Skocz do zawartości

UWAGA OSZUST! JAN MAREK N*****


Recommended Posts

Duże prawdopodobieństwo że te osoby z tym samym nr konta to nasz oszust.

 

Tomasz Mętel,

Jarzębinowa 8/2,

77-400 Złotów

Nr konta: 52102040270000110207939574
 

Paweł Gorzelańczyk,

Słoneczna 5B, 09-500 Gostynin,

Pesel: 84070387610,

tel: 728749778
Nr konta: 52102040270000110207939574

 

Jan Gawłowski
Łozowa 70/9
61-448 Poznań
52102040270000110207939574

 

Jarosław Ostojski

Różana 10/5
61-577 Poznań
52 1020 40270000110207939574


Dialcom24
Paderewskiego 8/4
69-100 Słubice
52 1020 4027 0000 1102 0793 9574

 

Tylko kabaret że bank nawet nie sprawdza odbiorców w przelewie.I złodziej podaje 1 nr konta do 4 różnych nazwisk i adresów   :[i niestety 150zł poszło ale już sprawa na policji.

 

PS.

Nick na forum-mohikanin

PS.2

Jan Szenfeld
Jarzębinowa 8/2
77-400 Złotów
521020 40270000110207939574

Edytowane przez Djmnich
Link to post
Share on other sites

On podaje różne dane adresowe, imiona i nazwiska. Te konto na które idą

pieniądze to tylko "pośrednik" (dialcom, przelewy24 itp), który

przekazuje pieniądze na inne konto/a.

Mógłbyś napisać to bardziej rozumnie?Początek rozumiem ale dalej już nie.Rozumiem że ten nr konta to konto dialcomu albo przlewy24?

Ale ten numer konta jest z banku PKO BP.Tak czy siak jest jakiś właściciel konta.

Edytowane przez Djmnich
Link to post
Share on other sites

Konto w dialcom albo przelewy24 może być w dowolnym banku. Wpłacasz na nie pieniądze a z niego idą na kolejne konto.

Co w tym trudnego do zrozumienia?

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Łaski nie robi, jak dla mnie to oprócz tego powinien bulić jeszcze jakieś odszkodowanie czy coś w tym stylu. Ja mu jednorazowo przelałem całą kwotę a ten cwaniak się bawi w jakieś drobne sumy. Poczekam jeszcze do przyszłego miesiąca, zobaczę ile wtedy odda jak dalej tak samo to będe dzwonił do prokuratury żeby go pospieszyli bo z tego co wiem to jest taka opcja.

Link to post
Share on other sites

Nawrotek dalej grasuje. Tutaj i pclol. Niedawno się o tym dowiedziałem.

Profil do zbanowania Pyton94.

 

Nie chcę nikogo namawiać ale może ktoś by się udał do tego Poznania i powiesił go za genitalia?

Link to post
Share on other sites

Mnie usiłował naciąć ostatnio gościu przez Allegro. Kupiłem kup teraz - oczywiście potrzebował pieniądze "na wczoraj", przelałem połowę ekspresem, druga połowa miała być przy odbiorze - po 2 tygodniach czekania ubarwionych dyskusjami na GG - poinformowałem go że idę na Policję zgłosić sprawę - poszedłem, zgłosiłem, wziąłem potwierdzenie złożenia zawiadomienia ( policjanci Wam nie zaproponują wydania takiego zaświadczenia ale macie prawo o nie prosić ). Zeskanowałem potwierdzenie i przesłałem gościowi. Oczywiście najpierw były wyzwiska, odgrażanie itp. po chwili zaproponował iż odda jeśli wycofam, poinformowałem że wycofam jeśli odda - nie wcześniej. Po 15 minutach kasa była u mnie.

 

Gość przelew chciał na dane: Krzysztof Tanikowski - policjanci sprawdzili - nie ma takiej osoby w kraju.

Konto allegro zarejestrowane na Dominik Tanikowski - sprawdzili - dane zgodne - osoba ma 16 lat.

 

Piszę to bo obiecałem temu hmmm panu że wszystkich będę przed nim ostrzegał. Konto na Allegro już mu po mojej interwencji zablokowali.

  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

JA polecam uważać na portalach typu tablica i gumtree na fałszywe ogłoszenia sprzedaży telefonów.

Primo raz dogadywałęśsię z kolesiem z 2 końca polski i wytargowałęm bardzo atrakcyjna cenę ale po tym jak poprosiłem o dane kontaktowe etc to kontakt momentalnie się urwał. Chciał załatwićna gębę.....

 

Niedawno też widziałem jak na gumtree wystawionych było pare smartfonó różnych marek, zdjęcia na tym samym tle, ten sam numer kontaktowy ( ale o dziwo za kazdym razem inna lokalizacja). Złodziej był tak głupi, że wystawił ten sam model telefonu w 2 bardzo od siebie odległych miastach. Na prośbę wysyłke za pobraniem/allegro kontakt się urywał.

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

mam na koncie allegro blsiko 400 udanych trransakcji zakupu wiec przestan odradzać czegoś o czym widać masz mało pojęcia...

po prostu jest kilka zasad, które trzeba przestrzegać i  najważniejsze - MYŚLEĆ !

 

Po pierwsze to, że póki co Cię nikt nie wyrolował to nie znaczy, że nie może Ci się to przytrafić. 

Po drugie nie oceniaj mojej wiedzy na temat transakcji na allegro jeśli nie masz o tym bladego POJĘCIA.

Po trzecie w poście powyżej wyraziłem swoją opinie więc nie ma potrzeby reagować na nią agresywnie. Jeśli jesteś zbyt nerwowy to sobie melisy zaparz albo zrób sobie nalewkę z passiflory. 

 

Życzę dobrej nocy. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

nie jestem nerwowy (gdzie coś takiego widzisz ?) tylko dbam o to by informacje i rady na tym forum miały jakiś poziom i przesłanie, a odradzanie innym zakupów na tym portalu z nieuzasadnionych powodów uważam za niezbyt przemyślane...Ot to wszystko o co i chodziło ;) Gdyby było to poparte jakimiś mocnymi argumentami to prosze chętnie sam przeczytam :)

 

Też zyczę dobrej nocy :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

@muf18:

Jego dane to: JAN N***** UL. ********************** 61-437 POZNAŃ

Z tego co widzę w google maps to jakaś rudera, choć tego można było się spodziewać.

Według google jest to ten budynek:

 

http://img27.imageshack.us/img27/2214/beztytuu2ry.jpg

 

Przynajmniej tak wyglądał w czerwcu 2011

Edytowane przez kubbak
Ochrona danych osobowych
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...