Skocz do zawartości

Temat o kartach Nvidia Pascal (GP1xx).


Recommended Posts

Ok, tylko nie ma też co porównywać bezpośrednio topowej 1080ti do niższych modeli. Ludzie mają 1080 w JS i SJS i większość tych z którymi miałem do czynienia i którzy nie są skrajnie wyczuleni na tle hałasu, tudzież nie siedzą bardzo blisko budy bardzo sobie chwalą. 

Edytowane przez wojciechu15
Link to post
Share on other sites

Inno rok robiło w koparce, gigabyte krócej ale pewnie też, bo były w sumie 3 sztuki na sprzedaż więc osobiście bym nie chciał bo Vram dostaje ostro w du**ę i bałbym się, że wcześniej czy później zacznie artami sypać. 

 

Jeszcze dwa miesiące temu kiedy poniżej 2000 nie szło kupić nic sensownego powiedziałbym, że warto się skusić, ale ostatnio można nawet za 1850 kupić nową 1080 więc moim zdaniem szkoda zdrowia.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Mam tego Gigabyte'a i dosłownie słyszałem go jedynie wówczas, gdy ręcznie odpalałem wentylatory na 100% do syntetyków. Dodatkowo trafiłem na sztukę, która robi 2,1 GHz na rdzeniu :D

Link to post
Share on other sites

Co byście polecili do:

i5 3570 (bez K)

MSI Z77A-G43

HyperX FURY DDR3 8GB 1600MHz CL10 

SilentiumPC Vero L1 500W

 

1060 6GB to maks czy jest sens 1070 zaaplikować?  Rok temu miałem 1060 3 GB pożyczone i dawało radę :)

Edytowane przez emilstw
Link to post
Share on other sites

1070 jest takim słodkim punktem cena/wydajność szczególnie teraz. od 1200zl za najtansze uzywane gtxy 1070 na allegro.

 

GTX 1070Ti BULK nowa 1570zl: https://allegro.pl/zotac-geforce-gtx-1070ti-8gb-bulk-i7525429898.html

GTX 1070 BULK nowa 1450zl: https://allegro.pl/zotac-geforce-gtx-1070-8gb-bulk-i7526695133.html

 

Oczywiście są to budżetowe karty z chłodzeniem typu blower :) ale taka TI to bym przygarnął :) ogólnie od 1500zl nówki na allegro są.

Link to post
Share on other sites

Co byście polecili do:

i5 3570 (bez K)

MSI Z77A-G43

HyperX FURY DDR3 8GB 1600MHz CL10 

SilentiumPC Vero L1 500W

 

1060 6GB to maks czy jest sens 1070 zaaplikować?  Rok temu miałem 1060 3 GB pożyczone i dawało radę :)

 

Jeszcze jedno pytanie. Czy przy tym configu i rozdziałce Full HD jest sens brać coś powyżej 3 GB pamięci? 

Link to post
Share on other sites

Ten procesor na 4.0 podkręcisz, więc wielkiej tragedii nie ma. Tak naprawdę wersja 3gb i 6gb wydajnością kosmicznie się nie różni więc różnica sprowadzi się do tekstur. Kwestia ekonomii i budżetu. Jak by nie patrzeć różnica w cenie jest taka, że byś mógł za to procesor na i7 wymienić.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...