Skocz do zawartości

[OGÓLNY] W co obecnie grasz?


Recommended Posts

 

Ukończyłem wariata. Nie było to najgorsze, ale asasyna mam dość na jakieś 10lat. Generalnie, przy HZD i CP2077 bawiłem się zdecydowanie lepiej.

 

ACO.jpg

A aktualnie CoD: Cold War

Ma to mega klimat. Z wielkiego krytyka tych kotletów zaraz stanę się fanem.

 

Call-of-Duty-Black-Ops-Cold-War-Screensh

 

Call-of-Duty-Black-Ops-Cold-War-Screensh

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

 

Cold War ukończone. Gdyby było 3x dłuższe to dałbym wysoką notę. Fajny klimat budowany też przez bardzo dobre przerywniki filmowe.

 

A aktualnie trudne sprawy: ojciec i syn. Początkowo mnie nie przekonała, ale im dalej tym wyraźniej widzę ocenę końcową 9/10.

 

Screen-Shot-2022-5-10-20-27-18.jpg

 

Screen-Shot-2022-5-10-18-1-29.jpg

 

 

  • Lubię to 2
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
21 godzin temu, xbk123 napisał:

A aktualnie trudne sprawy: ojciec i syn. Początkowo mnie nie przekonała, ale im dalej tym wyraźniej widzę ocenę końcową 9/10.

Grałem i po paru godzinach miałem dość, odbiłem się od tego jak piłka od ściany.

Obecnie gram online w bijatykę TEKKEN 7.

 

 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

 

Ukończona. Bawiłem się super, spokojnie dam 8/10. I tyle opcji dialogowych i wyborów, że kusi drugie podejście. Może kiedyś.

 

tow.jpg

 

 

A aktualnie chyba ukończę tę oto prostą miazgę - DOOM Eternal

 

doom.jpg

 

  • Lubię to 3
Link to post
Share on other sites

Doom ukończony. Chociaż ma swoje frustrujące momenty, związane z tym skakaniem/lataniem na dalekie odległości i celowaniem gdzie wylądować, to

ostatecznie bardzo udana gra. Do tego graficznie bajka, i lata z odbiciami RT jak ta lala nawet na 3060-ce. Technicznie 10/10.

 

doom.jpg

 

A aktualnie Mad Max. Niby ma swoje lata, ale graficznie urzeka. Misje powtarzalne do bólu, ale walka na drodze i ulepszanie pojazdu, czyli sedno tytułu,

mega miodne.

 

20220605121249-1.jpg

 

 

  • Lubię to 3
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...