Skocz do zawartości

Benchmark.pl Sprzedane


Recommended Posts

Teraz, sid vicious napisał:

Turkus ci do głowy udeżył colego. Jesteś oderwany od tematu chyba bardziej niż redaktor, także ja kończę to czytać :D 

Nieźle, jak na administrację. A masz do powiedzenia coś sensownego, bez głupich zaczepek? Na pewno przyciągasz dużo ekspertów do współpracy taką postawą.

 

2 minuty temu, Mrozinho napisał:

Super tylko tutaj dużo ludzi działało w myśl zasady "im mniej wiem tym chętniej się wypowiem". Jeśli nie trafia to powinno być to nagradzane. Należy jeszcze wziąć pod uwagę fakt, że od 2013r, a może nawet wcześniej forum w przeciwieństwie do redakcji wymagało kompetencji i argumentacji w poradach.

Niestety, tacy też się zdarzają i jeśli dwie czy trzy próby naprawienia sytuacji nie pomogą, wówczas można rozważać ograniczenie takiej osobie dostępu do wrażliwych tematów.

Link to post
Share on other sites

 

9 minut temu, sid vicious napisał:

no to mordo, po co tu wypisujesz pierdoły skoro niczego nie weryfikujesz, nic nie wiesz, a klepiesz jakieś "standardy profesjonalizmu" wzięte z artykułu Gazety Wyborczej
jak nie masz o czymś pojęcia to się nie wypowiadaj i tyle

 Ekhm... Ja pracuję w zachodniej firmie technologicznej z własnym produktem sprzedawanym na cały świat i jeżdżę po konferencjach jako prelegent. Piszę, jak taka firma jest zarządzana, nie o Gazecie Wyborczej. Z szefem gram w biurze w bilarda, a nie trzęsę się ze strachu na jego widok. Widzisz to jest coś, czego nawet nie chcesz przyjąć do wiadomości i agresywnie próbujesz uciąć dyskusję jakimś śmiesznym "nie wypowiadaj się". Bo co? Bo ktoś ma inne zdanie, do tego podparte latami doświadczenia? Forum dyskusyjne, btw. Trochę samokrytyki o otwartości. Może tego nie kontynuujmy, jeśli nie masz zamiaru wypowiadać się bez uszczypliwych zaczepek? Ja tylko pokazuję, jak to powinno wyglądać, a Ty rób, co tam sobie uważasz za słuszne, bo szkoda na to prądu.

Edytowane przez Karister
Link to post
Share on other sites

Ta redakcja, jedyne co robi to emituje CO2.

Ogólnie to chciałbym podziękować firmie komputronik, pozbywając się pseudoredakcji sami zmniejszyli ilość emitowanego CO2 przez własną firmę.

 

@Karister

spokojnie koleszko, wielu z nas pracuje w zachodnich firmach. Problem forum jest taki, że jest to forum i umiera śmiercią naturalną, nawet jakbyś tu wdrożył najzachodniejsze z zachodnich struktur, planów naprawczych, MDMów, aktiw dajrektorów i innych rzeczy których zachodnie korpo wymagają to i tak ta buda by upadła.

  • Haha 1
Link to post
Share on other sites
1 minutę temu, Karister napisał:

Ja pracuję w zachodniej firmie technologicznej z własnym produktem sprzedawanym na cały świat i jeżdżę po konferencjach jako prelegent. Piszę, jak taka firma jest zarządzana, nie o Gazecie Wyborczej. Z szefem gram w biurze w bilarda, a nie trzęsę się ze strachu na jego widok. Widzisz to jest coś, czego nawet nie chcesz przyjąć do wiadomości i agresywnie próbujesz uciąć dyskusję jakimś śmiesznym "nie wypowiadaj się". Bo co? Bo ktoś ma inne zdanie, do tego podparte latami doświadczenia?

...bo farmazonisz XD Typie, urwałeś się nie wiadomo skąd, na SB od jakiegoś czasu pociskasz te bajdały o prelegentach, pracy za 30k netto, teraz dorzucasz Rosje, Tesle, granie z szefem w bilarda, profesjonalne standardy zarządzania (...) XD

a do jakiego to jest wątku w ogóle? co to ma z czymkolwiek wspólnego? w obrębie własnych postów sam sobie zaprzeczasz, a takiego narcyzmu i highjackowania wątku dawno nie widziałem, bo ewidentnie temat przekierowałeś na poopowiadanie o sobie - polecam udać się do specjalisty od głowy XD

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
11 minut temu, Mrozinho napisał:

a co do zachodnich firm to mamy tutaj na forum takiego dzbana co ma nick na R zaczynajomcy siem i w niemczech wyzyskuje uczciwych niemców.

Stoi nad nimi z biczem, nawet przerw na kanapke nie mają a etat u nich to 12 godzin dziennie, więc nie wiem czy chciałbym brać z zachodu wzorce h3h3

Pewnie, nie każda jest sensowna. Ale niektóre bardzo. Nie chciałem uogólniać. Dlatego pisałem o FAANG. Są też inne. 

 

13 minut temu, sid vicious napisał:

...bo farmazonisz XD Typie, urwałeś się nie wiadomo skąd, na SB od jakiegoś czasu pociskasz te bajdały o prelegentach, pracy za 30k netto

Przepraszam, że mi dobrze idzie w zawodzie. Zawsze mierzyłem do lepszych i się opłaciło. A to wszystko działa, dlatego że jest dobrze zarządzane. Myślałem, że są tu rozsądni ludzie, którzy też by poszli w tym kierunku. To coś złego? Nigdzie tu nie pisałem o 30k, ale trafiłeś niemal idealnie. Brawo!

 

13 minut temu, sid vicious napisał:

a do jakiego to jest wątku w ogóle? co to ma z czymkolwiek wspólnego?

Moim zdaniem administracja sama doprowadza do upadku forum swoim zachowaniem. Tylko tyle.

 

13 minut temu, sid vicious napisał:

polecam udać się do specjalisty od głowy XD

Chyba muszę dostawać poziom wypowiedzi do Twojego - Polecam maść na pieczenie wiadomej części ciała. Teraz dyskusja jest ok?

 

13 minut temu, sid vicious napisał:

w obrębie własnych postów sam sobie zaprzeczasz, a takiego narcyzmu i highjackowania wątku dawno nie widziałem

Niczemu nie zaprzeczam, jestem bardzo dobry w logicznym myśleniu, o to się nie martw. Nic nie chcę hijackować. Chcę tylko pokazać, jaki sposób zarządzania przyciąga ludzi, bo myślałem, że może to forum odżyje i będzie do czego wrócić, ale najwyraźniej nie. Także trzymajta się. Najwyraźniej fora dyskusyjne mają swój najlepszy czas już za sobą.

 

Edytowane przez Karister
Link to post
Share on other sites
1 minutę temu, Karister napisał:

hijackować.

ale po polsku plox, nie chce mi sie w translejta wrzucać :V

 

1 minutę temu, Karister napisał:

Moim zdaniem administracja sama doprowadza do upadku forum swoim zachowaniem. Tylko tyle.

Nie, wszystkie fora tematyczne zdychają. Jak spadnie atomówka to zostanie tylko elektroda

Brak spostrzeżenia tego, że ludzie wolą oglądać liptona na yt zamiast czytać forum można już podciągnąć trochę pod nieumiejętność analizy

Link to post
Share on other sites
2 minuty temu, Karister napisał:

jestem bardzo dobry w logicznym myśleniu

no nie, nie jesteś

 

2 minuty temu, Karister napisał:

Moim zdaniem

a kto pytał?

 

2 minuty temu, Karister napisał:

Chcę tylko pokazać, jaki sposób zarządzania przyciąga ludzi

Więc opowiedz mi o wybranych modelach zarządzania i porównaj ich skuteczność w III sektorze... (nie, tak serio to nie rób tego bo nie chce mi się tego nonsensu dalej słuchać)

 

 

2 minuty temu, Mrozinho napisał:

oglądać liptona

który, notabene, też stąd wyleciał na kopach jak opowiadał bzdury, ale się ogarnął i zrobił swoją marke - da się ;) 

1 minutę temu, Karister napisał:

Tyle że bez błędu ortograficznego.

a gdzie ten błąd? :D 

Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, BlackCoffe napisał:

Uwierz mi, że gdyby tak było to część osób by już dawno siedziało na dożywotnim banie ;) 

Czyli równie dobrze jak byś im gardło podcieła.

51 minut temu, Mrozinho napisał:

sit też po polsku, bo już ustalilismy ze nie umiem po angielsku

i dobrze, essa.

 

ja tu przyszedłem zaprosić do dyskusji ludzi niekompetentnych z redakcji, ale nie wyrywają się do odpowiedzi

Nie wiem na co liczysz?? :P Wyrwą się to wylecą, każdy na to wpadnie. Dzisiaj prawo dżungli w pracy jest święte, albo robisz co każą jak nie to wont.

Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, Mrozinho napisał:

ja tu przyszedłem zaprosić do dyskusji ludzi niekompetentnych z redakcji, ale nie wyrywają się do odpowiedzi

Nie sądzę, abyś znalazł kogokolwiek w redakcji, kto dałby radę zejść tak nisko żeby zrównać się z Twoim poziomem dyskusji. Odpuść :) 

 

A odnośnie tego co poruszył wyżej @Karister - warto abyście dopuścili do siebie taką ewentualności, że nie jesteście nieomylni i czasem to, co pozornie wydaje się złą porada, może być jednak tą najbardziej dopasowana do specyfiki danej sytuacji, albo zwyczajnie precedensową sytuacją w danym temacie. 


Ostatecznie Wy też się całe życie uczycie ;) 

Link to post
Share on other sites
2 minuty temu, wojciech spychała napisał:

 

A odnośnie tego co poruszył wyżej @Karister - warto abyście dopuścili do siebie taką ewentualności, że nie jesteście nieomylni i czasem to, co pozornie wydaje się złą porada, może być jednak tą najbardziej dopasowana do specyfiki danej sytuacji, albo zwyczajnie precedensową sytuacją w danym temacie. 

Przeglądając zawartość ukrytego działu ,nie raz sobie przyznawaliśmy pewne popełnione błędy. Także nie jest to prawdą co piszesz.Nikt tutaj z nas nie był autokratą, w sprawach ważnych dla forum ,zawsze się doradzaliśmy wspólnie niejednokrotnie dla dobra funkcjonowania forum.

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
8 minut temu, BlackCoffe napisał:

Redakcja to ma nas tam gdzie słońce nie dochodzi, forum to dla niej tylko miejsce na reklamy.


Nie uogólniałbym aż tak, choć faktycznie sporą jej cześć zdążyliście zniechęcić do udzielania się (zwłaszcza tekstami jak powyższe „eksperta od wszystkiego”@Mrozinho)…

Link to post
Share on other sites
4 godziny temu, wojciech spychała napisał:

choć faktycznie sporą 

Sporą czyli ile? Biorąc pod uwagę poupadały ruch na pozostałych forach jak i tu, ja różnicy nie widzę. Co więcej ,zaraz po pclab jest jakieś inne forum ,które żyje jak benchmark? Może max jedno.

Edytowane przez adivxv
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
7 minut temu, wojciech spychała napisał:


Nie uogólniałbym aż tak, choć faktycznie sporą jej cześć zdążyliście zniechęcić do udzielania się (zwłaszcza tekstami jak powyższe „eksperta od wszystkiego”@Mrozinho)…

Tak, wszyscy na forum, userzy plus ekipa robiliśmy wszystko by Was wykurzyć z forum :facepalm:

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, Karister napisał:

jestem bardzo dobry w logicznym myśleniu

Weź skończ farmazonić, bo aż mi ekran ściemnił 8-) Wszyscy qurwa są mądrzy, jak to ich bezpośrednio nie dotyczy. Ale poza obrysem to są taaaacy mądrzy, że aż żal du**ę ściska. Zwolnij się z zachodniej firmy, przyjdź do bencha i zajmij się organizerką. 

  • Dzięki 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...