Skocz do zawartości

[OGÓLNY] W co obecnie grasz?


Recommended Posts

1 godzinę temu, Szarik napisał:

Zobaczymy w mieście, póki co na sprzęcie z sygnaturki jest bardzo ok.

Doszedłem do Villedor - również stałe 60 klatek czy na dachu czy to przy zombiakach na ulicy i bezpiecznych strefach z dużą liczbą npc. Dwa razy szarpnęło pewnie przez wczytywanie lokacji na żywca po godzinie biegania w mieście. Zwiększyło się też użycie cpu i pamięci gpu. Nadal komp nie jest tak gwałcony jak np. w AC Odyssey. Najwyraźniej faktycznie wydajność mocno zabija tutaj słabo wdrożone rt... cóż dobrze, że mnie na nie jest nie stać przynajmiej nie będę płakał i marudził na optymalizacje a dobrze się bawił jak to było w przypadku DL1 :wariat:

Link to post
Share on other sites

Na Ps5 wciągnąłem się w FIFA 22  FUT ...budowanie własnego składu ,taktyka i rywalizacja online ...popijając piwko i tak 2-3 h dziennie pyka .

 

Na PC  przeprosiłem się z Ubisoftem i odkopałem Anno 1800 ..kurde wciąga nie ludzko naprawdę ,w dodatku zakupiłem ostatnio Assassins cred Black Flag ...

 

Normalnie klęska urodzaju :banan:

Link to post
Share on other sites

 

Cyberpunk ukończony. Wspaniała gra. Z problemami... ale wspaniała. Takiego miasta jeszcze nie było. Z audio 5.1 imersja lvl Palpatine. Grafika, bronie, dialogi, postacie fabularne, animacje, voice acting, wszystko to z najwyższej półki. Z minusów, nadal są bugi (błędy w dialogach, zapadające się lub lewitujące postacie i pojazdy), model jazdy mógłby być lepszy. Można by wymienić jeszcze kilka innych rzeczy, ale nie wpływa to na moją ostateczną ocenę. Może ten projekt trochę ich przerósł, ale widać na każdym kroku miłość do tworzenia fajnych gier, a nie tylko copy-paste.

 

cyber.jpg

 

Czas na hit z Playstation

 

Horizon-Zero-Dawn-2022-02-11-10-01-22-19

  • Lubię to 3
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jednak to jest tylko 2580x1080 (wcześniej myslałem ze w natywnej monitora gra jest uruchomiona). Ale spojrzałem na ustawienia i  bęck. Pomimo praktycznie wszystkich ustawień na low, tekstury są chyba tylko na very high i tak gra wygląda fantastycznie. 4GB w karcie graficznej do tej gry to chyba wystarczy tylko w full hd, wyżej już trzeba mieć przynajmniej 6, a nawet pewnie z 8GB.

Horizon Zero Dawn_Sun_Feb_13_16-15-45_2022.png

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ukończone. Świetna gra z nieziemską grafiką. Aloy to chyba najlepiej animowana/biegająca postać w historii gier komputerowych. Tylko 6.6 na metacritic? Stwierdzam, że graczy pogięło. Ode mnie 9/10. Być może za jakiś czas spróbuję NG+.

 

Bez-tytu-u.jpg

 

A teraz czas na dokończenie

 

Red-Dead-Redemption-2-Screenshot-2022-03

 

 

  • Lubię to 3
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...