Skocz do zawartości

[MULTI] Dragon Age - seria


Recommended Posts

Z ciekawości: też macie tak, że jak na danej lokacji "oddacie" zamówienie, te które bierze się w obozach - to zadanie pojawia się na nowo i nie da się go skończyć na amen?

Edytowane przez Głowa
Link to post
Share on other sites

Uważam, że po oddaniu co trzeba zadnie powinno się skończyć, a tutaj nad Oficerem Zaopatrzeniowym znowu pojawia się wykrzyknik i mogę wziąć je jeszcze raz. Poboczne pobocznym, ale chce mieć zrobione wszystko, a jak najwyraźniej widać chyba się nie da :D

Edytowane przez Głowa
Link to post
Share on other sites

Po dłuższej przerwie postanowiłem wrócić do gry.

Za pierwszym razem grę przeszedłem na normalnym w składzie:

mag (ja) + mag(Dorian) + kusznik (Varrick) + tank (Black) - magowie tarcza + cc, styl gry "dobry i szlachetny".

 

Teraz myślę o trudnym/najtrudniejszym poziomie (może freindly fire) i styl gry bardziej close range i do tego ekipa bardziej zła.

Wstępnie myślę nad: Sera, Vivienne, Iron Bull i ja sztylet/tank. Bardziej mnie korci sztylet, ale jakbym chciał być tym złym to potrzebuję złego tanka, a takiego chyba nie ma... Czy w ogóle taki setup sprawdzi się na trudniejszym poziomie czy będzie to męczarnia? Chcę mieć wymagająca rozgrywkę, ale nie masochizm.

Link to post
Share on other sites

NWm.


Pany mam jeszcze jedno pytanko...chodzi o tworzenie runn.U kupca w Twierdzy mogę kupić tylko pusty kamień na runę 1 kat,gdzie kupić kamienie na rune 2 i 3 kat??Trzeba coś odblokowywać czy coś?

 

A i jeszcze jedno pytanko...gdzie kupić,albo czy da się kupic jakieś schematy na runy?

Edytowane przez ziom0070
Link to post
Share on other sites

Runy znajdujesz w formie schematów lub ukryte w świątyniach ,jaskiniach w formie rysunku naskalnego widocznego po oświetleniu magicznym ,zielonym światłem. Na youtubie są lokalizacje tych miejsc. Runy są trzech kategorii, a kamień do ich tworzenia tylko jednej.

Link to post
Share on other sites
Panowie jak to możliwe że co niektórzy kończą grę po 60 godzinach a ja mam 40

prawdopodobnie za dużo spędzasz na farmieniu materiałów rzemieślniczych, do tego gra jest do zrobienia w 80h [tyle mniej więcej mi to zajęło]

 

 

Ile tych poziomow jest? 16 ?

z tego co wiem nie ma maksymalnego poziomu ale ludzie kończą na 22+, ogólnie powyżej 20 poziomu już nie ma dużej różnicy :) [chyba, że masz aspiracje na zabicie wszystkich smoków - wtedy 23 to rozsądne minimum]

Edytowane przez darasz89
Link to post
Share on other sites

Zniknęły mi zapisane stany gry.

Żeby było śmiesznie to cale 8 godzin.

Miał kto podobny przypadek?

z tego co pamiętam skonczylem grac z zapisanym stanem w Twierdzy.

To już drugi raz, tyle że za pierwszym myslalem że za duzo wypiłem.

Ale wczoraj bylem trzeźwy...

Edytowane przez Lord_Krecitsqa
Link to post
Share on other sites

Skończyłem !  Ostatni save pokazuje 120 godzin w grze.

Oto kilka spostrzeżeń na gorąco.
   Pierwsza sprawa, nie wiem dokładnie co było przyczyną czy to było związane z fabułą, czy przekroczenie 20. poziomu rozwoju postaci, ale w pewnym momencie(około 90h gry) przestały naliczać się punkty inkwizycji (te które umożliwiają wybór perków przy stole narad) oprócz tego, nie mogłem zostawić laski z którą romansowałem (sorka zerwać zaręczyn :) ) i tak już zostało do końca gry. Tak więc jak chcececie romansować to robić to szybko z wieloma partnerkami/partnerami.
   Druga sprawa to jazda konna, odkryłem ją dopiero na Syczących pustkowiach, czyli w moim przypadku pod koniec gry.Przez 100 godzin spędzonych w grze nie korzystałem z tego środka transportu, a to bardzo przyspiesza grę. Nie wiem czy to dobrze czy nie, ale konie naprawdę ułatwiają wspinaczkę w miejsca trudne do zdobycia na piechotę (na pewno mój biały rumak, który po skałach skakał jak Carl Lewis).
   Trzecia rzecz to drużyna. Długo nie mogłem przekonać się do Inkwizycji z powodu tej właśnie. Zazwyczaj grałem w RPGi pozwalające na prowadzenie tylko jednej postaci, ale Drgon age Inkwizycja Przekonał mnie do tej formuły. Z trybu taktycznego korzystałem bardzo rzadko, bo drużyna spisywała się na tyle dobrze, że nie musiałem jej za często poprawiać(mój skład to ja,dwuręczny wojownik, dwóch magów i nożownik).
   Nie byłem przekonany także do braku całkowicie otwartego świata, ale rozwiązanie zastosowane przez BioWare (kilkanaście, czasem bardzo dużych lokacji) spodobało mi się ogromnie.

 

Dla mnie nadspodziewanie dobra gra i zaczynam martwić się o Wiedźmina :)

W głosowaniu na grę roku oddałem głos na Cień Mordoru. Dzisiaj tytuł gry roku przyznałbym bezapelacyjnie Inkwizycji.

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...