Skocz do zawartości

Drapią się o testy X-kom.


Recommended Posts

kajtek.

 

Słuchaj jakbym był producentem tych chłodzeń to w dniu premiery bym postawił na jakość aby były dobre recenzje i wyrobić markę a później w ramach ciecia kosztów zszedł z jakości:o

Duze chłodzenie zawsze będzie lepsze jeśli jest tej samej jakości.Jeśli jest inaczej to różnią sie jakością

Link to post
Share on other sites
48 minut temu, janek20 napisał:

Słuchaj jakbym był producentem tych chłodzeń to w dniu premiery bym postawił na jakość aby były dobre recenzje i wyrobić markę a później w ramach ciecia kosztów zszedł z jakości:o

 

Ale przecież tak jak pisałem. Mało możliwe jest to, że on przy każdym teście testuje wszystkie chłodzenia z wykresu na nowo i bierze jeszcze do tego nowe egzemplarze z półek. Tak nikt nie testuje. Chłodzenia są po prostu dokładane do wcześniejszych wykresów jak platforma testowa i wszystko inne jest bez zmian. On teraz 8 kwietnia nie testował na nowo przecież Freezera 34 eSports Duo.

 

  • Lubię to 1
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

W tym temacie wyświetlało mi ostatnio głównie:

Cytat

Wybrano ignorowanie zawartości dodanej przez xyz.

 

Ale przeczytałem cały i nie żałuję :rotfl: Jakby kiedyś powstało "the best of forum benchmark" to top10 murowane, przynajmniej odkąd tu zaglądam.

 

Edytowane przez zbiku90
  • Haha 1
Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, kajtek. napisał:

Chyba, że przez te 2 lata zmieniło się coś w całej metodologii i powtarzał wszystkie chłodzenia na nowo, w co wątpię ale tego nie wiem.

Wygląda jakby po 2 latach prostu zmienił się sponsor. No ale przecież youtuberzy są tu wg niektórych nieomylny i jeszcze nieraz jego filmy będą wstawiane w tematach jako źródło rzetelnej, obiektywnej i niepodważalnej wiedzy. Ogólnie szacun za research i że wyłapałeś taki szczegół, jakby trochę posiedzieć to takich kwiatków by się znalazło pewnie całkiem sporo.

1 minutę temu, janek20 napisał:

takie testy powinny być powtórzone jak juz produkt jest dłużej na rynku

Zrób test nowej karty graficznej, powtórz za 5 lat bez rozbierania i konserwacji :D Albo chłodzenia bez wymiany wentyli. Albo intela z wyschniętym glutem i porównaj wyniki. Widzę że z czasem odlatujesz coraz dalej

Link to post
Share on other sites
8 minut temu, zbiku90 napisał:

Zrób test nowej karty graficznej, powtórz za 5 lat bez rozbierania i konserwacji :D Albo chłodzenia bez wymiany wentyli. Albo intela z wyschniętym glutem i porównaj wyniki. Widzę że z czasem odlatujesz coraz dalej

Wez trolu spadaj bo tylko wkurzasz i z wiedza i z logicznym rozumowaniem,tak samo jak ten daniel co nawet nie ogarnai co to PL1 /2.

Ten coler można kupić za rok i dwa tak samo jak fortisa 3 i zrobić powtórne testy i sprawdzić relacje.

Przez takich jak ty wzięło sie przeświadczenie ze jak chcesz mieć źle doradzone z Pc to załóż temat na forum It

Edytowane przez janek20
  • Haha 1
Link to post
Share on other sites

No właśnie i za rok kupisz coller na podstawie recenzji i żyjesz w przeświadczeniu ze najlepiej wybrałeś ,a tak nie musi być.

Nie ma opcji by mały coler oprawił duży.Jakość  musi być w dużym podła np zachodząc na tyle  z jakości rurek cieplnym ze tylko z wygląda je przypominają a nimi nie są

 

6 minut temu, kajtek. napisał:

Nikt takich testów nie przeprowadza

Przecież bywaja testy np test 20 chłodzeń do ,które nie sa na premierę

Edytowane przez janek20
Link to post
Share on other sites
3 minuty temu, janek20 napisał:

No właśnie i za rok kupisz coller na podstawie recenzji i żyjesz w przeświadczeniu ze najlepiej wybrałeś ,a tak nie musi być.

Nie ma opcji by mały coler oprawił duży.Jakość  musi być w dużym podła np zachodząc na tyle  z jakości rurek cieplnym ze tylko z wygląda je przypominają a nimi nie są

Ale w ogóle o czym Ty piszesz? Czytam i za bardzo nie wiem co to ma wspólnego z tym, o czym zacząłem pisać w sprawie różnych wartości na wykresach. 
 

  • Że co, proszę? 1
  • Haha 1
Link to post
Share on other sites
3 minuty temu, kajtek. napisał:

Ale w ogóle o czym Ty piszesz? Czytam i za bardzo nie wiem co to ma wspólnego z tym, o czym zacząłem pisać w sprawie różnych wartości na wykresach. 
 

Widocznie odnosisz sie do 1 postu a nie do całości mojej wypowiedzi.Jak to na forach it

Link to post
Share on other sites
6 minut temu, marko22 napisał:

Napisz do Blacka ;)

Napisałem na PW ale wątpię co by odczytał bo często się tutaj nie loguje. 

 

  

W dniu 28.11.2019 o 16:39, Blackwhite napisał:

Panowie nie jestem alfą i omegą, popełniam błędy jak każdy.

Także wezmę pod uwagę co tutaj piszecie.

 

Akurat z tego postu właziłem do niego na PW :D

Link to post
Share on other sites
Teraz, marko22 napisał:

Tam raczej przeczyta :) 

Jakby co to daj @kajtek. namiary to wyplusujemy komenta żeby był bardziej widoczny.

8 minut temu, janek20 napisał:

Jak to na forach it

Jak ci tak fora it przeszkadzają to po co się tu produkujesz? :rotfl:

1 minutę temu, kajtek. napisał:

Żebym to miał konto na yt. A niech nie czyta, ryba mnie to w zasadzie a konta do tego specjalnie zakładać to nie będę. 

Mogę podlinkować twój post z poprzedniej strony?

1 minutę temu, janek20 napisał:

hmm to jak subować jakieś testy

 

47 minut temu, zbiku90 napisał:

No ale przecież youtuberzy są tu wg niektórych nieomylny i jeszcze nieraz jego filmy będą wstawiane w tematach jako źródło rzetelnej, obiektywnej i niepodważalnej wiedzy.

Właśnie to miałem na myśli :rotfl:

  • Haha 1
Link to post
Share on other sites
Teraz, zbiku90 napisał:

Jak ci tak fora it przeszkadzają to po co się tu produkujesz?

Ty mi przeszkadzasz.Jakim trzeba być aby tak bredzić.Jeszcze najczęściej tacy ludzie siedzą latami na forach i żadnego postępu

Później przychodzi laik z 1 postem i widać ze ma 10 razy większa wiedze.

Drugi typ człowieczka na forum to taki jak krzyczą łapać złodzieja to biegną.Ty masz z garściami z 1 i 2go

Link to post
Share on other sites
3 minuty temu, janek20 napisał:

dlaczego mały coler ma tak dobre wyniki

Nie chodzi o same wyniki. Chodzi o różnice pomiędzy testem z 2019 a 2021. 

 

2 minuty temu, zbiku90 napisał:

Mogę podlinkować twój post z poprzedniej strony?

Śmiało, wrzuć pod test nowej Fery jak możesz ;-)

Link to post
Share on other sites
3 godziny temu, kajtek. napisał:

2 maja 2019 - chłodzenie ARCTIC 33,3 db | Dark Rock 39,3 db | Fera 3 38,1 db - w tym dniu ARCTIC ZAMIATAŁ jak to w tytule było. 
8 kwietnia 2021 - chłodzenie ARCTIC 39,6 db | Dark Rock 36,1 db | Fera 3 41,2 db

Janek (chyba, bo pewności nie ma) chce nam powiedzieć że ponad 3dB, czyli przypomnę tylko - dwukrotny wzrost natężenia dźwięku jest dziełem celowego zaniżenia jakości produktu wraz z jego okresem produkcji. :majkel:

 

  • Haha 2
Link to post
Share on other sites
1 minutę temu, janek20 napisał:

Ja ci wytłumaczyłem co bym robił jako producent,zapytaj blaka czy tak samo uważa jeśli podważasz jego testy;)

Dobra, Ty chyba nadal nie wiesz o co chodzi. Wytłumaczę Ci tak

 

Mało prawdopodobne a nawet całkowicie niemożliwe jest to, że odmienne wyniki chłodzeń na wykresach spowodowane były tym, że testy ktoś powtórzy po roku czy pod dwóch przy okazji kolejnego testu jednego chłodzenia za 150 zł. Ja się nie pytam co by robił producent. Ja podważam jego wyniki, a Ty podważasz uczciwość producentów na rynku. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...