Skocz do zawartości

Temat o religii - za/przeciw - wchodzisz na własne ryzyko


Recommended Posts

Wyłazi żółć... gdzie brakuje argumentów wzywa się ludzi od "pedałów" a czyjeś matki od prostytutek., gratuluję opanowania bo ode mnie dostałby w pysk.

 

https://www.facebook.com/ZEROdlaKK/posts/3759002327555446

 

A poniżej "papier toaletowy" wysłany do wiernego z Parafii w Czudcu który o zgrozo odważył się zgłosić temat nieprzestrzegania obostrzeń w kościele w swojej parafii.

 

 

751107ac3d61de93.jpg

 

"Kościół w Polsce ma prawo zarządzać swoimi sprawami w sposób autonomiczny na podstawie prawa kanonicznego, niezależnie od działań podejmowanych przez władze państwowe." - czyli państwo w państwie, mamy wszystko w dup*e.

 

 

"W celu złożenia wyjaśnień" - strach się bać, przesłuchanie jak za SB.

No i na końcu zaszczucie i groźba "skutków kanonicznych". Ekskomuniką go potraktują jak się nie zjawi na "przesłuchaniu"? czy może klątwa od razu? %-), Na miejscu tego "wiernego" popuściłbym w gacie, ale nie ze strachu lecz ze śmiechu.:hahaha:

 

Powiedzcie mi proszę, kiedy oni ogarną, że średniowiecze się skończyło?

Edytowane przez pendzel_3
  • Lubię to 3
Link to post
Share on other sites

nie no nie wierzę, skąd to masz?

 

jackie-chan-wait-what-meme.jpg

W dniu 16.03.2021 o 13:04, Succubus napisał:

Krakowscy urzędnicy zapłacili 37,5 tys. zł za transmisję mszy świętej w internecie

a to też dobre, wodociągi wpłukują kasę podatników w kiblu, what next? Straż Państwowa sprzeda wozy, żeby opłacić msze w intencji braku pożarów?

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
W dniu 11.03.2021 o 10:29, pendzel_3 napisał:

Btw. naszego kolegi @Arthass / @Sodium coś nie ma na forum, zaczynam się martwić.:->

 

Poczytałeś co nie co od naszego ostatniego spotkania czy znowu mam pisać eseje wprowadzające w świat wiedzy. Mam tony zaległych lektur-mam co robić. Zresztą ktoś grzebie w wątku, nie ma moich starych postów, jedynie jakieś żałosne wpisy przedszkolanki i jakiegoś jej przydupasa. Twierdzą że prowadzę "krucjatę" :) Co za dziecinada. No ale mam przeczucie że to jakieś korporacyjne ameby-zaangażowane w bieżącą konsumpcję, to by wyjaśniało tą intelektualną niemoc. W skrócie, rzadko tu wchodzę bo starczy mi "raka" na co dzień. Jak to mówił Piłsudski o Polakach "Naród wspaniały, tylko ludzie-k....y". W każdym razie pozdrawiam i życzę zdrowia w czasach pandemii.

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
10 godzin temu, Sodium napisał:

Poczytałeś co nie co od naszego ostatniego spotkania czy znowu mam pisać eseje wprowadzające w świat wiedzy.

Tutaj muszę posypać głowę popiołem.

 

10 godzin temu, Sodium napisał:

W skrócie, rzadko tu wchodzę bo starczy mi "raka" na co dzień.

Błąd, jesteś tu tak samo  potrzebny jak każdy inny uczestnik tego tematu a w świetle tego co teraz się dzieje nawet bardziej, poza tym, naprawdę się martwiłem - z powodu twojej nieobecności. Coś na zasadzie..."nie widziałem sąsiada już kilka dni warto się zainteresować co u niego". Wiem, że często tu sobie śmieszkuję na forum, więc ciężko to rozróżnić ale teraz piszę serio. 

 

Już miałem uruchamiać pewne swoje znajomości w regionie, (z którego jesteś - bo nie wiem czy wiesz ale jesteśmy  z tego samego) aby dowiedzieć się czy wszystko u Ciebie ok.

 

 

10 godzin temu, Sodium napisał:

Zresztą ktoś grzebie w wątku, nie ma moich starych postów, jedynie jakieś żałosne wpisy przedszkolanki i jakiegoś jej przydupasa.

Nic mi na ten temat nie wiadomo, ale jeśli to prawda to poprosimy moderację o nie kasowanie tych wpisów i myślę, że to wystarczające.

Nie ma powodu aby kogoś obrażać, tutaj na forum jak znam lepiej czy gorzej  większości przypadków damy radę się porozumieć...

 

 

Edytowane przez pendzel_3
  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...