Skocz do zawartości

Temat o religii - za/przeciw - wchodzisz na własne ryzyko


Recommended Posts

@BlackCoffe, Syndrom oblężonej twierdzy. Katechetka mu powiedziała, że "niewiernych trzeba nawracać" no i teraz mamy na forum małego krzyżowca. Miejmy nadzieję, że to już ostatni… :)

Edytowane przez 030366
  • Lubię to 1
  • Haha 1
Link to post
Share on other sites

Może ktoś w poście użył jakiejś komendy np z "@" na początku - nie pamiętam już IPB, ale były takie cukiereczki :menda: możliwe. 

 

 

E:

Teraz to jest fajna sytuacja - wywaliło dwa przedostatnie posty mój i Twój 030366 oraz chyba post Niebieskiej. Coś robi kaszanę w temacie. Fajne jajka się dzieją - temat ewidentnie stał się przeklęty - buuu :evil:

 

E1:

Jak wspomniałem przeklęty, to mi się aż książka przypomniała :) - muszę kiedyś znów przeczytać (przy okazji - polecam, jak ktoś lubi takie klimaty).

 

przeklety-historia-domu-smurlow-b-iext67

 

E2:

To przypomnę jeszcze ten post co go nie ma : (będzie dla modów jak się tu który zabłąka)

 

Strona 49. wyświetla się u mnie tak:

iFGvS9f.jpeg

msza-swieta-sw-w-intencji-glodujacych-gr

 

c2acb036330168830085b933452dd06f.jpg

Edytowane przez Succubus
  • Lubię to 3
Link to post
Share on other sites

@up, Ja z całego serca kibicuję Sekielskiemu, żeby nie odpuszczał i ciągnął wątek jak tylko się da. Im więcej osób pozna prawdę o swoim ukochanym "kościółku", tym większe szanse, że kiedyś zapanuje u nas względna normalność.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Kiedyś jak nie było środków komunikacji, to ci zwyrodnialcy pewnie robili co chcieli - bo mury kościoła i plebanii są grube i krzyków, płaczu i wołania nie słychać. Nawet jak dzieciak przyszedł do rodziców i coś próbował opowiedzieć - to pewnie i on przez łeb jeszcze dostał, no bo jak to na "duchownego" tak można mówić.

Zresztą jego ku**s nie gwałci - on tak przekazuje słowo boże do dzieci, bo to święty ku**s jest.

 

A i obecnie nawet jak są nagrania i pokaże się niezbity dowód, to znajdzie się grupka parafian, co powiedzą, że albo to nie on, albo miał chwilę słabości, a to przecież "taki dobry ksiądz".

 

Ale zmienia się, powoli, ale się zmienia ...

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites
22 godziny temu, 030366 napisał:

@BlackCoffe, Syndrom oblężonej twierdzy. Katechetka mu powiedziała, że "niewiernych trzeba nawracać" no i teraz mamy na forum małego krzyżowca. Miejmy nadzieję, że to już ostatni… :)

 

Raczej nikt tu nikogo nie nawraca, temat do rozmowy tylko że kilku patolewaków obrało sobie to miejsce nie do prowadzenia rozmowy, tylko fałszywego ośmieszania. Niestety jak zawsze ktoś się pojawi i zgasi ich szybciutko.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

A kto tu jest patolewakiem? To, że ktoś nie chodzi do kościoła, nie jest ślepy na pedofilię wśród w księży, nie chce by kobiety cierpiały rodząc zdeformowane i niezdolne do przeżycia po urodzeniu dzieci i używa antykoncepcję nie oznacza, że jest patolewakiem. Jak ktoś jest katolikiem to niech sobie będzie tylko niech nie narzuca swojego sposobu życia innym ludziom jako jedynego słusznego. 

  • Lubię to 2
  • Dzięki 3
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, RuLeR napisał:

Raczej nikt tu nikogo nie nawraca, temat do rozmowy tylko że kilku patolewaków obrało sobie to miejsce nie do prowadzenia rozmowy, tylko fałszywego ośmieszania. Niestety jak zawsze ktoś się pojawi i zgasi ich szybciutko.

Szykanowanie pedofilii - ośmieszanie... dobreeeee
 

Czasami sądzę, że niektórzy katolicy to sami dawaliby dzieci do zabawy czarnym... a nie czekaj... to już było

https://wiadomosci.onet.pl/lublin/matka-wysylala-nagie-zdjecia-corki-ksiedzu-ponad-2-lata-wiezienia/0n6zdwx

Edytowane przez Presidente
  • Smutne 2
Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, Presidente napisał:

dawaliby dzieci do zabawy czarnym

Pisz że chodzi o księży, czarnym w dzisjeszych czasach jest bardzo niepoprawne politycznie, jakiś  lewus może poczuć się urażony :D

 

1 godzinę temu, BlackCoffe napisał:

niech nie narzuca swojego sposobu życia innym ludziom jako jedynego słusznego

Właśnie a wszelkie lewactwo próbuje  robić to na każdym kroku.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, RuLeR napisał:

Właśnie a wszelkie lewactwo próbuje  robić to na każdym kroku.

Prawactwo wraz z klechami również.

 

W sumie w przypadku osób mówiących o sobie, że są bardzo wierzące bardzo mnie śmieszy jedna sytuacja:

- Jestem bardzo wierzący/a, religia pomaga mi żyć itd.

- To znaczy, że z seksem czekałeś/aś do ślubu kościelnego?

- Yyyyyyyyyyyyyyyy

  • Lubię to 2
  • Haha 1
Link to post
Share on other sites

Lewactwo jest dużo mądrzejsze, niż cały kościół, ze swoimi mędrcami. O prawactwie już nie wspomnę, puści nas na "Bosaka". Lewaki, prawaki, katole, po co tak nieładnie nazywać inne poglądy? Jezus jak dzielił, to dawał po równo, czyli lewak? Jak ktoś się nie mieści w żadnej religii, a wierzy, to kto to jest? 

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Mimo pozorów obrzucania się łajnem, wzajemna empatia w temacie wznosi się na kolejny level... Miło popatrzeć, właśnie zakończyłem konsumpcję wysokoprocentowego napitku z Teściem (zagorzałym katolikiem) nie pobiliśmy się, każdy wyraził swoje poglądy... krzepiące, czego i w tym wątku wszystkim nam życzę.:D Ps. Słony kolega gdzie? Zaczynam tęsknić :P

 

Edytowane przez pendzel_3
  • Lubię to 2
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jeszcze jedna rzecz mnie.. denerwuje. Ludzie nie chcą mieć wielu dzieci, a nawet z jednym jest problem. Współczesny świat ma tyle do zaoferowania że posiadanie dzieci nie jest specjalnie atrakcyjną wizją. I nie ma  w tym nic złego- nie zabraknie nas. Jeżeli system emerytalny wymaga od nas posiadania wielu dzieci to w nim jest problem.
Przeznaczanie sporej ilości czasu i pieniędzy na promowanie dużych rodzin jest bezcelowe, naiwne i głupie. Uważam że nawet nie jest w kompetencji rządu tym się zajmować.
 

Link to post
Share on other sites

Patrząc na ogólnie wzrastające przeludnienie świata, może to i nawet lepiej, że młodzi ludzie nie chcą się rozmnażać. Im więcej nas, tym trudniej i ciężej będzie żyć poszczególnym jednostkom. Przeludnienie pogłębia dysproporcje, bogaci są coraz bogatsi, a biedni coraz biedniejsi. Ja tam się cieszę, że nie urodziłem się np. w Bangladeszu, albo w jakimś kraju afrykańskim.

Link to post
Share on other sites
29 minut temu, 030366 napisał:

Patrząc na ogólnie wzrastające przeludnienie świata, może to i nawet lepiej, że młodzi ludzie nie chcą się rozmnażać

Pewni ludzie może i faktycznie nie powinni się rozmnażać lepiej by było dla świata i dla innych :D

 

Tak na serio nie wiem czy się zastanawiałeś nad tym co piszesz ale raczej nie :facepalm:

 

https://ec.europa.eu/eurostat/statistics-explained/index.php?title=Population_structure_and_ageing/pl

Dodatkowo popatrz na staty w innych krajach świata może coś tam ogarniesz.

Link to post
Share on other sites

Świat idzie do przodu, medycyna się rozwija, opieka stoi na coraz wyższym poziomie. Ludzie żyją coraz dłużej i są coraz zdrowsi. Kiedyś mało kto dożywał 40-go roku życia. A jak ktoś był po 50-tce, to już uchodził za starca. I nie, wcale nie było to jakoś bardzo dawno temu ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...