Skocz do zawartości

Drapią się o testy X-kom.


Recommended Posts

30 minut temu, janek20 napisał:

Jakość  musi być w dużym podła np zachodząc na tyle  z jakości rurek cieplnym ze tylko z wygląda je przypominają a nimi nie są

 

Tłumaczę:

 

Jakość (wykonanie) musi być w dużym (coolerze) podła (kiepska, gówniana), np. zachodzące na tyle (nie będziemy szukać, gdzie jest tył - widocznie tam, gdzie tył) - (rurki heatpipe zachodzące na tył), że tylko z wygląda - literówka, wybaczcie autorowi (z wyglądu) je przypominają, a nimi nie są. 

Krótko mówiąc - rurki heatpipe są nimi, ale w sumie nimi nie są......

 

Sorry @janek20.....ale już się mnie niektórzy pytają, o co w tym zdaniu chodzi :co: Nie wytrzymałem.......

  • Haha 2
Link to post
Share on other sites
4 minuty temu, janek20 napisał:

No ok, wymiana kontrolera w ssd. Ale jak to ma się do coolerów? Jak ma wyglądać ten spisek producentów? Plastik po jakimś czasie dają gorszy do wentylatorów? Łożyska regenerowane? Pomalowane na czerwono amelinium zamiast miedzi? Jestem ciekawy jakby to miało wyglądać.

Link to post
Share on other sites
9 minut temu, kajtek. napisał:

Nikogo nie pomawiam.

Naprawdę nie musisz się tłumaczyć, tam gdzie kończą się argumenty gra się na emocjach. 

5 minut temu, zbiku90 napisał:

Jestem ciekawy jakby to miało wyglądać.

Heatpipe jest z ciastoliny.

 

A tak już poważnie, to że do testów wysyła się nieraz lepsze sample to chyba nikogo nie dziwi, nie tłumaczy to jednak takich rozbieżności jak w w/w testach.

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

testy co wyslaliście na 3 stronie to wszystkie głoślnosci sie nie zgadzają chłodzeń co są tu i tu :)

Nie ma co go tak cisnąc. Posprawdzalem jak pokazywał ilosc klatek w grach w różnych testach przy uwzglednieniu tych samych kart i jest ok 

Edytowane przez danieloslaw1
Link to post
Share on other sites

Hej, niestety nie mogę się zalogować na moje stare konto ani odzyskać hasła.

 

Widzę, że do dyskusji doszła teraz Fera 5 vs Freezer :)

Wszystkie coolery w zestawieniu testowane były od nowa wg nowej metodyki. Nie ma nawet szans na zapożyczenie wyników z testów sprzed 2-3 lat.

 

Wtedy testowałem obciążając procka OCCT bez AVX, teraz Prime 95 z AVX  ;)

Wypadałoby Panowie zatem najpierw zapoznać się z metodyką testową a dopiero rzucać oskarżeniami ;)

 

Oczywistym jest ,że OCCT mniej obciąża procka a co za tym idzie będzie niższy poziom głośności chłodzenia. Pomijam fakt, że w Prime to obciążenie jest bardziej równe jak w OCCT, dlatego też zmieniłem program w testach.

 

PS. Marko Twój komentarz zauważyłem tylko w powiadomieniach, ale pod filmem go nie widać. Nie wiem o co kaman, ale często tak mam, nie wiem czy YT nie wrzuca tego z automatu do spamu.

 

Dodam jeszcze coś, Arctic podobno te Freezery wysyłał selekcjonowane do testów i u wszystkich mega wypadały. Sklepówki potrafiły różnić się podobno nawet o 4 st C od sampli testowych.

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez BlackwhiteYT
  • Lubię to 1
  • Dzięki 1
Link to post
Share on other sites

Blacku pewnie troll :) To teraz tłumacz sie z zaniżonej punktacji dla AMD. Powodzenia. Może czas od nowa je przetestować bo np nowe stery dają kopa i bedzie jak ma mrprzypinka? Dla spokoju moglbys to zrobić. Wystarczy test 5800x i wiadomoby było czy każdy procek amd jest lepszy niż na premiere

Edytowane przez danieloslaw1
Link to post
Share on other sites
4 minuty temu, BlackwhiteYT napisał:

Marko Twój komentarz zauważyłem tylko w powiadomieniach, ale pod filmem go nie widać. Nie wiem o co kaman, ale często tak mam, nie wiem czy YT nie wrzuca tego z automatu do spamu.

Ja widzę tylko zalogowany. Bez logowania ani Edge, ani Firefox nie pokazuje. Najnowsze sprzed 5 godzin. Ale podziękował za odpowiedź. Teraz dopiero się zacznie rzucanie kamieniami :rotfl: W nowicjusza ;) 

Link to post
Share on other sites

Daniel - Nie mam się z czego tłumaczyć ;) 

Wyraźnie powiedziałem w filmie, że Intele testuje na zdjętym kagańcu. Każda płyta Z ma ustawienia PL2 z automatu. Jedynie ręcznie możesz założyć limit wg TDP Intela na 125W.

 

 

Panowie, ja w nikogo nie będę niczym rzucał , każdy ma prawo do swojego zdania.

Ale fajnie byłoby jakby najpierw zapoznać się z tematem a dopiero późnij snuć wnioski. Później rodzą się niestworzone historie niepotrzebnie.

Edytowane przez BlackwhiteYT
Link to post
Share on other sites
4 minuty temu, zbiku90 napisał:

A w teście 11700K wyniki AMD w CP2077 też były "świeże"? Bo rozjazd z innymi testami jest ogromny, szczególnie w 1% fps. Patch poprawiający to został wydany już dawno temu.

Tak, na patchu 1.12 ( wtedy nie było jeszcze 1.2)  - nie wiem o co kaman, ja testuje w miejscówce Market Kabuki i nie chciało wyjść inaczej. Dodam, że system był świeży, stery etc i na Ryzenach kiszka wyszła. Dlatego też w ogólnym zestawieniu procentowym nie uwzględniłem CP 2077 ( zerknij na wykres w filmie)  bo wyniki nie się strasznie nie podobały. Także zestawienie % nie zawiera CP2077 

Edytowane przez BlackwhiteYT
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...