Skocz do zawartości

Kolekcja, zdjęcia nowych retro fantów, relacje z psucia


Recommended Posts

kupiony ze smartem  : ) poza tym gość do mnie dzwonił czy nie chce jeszcze jakiegoś proca i pamięci żeby mozna było odpalić prosto z pudełka. Zapowiada mocną wyprzedaż w dobrych cenach :P

 

A złoty jest tutaj

https://www.olx.pl/d/oferta/plyta-glowna-procesor-ram-karta-sieciowa-CID99-IDNUvrW.html

 

dostałem zwrot kosztów bo chłop niby nie wysłał bo miał ją w innym domu. Jak prosiłem żeby wystawił jeszcze raz to już się nie odezwał i już mi się nie chce z nim męczyć

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

nie no, to moje jest już od dawna w sumie xd

jakby było 2000-2001 to bym zostawił a jak starsze to raczej na złom. Wygląda dość staro przez ten kwarc i układ więc myślałem czy by nie zostawić do niebieskiego builda

 

2005/2008 imo niemożliwe

Link to post
Share on other sites
W dniu 18.03.2022 o 16:33, dulu1 napisał:

nie no, to moje jest już od dawna w sumie xd

jakby było 2000-2001 to bym zostawił a jak starsze to raczej na złom. Wygląda dość staro przez ten kwarc i układ więc myślałem czy by nie zostawić do niebieskiego builda

 

2005/2008 imo niemożliwe

 

Znajdź sterowniki, zobacz datę pierwszych i ostatnich, będziesz miał mniej więcej zakres dat życia produktu na rynku.

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Nie dało się po bożemu, to trzeba było szukać gdzie indziej. A dokładniej tam, gdzie wyhacza się najlepsze perełki - w złomie za stówkę. Zdjęcia były bardzo słabe, a sprzedawca nie mógł zrobić zdjęcia bo już, hehe, spakował. Na podstawie obrysu i położenia niektórych elementów wiedziałem że to montego, nie wiedziałem natomiast z którą wersją układu (są dwie dla takiej samej karty). W zdjęciach z sieci na szybko dopatrzyłem się tylko że to czego ja szukam, ma w pewnym miejscu tranzystor w większej obudowie, tutaj była mniejsza. No ale zaryzykowałem. I nie zawiodłem się.

 

Szkoda że pójdzie pod gorące powietrze  ;)

 

_dsc4639a7j0z.jpg

 

_dsc4640yxjzr.jpg

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

Wyszło jak zwykle, czyli bałagan, obelgi i syf. A wystarczyło na spokojnie jeszcze raz zdjąć układ, naprostować nóżki, porządnie wyczyścić pady i delikatnie przylutować każdą nóżkę osobno, jak na partacza przystało. Nawet wizualnie wygląda to duuuuużo lepiej niż przy miro. No nic, pora odsłuch legendy %-)%-)

 

_dsc4687qqjc0.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

ehh.. przynajmniej nikt się specjalnie nie gapił

20220516_170129lejai.jpg

 

 

Jak zobaczyłem ją na żywo to pomyślałem że zaraz ją zgonie bo nawet nie mam jej gdzie trzymać. Ale szkoda mi, to nie moje gabaryty ale z technicznego punktu widzenia jest rewelacyjna - wysuwany mobotray, zdejmowalny górny panel, demontowalne klatki na dyski, wszystko jest perfekcyjnie spasowane a blachy są gruuuuuuuuuuube

 

20220516_18404187jr9.jpg

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...