Skocz do zawartości

Temat o kartach Nvidia Pascal (GP1xx).


Recommended Posts

Jakby ktoś miał  lub będzie miał problem z palitem  to tu rozwiazanie ( przynajmniej mojej fabrycznie strzelonej sztuki)

Winna była ramka ochraniająca rdzeń ;)

 

78d8f093d80c5a3d.jpg

 

Nic nie było  widać że coś nie tak.

Dużo nie brakowało a palit skończyłby w aio  ale dałem mu jeszcze raz szanse przy wymianie pasty a ramka sama odpadła i złozyłłem bez .

Rezultat to taki że jest gicio.

temp rośnie co stopień a nie jak na intelu  skoki 20 ;)


Z  rurkami wszystko było ok .Pomówiłem chińczyka %-)


http://forum.benchmark.pl/topic/250143-palit-geforce-gtx1080jetstream-g%C5%82o%C5%9Bniejszy-ni%C5%BC-w-testach-na-necie/

Edytowane przez HAKELBERY
Link to post
Share on other sites

Witam serdecznie,

Jako że chciałbym sobie czasem pograć na PC to potrzebuje karty graficznej.

Myślę nad dokladką do 1070 ti.

Jak myślicie warto sparować ją z I5 4460?

Będę grał na razie w Full HD.

Model MSI Gaming X można kupić za niecałe 2200 zł.....

Link to post
Share on other sites

@dudus8 na Twoim miejscu bym dołożył/dozbierał do tej 1080...http://www.krsystem.pl/palit_geforce_gtx_1080_jetstream_8gb_gddr5x_256_bit_hdmi_dvi_3-item-45165.html?44028

Co do procesora,to będzie kartę ograniczał. Ja mam ten sam procesor plus 1070 i już ona jest trochę ograniczona przez CPU.

Więc jeżeli będziesz w przyszłości zmieniał procka to bierz 1080,jak nie to 1070 to max co bym tu wcisnął.

Edytowane przez SUPERKLIKACZ
Link to post
Share on other sites

A masz w planach w najbliższych miesiącach zmieniać procka?

Ja Ci powiem że sam się zastanawiam (właściwie zastanawiałem,bo kupiłem w swoje M,więc bida... :| ) na zmianą na np i5 4690K/i7 4770K żeby wycisnąć co się da z mojej 1070...

Link to post
Share on other sites
A masz w planach w najbliższych miesiącach zmieniać procka?

Ja Ci powiem że sam się zastanawiam (właściwie zastanawiałem,bo kupiłem w swoje M,więc bida... :| ) na zmianą na np i5 4690K/i7 4770K żeby wycisnąć co się da z mojej 1070...

W zasadzie nie wiem czy będę zmieniał procka....

Jeśli byłoby tak że po dokupieniu grafiki mój pc dałby radę w grach to wymianę platformy raczej bym na razie odpuścił

Link to post
Share on other sites

Wiem już ile mogę dać za moją karte i potrzebuję pomocy w wyborze konkretnego modelu. Potrzebuje 1080 za 2400 - 2500. Brać Gigabyte 1080 Aorus Gigabyte 1080 G1, a może bardziej MSI Gaming X?

ja też zastanawiałem się tak jak ty i zamówiłem w morelach zotaca... , karta potaniała no i ma 5 lat gwarancji... co nie jest bez znaczenia przy takiej kwocie...

https://www.morele.net/karta-graficzna-zotac-geforce-gtx-1080-amp-extreme-edition-8gb-gddr5x-256-bit-3xdp-hdmi-dvi-box-zt-p10800b-10p-1028977/

Edytowane przez duzy213
Link to post
Share on other sites

Witam Panów.

 

Planuję kupić GTX 1070 i zastanawiam się, czy do to dobry moment? Premiera 1070ti miała miejsce niedawno, więc ceny na 1070 powinny być znośne. Z drugiej strony zaraz święta, a więc czas krojenia konsumenta.

 

Kupować teraz (widziałem Gaming od MSI za ~1970 zł), czy wstrzymać się do nowego roku? Jakieś pomysły jak będą się kształtowały ceny w najbliższym czasie?

Link to post
Share on other sites

A nie myślałeś żeby kupić używaną ?

Za chwilę ludzie będą wyprzedawać 1070 i myślę, że używki będą dostępne w bardzo przystępnych cenach.

Moim zdaniem żadna 1070 za 1970 PLN się nie opłaca.

 

Myślałem, oczywiście. :) Rzecz w tym, że używki kosztują niewiele mniej (opcja 'kup teraz'). A pytanie brzmi: czy czekając 2-3 miesiące cena spadnie w znacznym stopniu, czy może wzrośnie? Imho karta jest warta ~1500 zł, ale realnej konkurencji brak a ceny jak stały tak stoją. 

Link to post
Share on other sites

ja się wstrzymałem z zakupem 1060 właśnie przez ten nieszczęsny dla nas okres roku.

wzrosnąć nie powinna.

niby vram ma podrożeć, ale znowu mówimy o okresie poświątecznym.

 

w każdym bądź razie ja się wstrzymałem.

Edytowane przez Bichits
Link to post
Share on other sites

Patrzyłem na ceny na przestrzeni kilku ostatnich miesięcy i... beton. Od początku sierpnia ceny praktycznie się nie ruszają (lekkie wahania). Wydaje mi się, że 1070ti spowodowała niewielkie zamieszanie i stąd delikatny spadek cen 1070, ale i tak średnio się wpasowuje. Ceny 1070 i 1070ti są bardzo zbliżone, a i 1080 jest niewiele większa.

 

Kupowanie w tej chwili czegokolwiek wydaje się być nieopłacalne. :| Trzeba czekać na spadek o 200-300 zł. A jak obniżek nie będzie to niech sobie te karty trzymają.

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...