Skocz do zawartości

Recommended Posts

 

 

 Tak naprawdę to co tu teraz piszemy też nie ma żadnej wartości, znacznie lepiej gdybyśmy się zajęli bo ja wiem... remontem czy usprawnieniem ciekawego silnika spalinowego, skonstruowaniem pomysłowego wzmacniacza słuchawkowego (nie jego polutowaniem z kita) czy odkuciem miecza wikińskiego. A może po prostu wypiekiem zdrowego chleba, wyprodukowaniem smacznego wina czy uwędzeniem szynki. No ale po co, przecież łatwiej jest posiedzieć i ponarzekać na forum. Podobnie jak łatwiej gejmerom odpalić durną grę na konsoli i tak mielić swój czas.

 

 

 

 

 

 

Ależ ma wartość z takich dyskusji często człowiek może wyciągnąć jakieś ciekawostki, dzięki którym za pomocą sieci poszerzy swoją wiedzę a może i zainteresowania.

Ile razy czytając dyskutujących, a nawet wykłócających się ludzi znalazłam coś ciekawego, weryfikując czym tam się obrzucają na forach tematycznych.

W dzisiejszych czasach zbyt łatwo wszystko jest nazywane gównoburzą czy hejtem nie wiem, czy zauważyłeś posiadanie własnego odmiennego zdania czasem jest odbierane jak zwykły hejt, nawet jeśli ktoś pisze z sensem i podaje argumenty.

Liczy się to, co mówi większość tylko, że chyba wszyscy zapomnieli o prostej zasadzie, że większość zawsze będzie głupsza od jednostki.

Gdybym tylko miał moc, to bym Was pobanował za spam w temacie dotyczącym stricte audio. Ehhh :P

Ostrzegałam, że nie jestem dobrym gliną :D

Edytowane przez Magdalenka
Link to post
Share on other sites

W tym dziale to gejmerzy są w mniejszości, także uważaj co piszesz bo wspierasz tych niewłaściwych :D

 

Nie mniej, z dedykacją:

 

Demokracja to rządy większości
A większość to idioci
Zróbmy mentalną rewolucję
Aby dać szansę mniejszości

 

Jednakoż...

 

Mamy wolność słowa
i wolność bycia sobą
Mamy prawo wyboru
i prawo do bycia idiotą

Link to post
Share on other sites

Maatko, ale się rozgadaliście  :D

 

Widzę odważne wyzwanie ze strony Madzi, ja jak kiedyś wyznałem, że bardzo podobał mi się Fallout tactics to prawie zostałem zlinczowany przez fanów twierdzących ze tylko 1 i 2 to prawilne fallouty. 

Wieśka proszę nie ruszać bo fabuła i lokalizacje są tak piękne, że po przejściu gry i dodatków dalej lubię tam sobie pohasać po polach i lasach a i jest multum super questów pobocznych. 

Co do innych gier AAA, które psują rynek to tak jest tego sporo, ale gracze też w sumie oczekują od developerów nie wiadomo czego

np taki shadow of mordor, nie była to zła gra a została zlinczowana, była krótka to prawda, ale grało się przyjemnie (kupiłem za 40zł :P  ). 

 

Ja osobiście teraz grywam w battlegrounds i american truck simulator. To drugie jak nie mogę spać bo bardzo usypia ta gra, to pierwsze z ekipą, mamy taki fajny klan gdzie większość ludzi ma już żony, dzieci, więc można się wyluzować. Jak coś to klan nazywa się PTG. Polish Tactical Gaming. 

 

 

aa i jeszcze taki mały "offtopic"  :P  sprowadzał ktoś kiedyś słuchawki z UK?

Zamówiłem tam parę, jadą kurierem i zastanawiam się czy obowiązują tu jakieś cła? Nibyjest  brexit, ale w UE Anglicy jedną nogą jeszcze są prawda?

Edytowane przez Michaelz
Link to post
Share on other sites

Zaraz Was tu poubijam, dosłownie :)

 

Jako twórca tematu chciałbym, aby jego nazwa odzwierciedlała zawartość, bo to co wyprawiacie nieco kłóci się z jego założeniami. Jeśli chcecie pogadać o grach macie do tego inne miejsca. Naprawdę nie mam nic przeciwko takim dyskusjom, ale nie w tym miejscu i nie chodzi mi o fakt, że temat jest "mój". Wchodząc w temat o audio mamy nagle naście postów o grach, no super :D Wolałbym porządek mimo wszystko, bo naśmiecić jest łatwo, tylko potem zostaje burdel.

 

Z kobietami to zawsze problem :P


aa i jeszcze taki mały "offtopic"  :P  sprowadzał ktoś kiedyś słuchawki z UK?

Zamówiłem tam parę, jadą kurierem i zastanawiam się czy obowiązują tu jakieś cła? Nibyjest  brexit, ale w UE Anglicy jedną nogą jeszcze są prawda?

 

Brexit jeszcze nie nastąpił, a w Unii nie ma cła. Jedyne, co możesz zapłacić to różnicę w podatku VAT, chociaż ona powinna być naliczona podczas zakupu. W Anglii jest 20%, więc w sumie słuchawki powinny kosztować bardzo podobnie.

 

@Michaelz

Ja naprawdę rozumiem chęć pogadania, podyskutowania, ale róbcie to w odpowiednim do tego miejscu. Jeśli według Ciebie czternastopostowy offtop jest ok, to luz :) Ty na to przyzwolisz, ktoś inny i nagle temat będzie zasypany. Lubisz śmiecić na swoim podwórku? :) Ciekawi mnie, jak daleko by to poszło, gdybym sam nic nie napisał. Tylko upominam, bo nawet gdybym mógł to mam za miętkie serce, żeby obdarować banem :D

Link to post
Share on other sites

 

Brexit jeszcze nie nastąpił, a w Unii nie ma cła. Jedyne, co możesz zapłacić to różnicę w podatku VAT, chociaż ona powinna być naliczona podczas zakupu.

 

To dobrze :)

Daj ludziom pogadać chwilę, takie offtopy zazwyczaj nie trwają długo.

 

 

Bleck co się nie chwalisz, że espressivo sprzedajesz?

Jest szansa, żeby wypożyczyć sprzęt na odsłuch? Niestety nie mogę obiecać, że kupię bo mam teraz multum dużych wydatków i niestety zabawki muszą poczekać. Wyjątkiem są słuchawki z UK, ale to w ramach prezentu urodzinowego sobie zamówiłem :)

 

 

Miał ktoś okazję pobawić się tym sprzętem? (White Bird Amplification VIRTUS-01)

http://www.highfidelity.pl/@main-1320&lang=

Edytowane przez Michaelz
Link to post
Share on other sites

Zaraz Was tu poubijam, dosłownie :)

 

 

Z kobietami to zawsze problem :P

 

 

 

Jeszcze wszystko zwal na kobiety..

Pfff :x

 

 

 

 

 

aa i jeszcze taki mały "offtopic"  :P  sprowadzał ktoś kiedyś słuchawki z UK?

Zamówiłem tam parę, jadą kurierem i zastanawiam się czy obowiązują tu jakieś cła? Nibyjest  brexit, ale w UE Anglicy jedną nogą jeszcze są prawda?

Nigdy nie miałam żadnego problemu, znajomi też raczej nie więc na moje nie masz czym się przejmować.

 

 

 

Miał ktoś okazję pobawić się tym sprzętem? (White Bird Amplification VIRTUS-01)

http://www.highfidelity.pl/@main-1320&lang=

 

Czuję wyzwanie podobno ciężko to rozkręcić  :menda:

Link to post
Share on other sites

Jeszcze wszystko zwal na kobiety..

Pfff :x

 

W zamyśle chodziło o jedną :D

 

Lampeczki zawsze są takie sentymentalne i cieszą oko. WBA ponoć niezgorsze sprzęty.

Czuję wyzwanie podobno ciężko to rozkręcić  :menda:

 

Zawsze wszystko rozkręcasz?

Link to post
Share on other sites

@michaelz dt 990 black edition zamówiłeś?

 

A no sprzedaje bo miejsce na biórko zajmuje a od kadry mam s6 załączyłem go tylko raz.

 

Tak jest, szukałem już black edition jakiś czas i znalazłem w UK i w gdzieś w Skandynawii. W UK dorwałem je z dobrego sklepu ciut taniej bo klient miał je raz na głowie, ale odesłał bo mu się nie spodobały. (Gadałem z nimi i mają jeszcze sporo takich sztuk)

Na marcowym meecie w audiomagic słuchałem ich i naprawdę mi się podobały.

 

 

 

WBA ponoć niezgorsze sprzęty.

 

No właśnie ponoć są doskonałe a na forum ktoś wystawił używkę za akceptowalne pieniądze.  

Edytowane przez Michaelz
Link to post
Share on other sites

 

 

Zawsze wszystko rozkręcasz?

 

Baa..

Uwielbiam sprawdzać jak co jest zbudowane i za co człowiek płaci pieniądze z kosmosu, wtedy wszelki magiczny hype i nakręcanie się na nowy sprzęt jak cudownie on gra mija jak ręką odjął.

 

Moim zdaniem każdy recenzent zanim zacznie wypisywać swoje poematy o tym jak zagrał sprzęt powinien go rozkręcić i chociaż zobaczyć co w nim siedzi.

Bo często ludzie nakręceni ceną/marką czy chociażby wcześniej zasłyszanymi przychylnymi słówkami zaczynają słyszeć niestworzone rzeczy.

 

Jak znajomemu rekablowałam superluxy to nagle wszystkie utwory odkrywał na nowo a prawda była taka że jedynie lekko z basu zeszły i nic więcej :D

 

Dlatego jak widzę, nakręcającą się lawinę hype na wszelkich forach to, czym prędzej uciekam.

Parę tygodni później najwyżej kupuję za grosze ich używki, mając ubaw, że znaleźli już sobie nową zabawkę do wydawania pieniążków, a ja za miesiąc znowu ją odkupię za śmieszne pieniądze i na chłodno zweryfikuję.

Link to post
Share on other sites

Wielu recenzentów nie ma tak naprawdę pojęcia o budowie sprzętu, rzuca tylko sloganami. Jeszcze większa część klientów też nie ma o tym pojęcia. A mieć warto bo często po otwarciu okazuje się, że sprzęt to wydmuszka a po sprawdzeniu parametrów... że świetnie gra głównie w głowie (lub kieszeni) recenzenta.

Link to post
Share on other sites

 

Parę tygodni później najwyżej kupuję za grosze ich używki, mając ubaw, że znaleźli już sobie nową zabawkę do wydawania pieniążków, a ja za miesiąc znowu ją odkupię za śmieszne pieniądze i na chłodno zweryfikuję.

 

Ja tak samo, jeżeli chodzi o audio to nie kupuję nic nowego, wszystko używki za połowę ceny, które ktoś miał raz czy dwa na głowie.

Jedyna nowa rzecz z audio to fiio x5, ale to dostałem na urodziny bo jak się rozglądałem za tym to też za używką. 

Link to post
Share on other sites

Wszelkiej maści didzeje nie szanują często sprzętu i głupia zerwana masa potrafi być pretekstem do wywalenia dobrych słuchawek do kosza. Kiedyś na fotce.pl gdzie na kamerkach był wysyp dj i na pewnym forum tematycznym zbierałam i po taniości kupowałam słuchawki później je rekablując, dorwałam w ten sposób za głupie 100 złotych ATHPRO700, które później dorzucając 500 złotych wymieniłam na moje denony(tygodniowe), bo koleś naczytał się negatywnych opinii na ich temat.

Dlatego jak już zaglądam na jakieś fora pełne gadżeciarzy to głównie z myślą, aby wykorzystać fakt, że kupują niemal wszystko, a później żona w domu krzyczy, że albo pozbędą się 10 nowych nabytków, albo ona pakuje walizki (tak słyszałam o takich przypadkach:D)


Pasja pasją, ale widziałam na wielu forach ludzi co zwyczajnie kupują wszystko. Mają najlepsze komputery, najnowsze epapierosy, tone sprzętu audio, najnowszy zegarek sportowy, najnowszy telefon, drona, super scyzoryk, nóż myśliwski na zamówienie i tonę innego zbędnego badziewia to aż się proszą, aby za nimi chodzić i zbierać po nich fanty.

 

To już nie jest pasja to albo zakupoholik, albo zwykły tani lans, gdy człowiek ma aż tak ubogą osobowość i musi kryć się za toną zabawek, aby wydawać się interesującym.

Edytowane przez Magdalenka
Link to post
Share on other sites

Pasja pasją, ale widziałam na wielu forach ludzi co zwyczajnie kupują wszystko.

(...)

To już nie jest pasja to albo zakupoholik, albo zwykły tani lans, gdy człowiek ma aż tak ubogą osobowość i musi kryć się za toną zabawek, aby wydawać się interesującym.

 

No już dobra, dobra, bo też miałem taki czas, gdzie kupowałem wszystko, co podleci żeby zaspokoić ciekawość, czy też jeździłem do ludków posłuchać różnych sprzętów :) Można z tego wyrosnąć, naprawdę.

Link to post
Share on other sites

No już dobra, dobra, bo też miałem taki czas, gdzie kupowałem wszystko, co podleci żeby zaspokoić ciekawość, czy też jeździłem do ludków posłuchać różnych sprzętów :) Można z tego wyrosnąć, naprawdę.

:pokey:

Z Monolith planarami ktoś miał tutaj styczność?

bo u Niemców widziałam na forum tanio jak barszcz i nie wiem czy się interesować.

Link to post
Share on other sites

:pokey:

Z Monolith planarami ktoś miał tutaj styczność?

bo u Niemców widziałam na forum tanio jak barszcz i nie wiem czy się interesować.

 

wydaje mi się, że gościły na mojej głowie m1060 i najbardziej pamiętam lekki wkurw bo przy każdym ruchu głowy klikały te blaszane prowadnice z boku co strasznie mnie irytowało przez co kompletnie nie mogłem się skupić na ich graniu (taki sam problem jak w HE-1000), więc może są w takiej cenie bo innych też delikatnie mówiąc denerwują. 

Edytowane przez Michaelz
Link to post
Share on other sites

Ezy nie takie rzeczy się robiło :D

a coś z ich grania pamiętasz?

 

Niestety nie bardzo, a przynajmniej nie na tyle, żeby to opisać.

 

 

Miał ktoś 990 limited edition? Dziś do mnie dotarły a sporo się różnią od "990 edyszyn" i lampa chyba traci przy nich sens. Jaki dac do nich polecacie?

Grubą wyprzedaż zrobił Rev na sąsiednim forum. Warto zajrzeć.

Edytowane przez Michaelz
Link to post
Share on other sites

No i dt 990 black edition dojechały do kumpla w angolowie 10 będą u mnie.

 

Kolega podłączyłem pod lapka i skwitował tylko one grają dużo lepiej niż moje Beaty dr.dree a są połowę tańsze :D

Link to post
Share on other sites

No i dt 990 black edition dojechały do kumpla w angolowie 10 będą u mnie.

 

Kolega podłączyłem pod lapka i skwitował tylko one grają dużo lepiej niż moje Beaty dr.dree a są połowę tańsze :D

 

ja jestem z nich całkiem zadowolony :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...