Skocz do zawartości

Temat o kartach Nvidia Pascal (GP1xx).


Recommended Posts

Ktoś użytkuję 1060-tki od palita DF w wersji 3GB ? Mam okazję tanio kupić tyle że martwią mnie temperatury które są na wynikach testów , i chciałbym się dopytać czy ktoś sprawdziłby mi jakie min i max . Ponieważ na testach 80*C co jest dość wysokim wynikiem nawet w przypadku palita .

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Witam.

Zakupiłem kartę gtx 1080 aorus 11gbps i postawiłem nowy system najnowsze sterowniki, karta nie podkręcana, temperatury w normie i wiedźmin 3 ciągle mi wywala do pulpitu po 30 minutach grania. Na wcześniejszej karcie R9 390X nie było problemów. Nie wiem czy to wina sterowników najnowszych czy sama karta jest uwalona.

Link to post
Share on other sites

Witam. Jestem użytkownikiem budżetowego komputera, jako że gram tylko w World of Tanks. Procek to Pentium G, grafika MSI 1050 Gaming X 2GB. Czy to normalne że ta karta bo niepełnym jeszcze OC kręci takie wyniki?

 

https://www.3dmark.com/3dm/21638723 - w kolejnej próbie już mialem 8020 pkt

 

Firestrike w 2k i DX12 - 3807 pkt

 

https://www.passmark.com/baselines/V9/display.php?id=87637804273

 

Czy może ktoś spojrzeć na to fachowym okiem?. Bo porówując wyniki do droższych kart, wygląda to chyba znakomicie.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Normalne


Witam.

Zakupiłem kartę gtx 1080 aorus 11gbps i postawiłem nowy system najnowsze sterowniki, karta nie podkręcana, temperatury w normie i wiedźmin 3 ciągle mi wywala do pulpitu po 30 minutach grania. Na wcześniejszej karcie R9 390X nie było problemów. Nie wiem czy to wina sterowników najnowszych czy sama karta jest uwalona.

Reszta pc ? Cpu w oc ?

Link to post
Share on other sites

Chciałbym sprzedać kartę GTX 1070 MSI ARMOR OC. 

Kupiona w x-kom w sierpniu ubiegłego roku. Niestety obawiam się, że rachunek gdzieś zgubiłem i nie wiem jak to się ma do gwarancji.

 

Możecie podpowiedzieć czy MSI samo z siebie daje gwarancję bez dowodu zakupu ?

Na jaką kwotę powinienem wycenić kartę aby dużo nie stracić ale też aby sprzedać w ciągu miesiąca - dwóch ?

Karta jest rzecz jasna w 100% sprawna.

Link to post
Share on other sites

Chciałbym sprzedać kartę GTX 1070 MSI ARMOR OC. 

Kupiona w x-kom w sierpniu ubiegłego roku. Niestety obawiam się, że rachunek gdzieś zgubiłem i nie wiem jak to się ma do gwarancji.

 

Możecie podpowiedzieć czy MSI samo z siebie daje gwarancję bez dowodu zakupu ?

Na jaką kwotę powinienem wycenić kartę aby dużo nie stracić ale też aby sprzedać w ciągu miesiąca - dwóch ?

Karta jest rzecz jasna w 100% sprawna.

Witaj, zgubiłeś paragon czy fakturę?

Link to post
Share on other sites

Normalne

Reszta pc

Wiadomo że cpu w oc :)

Ale to już  nie ważne, zmieniłem sterowniki na starsze problem dalej występował zmieniłem na radeona i po problemie. Coś z tą kartą było nie tak i do tego uszkodzone chłodzenie, w pewnym miejscu było małe pękniecie, które przy pakowaniu karty całkiem pękło i chłodzenie się nie trzymało. Ta karta to chyba odrzut był jakiś, spakowałem i zwróciłem do morele( 14 dni na zwrot). Poza tym strasznie rozrywa klatki na monitorze ultrawide, a nvidia adaptive v synce dział jak by chciał a nie mógł, poczekam na vege 56 jednak, freesynce jednak robi róznice.

Link to post
Share on other sites

Fakture. X-kom przysyla fakture maile ale maila z faktura juz nie mam...

 

Wyłącz podpis z tapatalk(regulamin forum)!

To nie ma problemu:)

Wystarczy, że pójdziesz do salonu i powiesz jaka jest sytuacja i wydrukują ci nową(duplikat). Wiem bo sam miałem taki problem tylko, że w moim przypadku był to paragon. I powiedzieli mi, że jakby była to faktura to nie byłoby problemu wydać drugiej.

Link to post
Share on other sites

Jak sądzicie ?takie karty jak gtx 1080/1070  czy rx beda drożeć z powodu droższych pamieci czy ceny pozostana jak są ?


Tylko ze kupowalem wysylkowo... Ale zadzwonie i zapytam. A na ile ta karte wycenic ? Za 1800 sie sprzeda ? Wysłane z mojego HTC One A9s przy użyciu Tapatalka

 

 

Ciężko bedzie .Każdy chce kupić kartę z 2 reki jak najtaniej


Wam też nie działa fastsync w dx12 bf1 ??

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...