Skocz do zawartości

UWAGA OSZUST! JAN MAREK N*****


Recommended Posts

hahaha fajny temad najlepsza jest ta czesc, w ktorej ekipa internetowych nerdow zbiera sie zeby busem wyruszyc do Poznania Juz sobie wyobrazam jak z busa wysiada ekipa 50kg chudzielcow w okularach a z osiedlowej klatki wychodzi 3 karków Poznanskich zeby powitac wizytacje hahahaha Macie nauczke na przyszlosc naby. Zycie to nie forum internetowe.

Ku*wa człowieku, chciałbym Ciebie zobaczyć, jakbym Cię pier*olną to by Ci się kredki z plecaka wysypały ... następny cwaniak. Oczywiście moja odpowiedź jest w formie żartu ;)

 

Aha i jeszcze jedno, widzę, że mało osób zgłosiło sprawę na policję, bo nie chcecie podawać nr. sprawy. Skoro tak, to możecie sobie jeszcze poczekać z pół roku zanim policja go złapie.

Link to post
Share on other sites

@up

typie.. Ty już się nie podniecaj.. Nie jesteś poszkodowany więc nie wiesz o co chodzi. Jakby Cię też oszukali to sam byś chciał zebrać ekipę i wyruszyć do typa..

 

Ja zostałem już 2 razy oszukany. Pierwsza sprawa trwała długo i musiałem czekać na pieniądze ponad rok. Drugiej jeszcze nie zgłosiłem, bo zostałem niedawno oszukany, ale mam zamiar iść na policję po nowym roku. Na szczęście mam wszystkie rozmowy, zdjęcia potwierdzeń i umowę, ponieważ to była wymiana i mam nadzieje, że pójdzie szybko. Następnym razem dam sobie spokój z zamianami, bo praktycznie jest to gra w chybił trafił - albo wymiana pójdzie sprawnie, albo zostaniesz oszukany. Chciałem jeszcze dodać iż nie polecam serwisu tablica.pl - 80% użytkowników na tym serwisie to oszuści.

Wracając do tematu... Współczuje poszkodowanym i myślę, że sprawa zakończy się pomyślnie, a typek trafi do paki na dłuższy czas.. : )

 

PS: Wesołych Świąt 8)

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

ja dwa lata temu kupilem telefon nokie 5800 za 800zloty. Typek owalil tak 13 osob. Sprawa oczywiscie wtedy zalozona. Mowie wam szkoda zachodu nie odzyskacie kasy. Mi sie to ciagnelo gdzies do pazdziernika. To kazali zebym im do sadu wyslal przelew. nie mialem oczywiscie na to ochoty bo w takim przypadku musialbym juz jechac do szczescina na sprawe a kasy i tak bym nie odzyskal, a sad przejazdu by nie oplacil. Sprawa wczesniej sie tam zakonczyla, ja nie musialem jechac ale moglem. Wyslali potem list ze sie przyznal i wogole ale pieniedzy nie oddal

Link to post
Share on other sites

ja dwa lata temu kupilem telefon nokie 5800 za 800zloty. Typek owalil tak 13 osob. Sprawa oczywiscie wtedy zalozona. Mowie wam szkoda zachodu nie odzyskacie kasy. Mi sie to ciagnelo gdzies do pazdziernika. To kazali zebym im do sadu wyslal przelew. nie mialem oczywiscie na to ochoty bo w takim przypadku musialbym juz jechac do szczescina na sprawe a kasy i tak bym nie odzyskal, a sad przejazdu by nie oplacil. Sprawa wczesniej sie tam zakonczyla, ja nie musialem jechac ale moglem. Wyslali potem list ze sie przyznal i wogole ale pieniedzy nie oddal

kraj dla oszustów i lichwiarzy

Link to post
Share on other sites

Ludziska ludziska , tak to jest jak się wysyłą pieniążki w powietrze.

 

Nigdy nie zostałem oszukany dlaczego ponieważ są dziesiątki ofert z zamówieniem pobraniowym i zawsze z takiej korzystam.

 

I wiem że zaraz polecą komenty że jak nie w temacie to się nie odzywaj , ale taka jest prawda w dzisiejszym świecie nie można ufać nawet swoim przyjaciołom a co dopiero obcym i to w sprawie pieniędzy.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Nigdy nie zostałem oszukany dlaczego ponieważ są dziesiątki ofert z zamówieniem pobraniowym i zawsze z takiej korzystam.

 

I wiem że zaraz polecą komenty że jak nie w temacie to się nie odzywaj , ale taka jest prawda w dzisiejszym świecie nie można ufać nawet swoim przyjaciołom a co dopiero obcym i to w sprawie pieniędzy.

Dokładnie. Też zawszę tak robię gdy kupuję na allegro (chyba, że kupuję od jakiegoś dużego sklepu, który ma kilka/kilkanaście tysięcy pozytywów).
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dokładnie. Też zawszę tak robię gdy kupuję na allegro (chyba, że kupuję od jakiegoś dużego sklepu, który ma kilka/kilkanaście tysięcy pozytywów).

ja w sumie patrze na ilosc komentarzy i tylko kiedys kiedy koles mnie lekko oszukał a poza tym zawsze ok, trzeba przygladać się sprzedawcy.
Link to post
Share on other sites

Ja dużo kupuje na allegro i mało kiedy brałem za pobraniem a pech trafił że akurat trafiłem na takiego chama który mnie oszukał :/ I najgorsze że było to poza allegro bo wtedy łatwiej było by dochodzić. Ja nawet juz nie liczę na odzyskanie kasy tylko chodzi mi o tę pier***oną sprawiedliwość żeby gościu poniósł zasłużoną karę.

Link to post
Share on other sites

Nigdy nie zostałem oszukany dlaczego ponieważ są dziesiątki ofert z zamówieniem pobraniowym i zawsze z takiej korzystam.

W najlepszym razie możesz dostać uwalony produkt (np. niedziałająca karta), w najgorszym cegłe w opakowaniu produktu :P

 

Przecież w obecności listonosza nie będziesz wkładał do kompa i robił testu w FurMarku :wariat::D

Link to post
Share on other sites

Z grafą to ja tak samo robiłem w końcu 1,5k na chodniku nie leży. A poza tym tutaj była inna sytuacja bo gościu był rzetelny i konkretny przez co byłem pewien co do tej grafy bo nie była nawet do kompa wkładana, folia zabezpieczająca była nienaruszona. Od razu po pierwszym telefonie do niego wydał mi się ok, później po dotarciu grafy dzwonił i pytał jak śmiga. Także gościu naprawdę ok, wszystko było dokładnie tak jak mówił, nie to co ten cham co mi procka rzekomo sprzedał :/ Ale całe szczęście tacy ludzie sie rzadko zdarzają.

Edytowane przez rafal12322
Link to post
Share on other sites

Ludzie, co wy piszecie z tą zapłatą? Ja i nie tylko ja, kiedy zamawiałem coś z niepewnego źródła, to przed zapłaceniem kurierowi najpierw odpakowywałem paczkę i sprawdzałem czy się zgadza. ŻADEN kurier nie zrobił mi jeszcze z tego tytułu problemu! I znajomi też nigdy się na to nie skarżyli.

Link to post
Share on other sites

Wierzycie, że dostaniecie kasę? :)

Odłóżcie marzenia, jak typa dorwą to raptem kasy nie będzie...

Wiem jak ja miałem, koleś miał dużo pozytywów (coś koło 250, zero neg/neut)

Wystawiłem C2D E8400 za 200zł (bo nie byłem pewny czy sprawny).

Typek kliknął kup teraz i wysłał e-maila,

Że potrzebuje pilnie procka i czy mógłbym go wysłać teraz i że chce go sprawdzić, jak będzie działać to wyśle kasę, jak nie będzie to wyśle procka i zwróci koszty wysyłki, dopisał, że mam się nie bać bo jak

co mam poświadczenie w naszych e-mailach. To wysłałem. Po tygodniu cisza ze strony kolesia

Po miesiącu byłem bez procka, kasy i wkur*#!)(#* wysłałem do allegro e-maila, że mnie oszukał koleś, mam wszelkie dowody, i chcę zwrot od nich pieniędzy (w końcu jest ubezpieczenie do 10 kafli)

To odesłali, żebym próbował się z typem skontaktować, po tygodniu nieudolnych prób znów wysłałem e-maila i co chwile odpisywali, żeby próbować się skontaktować. Byłem nieziemsko rozje*any. Poszedłem na psy i powiedzieli, że nic nie mogą zrobić to sprawa Allegro <buahahha> śmiech na sali...

Ze 5 miesięcy później potrzebowałem ram, to kupiłem i się okazało, że od tego typa :) zrobiłem tak samo jak on, zamówiłem i że pilnie potrzebuję.

Więc zamówiłem, i nie wpłaciłem kasy. Po 2 tygodniach miałem ze 3 wiadomości od allegro, że jeśli nie wpłacę zwracają sprawę na policję i miałem wezwanie na psy. I dopiero jak wszystko wyjaśniłem to ja odzyskałem kasę a typek ram :)

Prawo działa na korzyść oszustów. Dobrze się o tym przekonałem, konto z allegro usunąłem. Nie potrzebne mi takie śmiecie.

Sorry za taki bajzel w tym poście ale pod wpływem emocji byłem.

Mimo, że to prawie nierealne odzyskanie kasy, życzę wam tego :D

  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...