Skocz do zawartości

[MULTI] Dragon Age - seria


Recommended Posts

Swoja drogą trochę żałuję, że nie skorzystałem z Dragon Age Keep, bo grałem w pierwszą część parę lat temu i już widzę odstępstwa w świecie domyślnym, no i tez nie zwerbowałem 2 osób do drużyny, a stracić teraz 50 godzin nie wchodzi w grę  :(

Link to post
Share on other sites

@ Kz3Ko

Oczywiście że jest perk leczący, posiada go Vivianne. Zdolność zaklinaczki perk nazywa się odnowienie.

@ ziom0070

Bariery są to zaklęcia rzucane przez magów, które dodają dodatkowy pasek zdrowia (w zależności od wybranych zdolności zmienia się czas przez jaki działa taka bariera )

Link to post
Share on other sites

Tak , możesz go kupić w kazamatach (skyhold) w warsztacie, tam gdzie udoskonalasz broń. Pierwszy raz za 1zł następne po około 300złota. Można resetować zdolności wszystkich członków drużyny.

Edytowane przez Muchas
Link to post
Share on other sites

Tak , możesz go kupić w kazamatach (skyhold) w warsztacie, tam gdzie udoskonalasz broń. Pierwszy raz za 1zł następne po około 300złota. Można resetować zdolności wszystkich członków drużyny.

A jak się tam dostać?Bo jak narazie nie mam tej lokacji ;/ Kiedy ona zostanie odblokowana? Tzn w jakim momencie gry?

Link to post
Share on other sites

http://answers.ea.com/t5/Dragon-Age-Inquisition/PC-Ongoing-investigation-poor-performance-crashes-resource/td-p/4126271

 

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale chyba jednak jest jakiś poważny błąd w grze, który między innymi powoduje właśnie olbrzymie transfery pod SSD.

Czyżby ktoś wcześniej miał rację ?

Link to post
Share on other sites

Panowie a jaką drużynę polecajcie?Którzy członkowie najlepsi??Mam standardową drużynę(Kasandra,Krasnolud oraz Mag)+Mag dziewczyny coś na V,łuczniczkę oraz tego strażnika brodatego?Jak kombinacja będzie najlepsza?

 

A i pytanko...jak szkolić Solasa??Zima,ogień czy elektryczność ?Co najlepsze?Wiem że są różni przeciwnicy,ale tak na dłuższa metę co wybrać?

Edytowane przez lucek4432
Link to post
Share on other sites

Prawie całą grę przeszedłem w tym samym składzie: Cassandra, Vivienne (elektryczność) i Sera (sztylety) . Jedynie na smoki zamiast Sery brałem Solas'a (ogień).

 

 

 

Co najlepsze?

 

Jeden pies. W razie czego można zresesetować. Sprawdź, co Ci pasuje.

Link to post
Share on other sites

Racja Nowaj, szczególnie jak się ma drużynę na wyższym levelu, kogo byś nie zabrał idziesz jak burza.

Ja zabierałem 3 magów i ja  (wojownik rozwinięta broń 2ręczna). Polecam Vivienne na suportera/healera (zdolność odnowienie+bariery)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dzięki za rady :) A mam jeszcze jedno pytanko...stoję teraz przed wyborem Magowie czy Templariusze ?Które rozwiązanie jest lepsze/ciekawsze???

 

Nie wiem jak z templariuszami, ale u magów jest jedna bardzo fajna misja, która bardzo mi się podobała i był to ciekawy watek.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...