Skocz do zawartości

Recommended Posts

Co ciekawe paczka idzie niby z Niemiec.


A co do wybierania paczek - mam wrażenie, że chodzi o wielkość. Te większe biorą pod lupę - ostatnio wpadły mi 'na clo' konwertery do obiektywów. Wartość w kwocie wolnej ale zatrzymali i przysłali kwit do wypełnienia. Po podesłaniu papierów zwolnili bez opłat.

Link to post
Share on other sites

Nie wiem cooger, czasem to loteria, tam pracują ludzie. Kiedyś miałem w paczce z mp4nation jakieś 10 par doków, 2 pary HM5 i jeszcze jakieś rzeczy. Mimo, że rozbiłem to na 3 zamówienia wysłali w jednej paczce :) Przeszło bez opłat, a paczka miała jakieś 40x40x50cm a wartość sporo ponad 350$.

 

A na naklejce Chińczyk dał wartość 40$.

Edytowane przez FeX
Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

No ja dzisiaj jadę po DT880 600Ohm, bo już są w paczkomacie :) Także też będzie ciekawie, ale już nie mam tego czegoś, co kiedyś nie pozwalało mi opuścić jakiegoś tygodnia bez nowego zakupu słuchawek, czy innych sprzętów...

 

Mam nadzieję, że wpasują się w moje wymagania i zagrają bardziej technicznie i analitycznie od SOMiCów, w których czasem mi tego brakuje.


Słuchawki mam już u siebie i jest słabo...

 

SC808 jednak ma problem z uciągnięciem tych 600Ohm, brakuje dociążenia, dźwięk jest nazbyt ostry i nieco przejaskrawiony. Bardziej mi się podobają V2 niż te Beyery w połączeniu z SC808 :) Dźwięk jest rozbity, dziwnie układa się scena, no całościowo nie jest dobrze.

 

Do tych Beyerów jednak wymagana jest lampa, jak Espressivo czy Skorpion HV-1. Ostatnio słuchałem tych Beyerów na hybrydzie Cayin HA-3 i w dodatku wersję 250Ohm, która zostawiła we mnie chęć do spróbowania DT880 600Ohm. No nic, nie będę specjalnie kupował wzmacniacza, muszę dalej ciągnąć lekki odwyk :P

Link to post
Share on other sites

Modi, Asgard i Fostexy TH-00X z Massdropa, ciekawe połączenie :)

 

Fostexy to chyba moje ostatnie podejście do słuchawek zamkniętych. Do wszelkich wariacji metalu i pochodnych oceniam jako ultimate listening device. Słuchawek otwartych, w tym przypadku Szumików (V2) się jednak nie pozbywam, w zamkniętych nie potrafię siedzieć długo, choć w przypadku tych Fostexów jest to o niebo łatwiejsze niż A900X.

 

Shiity mam już dość długo, więc coś bym zmienił dla samej zmiany, chyba czas na jakąś lampesię. Jedyny problem taki, że chciałbym urządzenie zintegrowane DAC + AMP żeby zmniejszyć ilość 'śmiecia' na biurku. No ale to fanaberia, może poczekać, teraz mam masę innych wydatków.

 

P.S. Fostexy z massdropa to zadanie dla cierpliwych - upłynęło mniej więcej pół roku od zakupu do momentu gdy je wyjąłem z pudełka.

Edytowane przez cooger
Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

Dzisiaj przesiadlem się z bursonow v5 i opa301 na v5+ad797. To zadziwiające, że człowiek szuka odpowiedzi, a ma ja pod nosem. Cały czas przeszkadzało mi natarczywosc wyższych srednich i wysokich w hlly(ten sprzęt juz tak jest skonstruowany). Gdy zmieniłem opki to to brzmienie się ładnie wygladzilo i w końcu można było tego sluchac z calowitym oderwaniem się od ziemi. Technicznie poprzednie połączenie gra lepiej, ale to połączenie urzeka przyjemnością słuchania. Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Jeśli ktoś ma zamiar nieco poprawić brzmienie SOMiCów V2 to polecam recabling. Nawet taki kabel, jak the sssnake SMK44BK za 4zł/m daje radę. Góra się nieco otwiera, bas twardnieje i nie jest taki lejący. Już nie muszę się bawić EQ :)

 

http://i.imgur.com/fdIF3ZM.jpg

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...