Skocz do zawartości

[MULTI] Dragon Age - seria


Recommended Posts

Zobaczymy, jeśli się okaże że Inkwizycja będzie śmigać z Denuvo to znaczy że Lordsy są ogólnie skopane i wymagają jeszcze sporo pracy. Samo zabezpieczenie jest sporym krokiem naprzód w kwestii walki z piractwem, jeśli to dopracują i twórcy zaczną korzystać z tego częściej to skończy się era piractwa :P

Link to post
Share on other sites

Denuvo z tego co wiem nie jest klasycznym DRM'em - to system, który wspiera inne DRMy [steam, Origin, itp] przed ich obejściem

skoro Fifa15 nie ma problemów z tym, to myślę, że na DAI nie będzie to miało wpływu :)

Edytowane przez darasz89
Link to post
Share on other sites

http://tvgry.pl/?ID=4973

http://tvgry.pl/?ID=4974

Ta gra coraz bardziej mnie nakręca, jest masa rzeczy do zrobienia, świetne widoki. Czekam na opinie o Denuvo bo to najbardziej mnie ciekawi. Podobno samo Denuvo negatywnie działa na SSD

http://www.cheathappens.com/show_board2.asp?headID=124446&titleID=19120

Link to post
Share on other sites

W ogóle ktoś wytłumaczy jak wygląda walka w tej grze? Ogólnie nie wiem nic, z gameplay'i widziałem jakiś tryb taktyczny, taki widok z góry czy cuś xd Jest taka normalna walka, jak np. w Wiedźminie lub Skyrimie? I jak to wygląda z tą jakąś drużyną? Sterujemy wszystkimi, czy  mamy jedną postać, taką jakby "główną"?

Link to post
Share on other sites

Pograłem kilka ładnych godzin i gra rewelacyjna, klimat, ciekawe zadania i piękna grafika. Drużyna fajna, trochę starych znajomych z DA2. Gram na ultra ustawieniach i gra wygląda pięknie, ale fps mam na styka na gtx780 z i7 4770k, potrafi spaść poniżej 30 nawet Oo, ale ogólnie jest z 40-50 i płynnie gra działa. Przy stałych 40stu gra działa bez przycinek. Optymalizacja trochę przegięta według mnie, bo mam dodatkowo na dysku ssd grę zainstalowaną co trochę przyśpiesza loadingi.  Na drugim kompie z gtx580 i i5 760 już za różowo nie jest, bo chodzi na średnich detalach i fps potrafi chrupnąć. Nagle z 50fps spadnie do niecałych 30 i wraca. Wiele zależy od konkretnej miejscówki i sytuacji. Gra warta polecenia, ale trzeba się liczyć że kompa masakruje. Fabułę ocenię jak skończę grę.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Wiecie co zawsze mowiono ze gry sa za krotkie(ah ten  miodny Ethan Carter ;) )

 

 

ta jest ponoc na 100 h  ,a ten swiat jest ogromny(nie gralem,tylko wiem od innych graczy),a la Skyrim albo i wiekszy

 

 

jak dla mnie cena jest  za wysoka jak za grę,,wiec poczekam jak stanieje do ~80-90 zeta i wtedy sie kupi,bo chyba jednak warto.

 

 

na dlugie jesienno-zimowe wieczory wydajem sie jak znalazł. :)

Edytowane przez kuba223
Link to post
Share on other sites

Ja na razie doszedłem do tej drugiej lokacji (zaziemie? coś takiego) i muszę powiedzieć, że jestem pod mega wrażeniem. Wygląda fajnie, walka mega spoko, tryb taktyczny nie jest nam narzucony, wcale nie trzeba go używać, czego się w sumie bałem.

 

Optymalizacja nie najgorsza, aczkolwiek przy ustawieniach Ultra/High w prologu miałem 60, w tym pierwszym mieście 45-60, a w tej drugiej lokacji ledwo co wszedłem, i od razu cały czas 40, aczkolwiek zmieniłem teselację na medium parę opcji z Ultra na High i jest te 50-60. Gierka wygląda bardzo fajnie, gra mi się przyjemnie, ogólnie jakoś 4 godzinki wczoraj przechodziłem prolog na paru innych postaciach, bo nie mogłem się zdecydować czym grać.

 

Tak nawiasem mówiąc, powie mi ktoś, czemu tak dużo osób gra Magiem Qunari? Coś specjalnego jest w akurat tej drodze rozwoju postaci? :P

Link to post
Share on other sites

Ja gram człowiekiem wojownikiem na 2h bronie, podkręciłem swojego gtx780 na 1ghz i trochę lepiej jest co do stock bo mam referenta, fps ciutkę wzrósł, ale i tak spadki są. Teraz mam średnio z 40-50fps, na pustyni było z 60 i w małych pomieszczeniach jest też 60 (ultra plus msax2). Mam dopiero 9 level, ale gra się bardzo przyjemnie, 2 grę na pewno łucznikiem przejdę.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...