Skocz do zawartości

Recommended Posts

Majstry! Szybkie pytanie bo nie chcę w ślepo rozbierać wzmaka.

Podczas regulacji głośności potrafi zanikać dźwięk w jednej z kolumn i charczy sobie), to samo występuje przy regulacji tonami. + czasami po prostu cichnie jedna kolumna (ta, przy której są zaniki).

To samo się dzieje na słuchawkach.

Potencjometry do czyszczenia czy może być coś innego?

Link to post
Share on other sites

Majstry! Szybkie pytanie bo nie chcę w ślepo rozbierać wzmaka.

Podczas regulacji głośności potrafi zanikać dźwięk w jednej z kolumn i charczy sobie), to samo występuje przy regulacji tonami. + czasami po prostu cichnie jedna kolumna (ta, przy której są zaniki).

To samo się dzieje na słuchawkach.

Potencjometry do czyszczenia czy może być coś innego?

 

Raczej potencjometry.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

@fex 6 jak dobrze kojaze Pepsia pytaj on klamotów nazwoził. Dziwne słuchawki strasznie płytkie pady rozjezdzaja się jak nogi na lodowisku wogole się to głowy nie trzyma strasznie niewygodnie

Strasznie specyficznie grają dzięki tym armaturom dodany. Scena jest rozjechano koślawa.

 

Po wczorajszych odsluchach dziś cześć dalszą :D po południu. Chyba turbo AIM idzie na sprzedarz

Link to post
Share on other sites

Scarlett 6i6 świetnie się zgrywaja z felixem i DT 990 niesamowita synergia

 

6i6 plus felix na DT 990 grają bardzo podobnie jak s16 i DT 990 słuchać różnice ale trzeba się dobrze wsłuchać żeby wyłapać te różnice. Bardziej większe różnice słuchać jak wepnie się s16 w espressivo-e

Link to post
Share on other sites

S16 gra trochę jak lampa ale tylko w trochę, w górnych rejestrach. S16 i Expessivo z DT990 to już pewnie dobre połączenie.Odpowiednio wykorzystany DAC AKM4495S gra bardzo barwowo. Z Dużą doza neutralności i zrównoważenia.


Polecam sterowniki v2.23.0.Późniejsze wersje wprowadzają degradacje w sposobie kreowania sceny dźwiękowej. Dziwny ruch ze strony inżynierów Aune.
Link to post
Share on other sites

Że Xmos, to tak ale zawsze myślałem ,że Aune w tej kwestii trochę ma dogadania.

 

Nowe drivery także pojawiły się na stronie producenta, więc chyba wiedzieli co udostępniają. Poprzedniej wersji już nie było widać (nie wiem jak jest teraz).

Link to post
Share on other sites

@fex 6 jak dobrze kojaze Pepsia pytaj on klamotów nazwoził. Dziwne słuchawki strasznie płytkie pady rozjezdzaja się jak nogi na lodowisku wogole się to głowy nie trzyma strasznie niewygodnie

Strasznie specyficznie grają dzięki tym armaturom dodany. Scena jest rozjechano koślawa.

 

Po wczorajszych odsluchach dziś cześć dalszą :D po południu. Chyba turbo AIM idzie na sprzedarz

Chyba wiem czyje to Pandory. Trochę dziwna sprawa że nie wiadomo skąd są. Takie są bp już stare.  Jak bardzo to nawet nie wiadomo. Koniecznie trzeba pady nowe do nich. Rozjeżdżają się na pałąku też, jest na to łatwy sposób. Kupione na headfi a tam ludzie ich używają a nie trzymają w pudełku. Jakby się uporać z kwestią pt amba fatima wygody ni ma to bajucha leci z nich przednia. 

Możesz rozwinąć myśl o scenie rozjechano koślawej? Bo jak dla mnie to majstersztyk holografii połączonej z super rozdzielczością dźwięku i ulokowaniem pogłosów na wielu planach w głąb i wszerz. 

Link to post
Share on other sites

To są dwie różne zupełnie konstrukcje. Z pewnościa oparte o różne przetworniki. Dac nie ma wzmaka słuchawkowego a hpa wejść cyfrowych innych niż USB. Które gra lepiej na wyjściu liniowym? Stawiam na dac ale poszukaj recenzji.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Czy grzebanie w windowsowym eq ma jakikolwiek wpływ na pracę słuchawek ? Chodzi mi o ustawienie w eq podbicia basów. Czy po czasie nie zaczną charczeć? Słuchawki to ISK HD9999. W necie coś wyczytałem, że dłuższe takie odsłuchiwanie może spowodować właśnie charczenie sprzętu. Nie wiem, nie znam się, pewnie głupie pytanie, ale wolę się upewnić :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...