Skocz do zawartości

Temat o kartach Nvidia Pascal (GP1xx).


Recommended Posts

Bo jest sklepem pod nazwą krzak. Dołóż 100 zł i oszczędź swoje nerwy.

Odnośnie sklepu Camino, zamówiłem u nich procesor, w 3 dni mi go sprowadzili, zweryfikowany na stronie Intela, pełne 3 lata gwarancji. Informują o realnym terminie realizacji zamówienia, a nie jak większość cebulowych Januszy który pozycjonują produkty jako "dostępne" a wszystko idzie z "magazynu centralnego" "do 10 dni roboczych".
Link to post
Share on other sites

Proszę o informację czy GTX 1080 MSI Armor to dobry wybór w cenie 2289zł. Czy są jakieś przeciwwskazania zakupu tego modelu? Któryś z modeli jest bardziej opłacalny?

Posiadam ewentualnie zestaw chłodzenia kraken g10 i x31 wiec jeżeli kultura pracy by mnie nie zadowalała za jakieś rok czy dwa biorę pod uwagę ewentualną modyfikację chłodzenia?

 

Link do sklepu:

https://www.morele.net/karta-graficzna-msi-geforce-gtx-1080-armor-oc-8gb-gddr5x-256-bit-3x-dp-hdmi-dvi-d-box-geforce-gtx-1080-armor-8g-oc-774453/

Link to post
Share on other sites

Proszę o informację czy GTX 1080 MSI Armor to dobry wybór w cenie 2289zł. Czy są jakieś przeciwwskazania zakupu tego modelu? Któryś z modeli jest bardziej opłacalny?

Posiadam ewentualnie zestaw chłodzenia kraken g10 i x31 wiec jeżeli kultura pracy by mnie nie zadowalała za jakieś rok czy dwa biorę pod uwagę ewentualną modyfikację chłodzenia?

 

Link do sklepu:

https://www.morele.net/karta-graficzna-msi-geforce-gtx-1080-armor-oc-8gb-gddr5x-256-bit-3x-dp-hdmi-dvi-d-box-geforce-gtx-1080-armor-8g-oc-774453/

 

GTX 1080 to karta mała ale z przedziału 250 wat na standardowym napięciu dlatego trzeba brać duże chłodzenia

Skoro jednak masz krakena to bez różnicy i tak będziesz mieć cicho i chłodno

Edytowane przez HAKELBERY
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Panowie opłaca się bardziej kupić GTX 1070, czy 1060 6GB? Mam dość leciwy procesor Intel core i5 4460. Chciałabym sobie pograć w nową Forze 7 więc potrzebuje kartę graficzną.

Forza to  lepiej radeon

A  co do wymagań to na gpu  nie ma żadnych .1060 starczy z nadmiarem

Edytowane przez HAKELBERY
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...