojechac i innej opcji nie ma!

Link to post
Share on other sites

Jak spotykasz znajomego w innym miescie mówisz jaki ten świat mały, najbardziej popularne forum w Polsce a nikt nie może tego gówniarza ścignąć w Poznaniu, to nie ma tutaj nikogo z Poznania żeby pomóc, to jednak ta Polska jest ogromna

 

jak można kupować w ciemno na umowę na papierze od kibla, teraz tylko allegro jak nie to nie ma o czym gadać, ponieważ to tylko i wyłącznie wina kupującego który daje zrobić z siebie bambusa, ponieważ przystaje na takie śmieszne umowy. ja sam osobiście dawałem oferty sprzedaży na innym forum z elektroniką i ludzie nawet nie pytali o allegro tylko od razu wpłacali mi pieniądze, sam się dziwiłem że ufali mi ja bym nikomu nie zaufał, oczywiście towar wysyłałem od razu a ludzie dziękowali i byli bardzo zadowoleni, ale ile takich jak ja może być?

 

Jest was tylu, znacie adres łepka, spotkać się wjechać mu na chatę, Policja gó... zrobi tylko uliczny samo sąd

 

 

Ostatnio na tym forum jakiś GIMBUS miał na sprzedanie Medal of honor Warfighter, napaliłem się na tę grę, a on mi mówi że nie ma allegro więc sugerował wpłate w ciemno, mówie wam wpadłem w taki szał że gówniarzowi tak naubliżałem że zgłosił to do moderatora, do tego wmawiał tak że on chce robić interesy z poważnymi ludzmi a nie ze mną, kto tu k... jest poważny ja wpłacam od ręki warunek allegro, kto chce robić poważne interesy on ściemniacz z gimbazy? Mówie wam jak o tym wspominam to aż mnią trzęsie żeby złapać takiego gówniarza i przetrzepać konkretnie nawet z dopiskiem śmiertelnie z urazem na całe życie, pozdrawiam tego bizmesmena od medal of honor, a każdemu życze rozwagi nie emocji gdy ktoś daję okazjonalna a nie raz nierealnie niska cenę, już nie wspomnę o procesorach i kartach najnowszych za 1/3 ceny z Chin, dobrze że się obudziłem za w czasu bo bym stracił pare tys zł.

Edytowane przez malboro511
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

To, czy policja pomoze czy nie zalezy zazwyczaj od prowadzacego sprawe. Pare lat temu jak chodzilem do gimbazy jeszcze kupilem sobie obrotomierz do skutera :D za ~170pln. Najpierw facet sciemnial, ze nie ma czasu isc na poczte, pozniej stwierdzil ze mi nie wysle bo nie. Wystarczylo isc na policje i po 2 tygodniach kasa z przeprosinami wrocila na konto. Policja w przypadku takich zwyklych, drobnych osztustow jest skuteczna, nawet gdy sa to male kwoty.

 

Aktualnie walcze o 30zl z jakims sklepem z allegro. Typek dostal kilka negatywow w zwiazku z brakiem przesylek oraz kontaktu i usunal wszystkie przedmioty z allegro. Ale i tak bede go dreczyl o te glupie 30zl, przynajmniej bedzie na piwo czy pizze.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Jednego robi w bola na 600 stów. Drugiego olewa bo jeszcze nie jego kolej a trzeciemu rzuca ochłap w postaci 200zł jako niby rata.

Równie dobrze to jego przyszli kontrahenci mogą wpłacać pieniądze bezpośrednio osobą, którym wisi kasę... ehhh...

 

Na prawdę nie chce mi się wierzyć, że nikt z tego forum jeszcze gnoja nie nawiedził.

Link to post
Share on other sites

Jako że się deklarowałem to opiszę jak sprawa się rozwinęła :) No więc od razu 3.01 poszedłem na policję, ale według nich było jeszcze za wcześnie, i dostałem wezwanie na 10.01. Złożyłem zeznania, wczoraj dostałem tel że sprawą zajęła się prokuratura, i że było więcej takich "zażaleń". Dziś gość wszedł na gg, nawet mi odpisał, chciałem się z nim dogadać "jak człowiek", ale on coś tam napisał i kontakt zamilkł. Ciekawe czy i on dostał już pisemko :) Po wpisie rafała zaczynam odzyskiwać nadzieję na zwrot pieniędzy :D



Z tego co wiem to on dalej wyłudza kasę na tym forum :/ Dostałem info od jednego z użytkowników. A już myślałem że go przymknęli...

Link to post
Share on other sites

Mnie to zastanawia, że nikt jeszcze z naszego 38 milionowego kraju go nie odwiedził i nie obił porządnie twarzy oraz połamał palców. Powinni mu związać ręce z tyłu na krześle i wsadzić drzazgi albo wykałaczki pod paznokcie. Może wtedy by nie dotknął klawiatury.

 

70890 użytkowników forum i nikt nie jest z Poznania albo okolic? Boże. Jednak ten świat jest wielki.

 

Jak ktoś chce to niech sobie poczyta w spoilerze. Pisał z 4827201 czyli cały czas ten sam numer. Widać albo idiota albo ma żółte, bądź wyłapuje ludzi, którzy są na tyle łatwowierni i ufni że nawet nie raczą sprawdzić numeru GG w sieci. K :cenzura:  zajmuje to niecałe 10 sekund a może człowiekowi oszczędzić sporo pieniędzy i nerwów.

Janek powinieneś mieć ksywę Deer Hunter  :rudolph:

 

 

aa bb
16:23:13
witaj
16:23:18
jestes? ;)

Lukson
16:23:26
jestem

aa bb
16:23:51
ja tak 'mocno wstępnie' jeszcze, ale ;)
16:23:58
w sprawie 990FX

Lukson
16:24:36
nom
16:24:57
masz komplet?

aa bb
16:25:16
tak jest, pelen zestaw, na gwarancji (3 lata, zostaly niecale 2)
16:25:21
w 100% sprawna

Lukson
16:25:34
gdzie kupowana?

aa bb
16:26:16
proline

Lukson
16:27:59
ile sobie za nią życzysz?

aa bb
16:28:46
wlasnie na razie mocno wstepnie napiaslem, wiec nie wiem ;P no myslalem o 450PLN-ach gdzies

Lukson
16:30:05
100zł więcej warty jest nowy sabertooth
16:30:26
a tą chce kupić bo pasuje mi kolorystycznie po strikerze 2 extreme

aa bb
16:30:40
hmm
16:30:46
to ile Ty bys proponowal?

Lukson
16:30:57
350-400

aa bb
16:31:29
mhm
16:32:12
jakbym powiedzial 400+kw (odbiór: Poznań)?

Lukson
16:32:47
400 z kw bo do Poznania mam kawałek

aa bb
16:33:05
a skąd jesteś? ;)

Lukson
16:33:16
krk

aa bb
16:33:17
z jaką wysyłką? ;P bo wysylka moze kosztowac 15 zeta, a moze i 50 :D
16:33:23
aaa, to faktycznie kawalek spory :D

Lukson
16:33:46
preferuje kurierem bo do poczty nie mam zaufania

aa bb
16:34:19
mhm
16:35:40
to w sumie, chyba sie dogadamy ;) Jakbys to widzial [transakcję]? Acz na 100% dopiero moglbym napisac wieczorem (kolo 20-21)

Lukson
16:36:21
pobranie DHL albo UPS - zwrot w 1 dzień
16:36:27
doliczysz sobie dodatkowe 5zł

aa bb
16:36:51
mhm
16:37:00
co do tego zwrotu w 1 dzien, to mam akurat spore watpliwosci
16:37:03
ale mysle, ze sie dogadamy ;P

Lukson
16:37:18
sprzedawałem kierownicę przed świetami
16:37:25
wysłałem UPS w czwartek
16:37:42
w piątek w południe była u klienta a wieczorem miałem kase na koncie
16:37:49
także mniej niż 1 dzień

aa bb
16:38:02
to gicior ;)
16:38:45
mysle, ze sie dogadamy. Tak jak napisalem - odezwe sie kolo 20-21, bo teraz musze mykac
16:38:46
:)
16:38:49
do uslyszenia

Lukson
16:38:52
ok

Lukson
20:40:58
jesteś??

Lukson
01:00:13
hey, jak będziesz to daj znać to dogadamy temat tej płyty bo jednak sabertooth drożej wychodzi :D

Lukson
15:31:38
Chłopcze masz szczęście, że wiem kim jesteś i jak robisz naiwnych ludzi w ch**a.
Uwierz mi że gdybyś mnie przerobił to już byś tak łatwo do komputera nie usiadł.
Szukaj dalej naiwniaków, może wreszcie znajdzie się taki co pojedzie i Ci wpierdoli albo wywiezie w las i zostawi żeby dziki przeryły kapsko.

 

Link to post
Share on other sites
Ta jasne jego przymkną :/ Dziwi mnie to że taki ktoś kto wyłudził tyle kasy od ludzi i dalej to robi jest dalej na wolności. Ale w tym chorym kraju wszystko jest możliwe tu się lepiej traktuje przestępcę niż takiego który postępuje zgodnie z prawem.

A dlaczego sądzisz że go nie przymknął? Ma żółte papiery lub coś w tym stylu?

Link to post
Share on other sites

Moze za gowniarza rodzice kazali mu czytac kodeks karny, kodeks cywilny i inne gowna zeby chociaz jego dziecko 'wyszlo na ludzi' i mu sie dobrze wiodlo.



BTW Skladaliscie wniosek o naprawienie szkody czy postepowanie adhezyjne?

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Wywózka do lasu lepiej załatwia sprawę.

 

Nie zmienia to faktu, że jeszcze nikt i nic mu nie zrobił.... przez ile to już dwa, trzy, cztery lata? Niezły ma sposób na życie.

Link to post
Share on other sites

dlatego takie sprawy robi się przez allegro lub podobne strony :) kolega z mojej wsi jest stratny na 400zl a sąsiad na 20000zl tak 20000zl, wysłał zaliczkę na traktor i po tym słuch sprzedającego zaginał . sprawę na policje zgłosił, gó**o z tego wyszło, nawet jakby do sadu zgłosił, to by przegrał sprawę. takie życie    

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...