Skocz do zawartości

karta graficzna dla mnie


Recommended Posts

Siemka.

Kilka dni temu kupiłem kartę graficzną w media marktcie: Geforce GT630. Wszystko działa mi teraz około 4x a nawet ponad lepiej jednakże: bardzo lubię gre chivalery medieval warfare-a tam gdy mapa jest krawędziasta/z dużą ilośći modeli np drzew/gdy jest dużo graczy podczas bitwy - to fps spada do srednio 25;/. Natomiast na prostych mapach to luzem 90 fps (na zintegrowanej - geforce 8300 miałem srednio 20). Uważam jednak że koszt takiej karty (300zł) jest jednak trochę za duży do wyników. Proszę o polecenie mi czegoś lepszego z tej listy. Karta ma być do gier, do 450zł góra (no może lekko w wzwyż) i napewno wezmę w media marktcie bo tam się znają (załozyli mi ta karte bo na forach nikt nie napisał że trzeba kabel vga odłączyć od starej.......) i nie robia problemów ze zwrotem:

http://www.mediamarkt.pl/olsztyn/czesci-komputerowe_karty-graficzne?query=karty+graficzne+

 

Ps. nie wiem czy Wam wyskoczyło czy nie iż: produkt jest dostępny/niedostępny w media markt Olsztyn - proszę sie tym nie sugerować, zamówię kurierem. Co mi polecicie do gierek (może nie jakiś mega najnowszych ale typu: chivalery medieval warfare....cs go itp steamowe gierki).

Oto specyfikacja kompa zakupionego w czerwcu 2009: (podaje jak jest w karcie gawrancyjnej napisane)

 

płyta głowna: asus m3n-h/hdmi

procek: amd7750 dual core

dysk twardy: samsung 500gb sata2

pamięć oper: 2x2gb ddr2 800

zasilacz: logic 500w

monitor: philips 107s (ciężkie pudło z tamtego wieku)

 

2,70 GHz i 3,12 Gb ram

 

http://www.mediamarkt.pl/olsztyn/karta-graficzna-gigabyte-gv-n650oc-1gi,id-827173

Co myślicie o tym?

 

 

 

Link to post
Share on other sites

Przecież kupowanie w media markcie to zbrodnia, 2x zawyżone ceny i wciskają karty biurowe jako te dla gracza


masz w agito tego GTX650 za 370 zł a nie za 460zł, więc nie kupuj w Media markt, po 2 do tego konfigu polecałbym  http://www.agito.pl/karta-graficzna-gigabyte-radeon-hd-7770-oc-1gb-ddr5-pci-e-box-84-587615.html w stosunku do GT 630 to taki skok jak stąd na marsa, no i zasilacz może nie wybuchnie bo ta karta ma mały apetyt na prądzicho

Edytowane przez jarnuszkiewiczm
  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

Kolego autorze wiesz jak to swego czasu mawiano przy okazji reklamy tejże sieci - MediaMarkt nie dla idiotów - więc nie bądź nim i daj sobie spokój z kupowaniem tam tego rodzaju sprzętu - na tym forum na pewno ktoś Ci pomoże wybrać kartę która posłuży Ci sto razy lepiej niż jakiś szmelc pokroju GT 630 a w budżecie jakim dysponujesz dostaniesz już naprawdę niezły sprzęt - patrz propozycję kolegi wyżej - GTX 650, Radeon 7770 na dobry początek.

 

EDIT: Ceny w tym MediaMarkt za takie słabe karty są porażające  :/  :roll:

Edytowane przez Warren1987
Link to post
Share on other sites

media markt dobry jak trzeba kupić baterie do pilota albo czajnik elektryczny, ew jakąś gierke ale nie podzespoły do PC, już nawet pomijam fakt że tam gwarancja działa opieszale i często nie można potem swoich praw uzyskać, więc z samym sklepem też mam "miłe" doświadczenia, mp4 poszło do kosza i 150 zł też tym samym po tygodniu używania..

Edytowane przez jarnuszkiewiczm
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Napisałem to łagodnie, bo nie chciałem z grubej rury ale trudno: nie będe brał od żadnych krętaczy gdzie zwrócić towaru nie mogę, wolę ponad 5 dych dopłacić i w razie czego zwrocić albo wymienić. Napisałem to łagdonie, ale powinienem się domyśleć że zaraz spam bedzie:

 

"napewno wezmę w media marktcie bo tam się znają (załozyli mi ta karte bo na forach nikt nie napisał że trzeba kabel vga odłączyć od starej.......) i nie robia problemów ze zwrotem"

 

Kto mi powie czy mam złącze PCI 3.0 albo 2.1? Która karta lepsza do gier??:

 

http://www.mediamarkt.pl/olsztyn/karta-graficzna-gigabyte-gv-n650oc-1gi,id-827173

 

http://www.mediamarkt.pl/olsztyn/karta-graficzna-asus-eah6670-dis-1gd5,id-169805

Link to post
Share on other sites

No to jak wiesz lepiej to po co temat zakładasz? spytaj pana w media markt, a jeżeli nie masz elementarnej wiedzy typu odłączyć kabel od starej karty żeby włożyć nową, (swoją drogą WTF? nie wiem jak można inaczej) to nie zwalaj na ludzi z forum, że tak oczywistej rzeczy nie napisali, a na tej płycie na bank nie masz pci -e 3.0 najwyżej 2.0 ale założyłbym się że to jeszcze 1.0 jest. A co do krętaczy, kto jest krętacz? Agito? zwyczajny sklep w którym kupują setki użytkowników, wyróżniający się dobrymi cenami i punktami odbioru osobistego w wielu miastach, i dam sobie łeb uciąć że gwarancja działa dużo sprawniej niż w media markt

Edytowane przez jarnuszkiewiczm
Link to post
Share on other sites

GTX 650 jest mocniejszy od Radeona 6670, natomiast kupowanie którejkolwiek z tych kart o które pytasz za takie ceny jakie tam widnieją jest NIEOPŁACALNE.

Edytowane przez Warren1987
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

GTX 650 jest mocniejszy od Radeona 6670, natomiast kupowanie którejkolwiek z tych kart o które pytasz za takie ceny jakie tam widnieją jest NIEOPŁACALNE.

Ale kolega się uparł i cześć, jeżeli chce przepłacić ponad 100 zł to co mu zrobisz, niech kupuje już w tym MM, do tego przecież pracują tam sami profesjonaliści i wytrawni hardwareowcy, który posiadają tajemną wiedzę o odpinaniu kabla przed wymianą karty

  • Popieram 9
Link to post
Share on other sites

Ale kolega się uparł i cześć, jeżeli chce przepłacić ponad 100 zł to co mu zrobisz, niech kupuje już w tym MM, do tego przecież pracują tam sami profesjonaliści i wytrawni hardwareowcy, który posiadają tajemną wiedzę o odpinaniu kabla przed wymianą karty

Już się nie czepiaj :) Magia marketów. Wszystkich. Obojętnie czy MM czy Castorama, część ludzi uważa, że tam jest najtaniej, najlepiej i obsługa jest wszechwiedząca. Na tym polega ich siła i dlatego tyle tego g**** powstaje w naszym kraju...

Link to post
Share on other sites

No tyle że w wypadku składów budowlanych nie ma wielkiego zamiennika i sklepów gdzie można materiały kupić, natomiast istnieją setki małych sklepów komputerowych gdzie ceny są czasem świetne a obsługa na prawde profesjonalna i gwarancja od ręki (np pcprojekt w krakowie)


Przede wszystkim to autor ma zasilacz do wymiany. Miałem kiedyś styczność z Logiciem "500". To nie ma 300 Wat, a napięcia robią co chcą. Ale rzecz jasna "fachowcy z Media Marktu" nawet nie spytali o model zasilacza, a jedynie o moc, a o tym, że Logic 500W to nie Corsair 500W to Ci idioci sami nie widzą. 

Albo sami mu go sprzedali, bo przecież tam się kolega zaopatruje

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...