Skocz do zawartości

Recommended Posts

Chyba udało mi się kupić tego dac'a Musical Fidelity. 100 Gbp z ebaya. Prawie nowy. Tylko jeszcze zobacze ile za wysylke zapłace.

 

Zawodnik jesteś - chyba, zobaczę... :D

Powiem tyle warte każdej złotówki. Boję się wypinać jakieś lepsze słuchawki. Takstary ts-671 na xlr 4 pin latają jak szalone.

 

Nie kuś! Ciekawe jak się ma do mojego kombo.

Link to post
Share on other sites

Nie słuchałem tego fonu ale jak na standardy samrtofonowe na wyjściu słuchawkowym gra nie najgorzej. Jeśli Ci bardzo zależy na tym zainteresuj się HTC 10 ,podobnie kosztuje, a dużo lepiej zagra to w dodatku mocy mu nie brakuje. Jeden z najlepiej grających smartfonów,co ciekawe za dźwięk odpowiada układ Qualcomma.

Link to post
Share on other sites

Nie słuchałem tego fonu ale jak na standardy samrtofonowe na wyjściu słuchawkowym gra nie najgorzej. Jeśli Ci bardzo zależy na tym zainteresuj się HTC 10 ,podobnie kosztuje, a dużo lepiej zagra to w dodatku mocy mu nie brakuje. Jeden z najlepiej grających smartfonów,co ciekawe za dźwięk odpowiada układ Qualcomma.

chodzi też o to że akurat ten telefon ma w ofercie moja sieć a z HTC 10 widzę że będzie problem

swoją drogą nie ufam telefonom niby audiofilskim  bo już 2 odsłuchiwałam i wszystkie mimo zainstalowanych Neutronów waliły basem do tego momentum też lubi dać dołem i boje się co z tego razem wyjdzie

Link to post
Share on other sites
nie ufam telefonom niby audiofilskim bo już 2 odsłuchiwałam

A jakie to były ?

 

Żadnego walenia basu nie usłyszysz w HTC 10 czy LG G5 + HIFI Plus. A nawet gdyby było, to przecież korektor jest od tego.Gdy Słuchawki mocno basowe, to tez za wiele nie zrobisz.  

Link to post
Share on other sites

Na mp3 forum jest cały wontek odnośnie telefonów i zawartych w nich bebechach audio będzie już prawie 200 stron zapraszam do lektury.

Na mp3 forum jest cały wontek odnośnie telefonów i zawartych w nich bebechach audio będzie już prawie 200 stron zapraszam do lektury.

Link to post
Share on other sites
Na mp3 forum jest cały wontek odnośnie telefonów i zawartych w nich bebechach audio będzie już prawie 200 stron zapraszam do lektury.

200 stron..

w tym problem zamiast wertować 200 stron na mp3 forum wolę przeczytać jakąś książkę czy nawet pograć/obejrzeć cokolwiek

do tego nie oszukujmy się ale na mp3forum bywa że nakręcany jest straszny hype i nie mam najlepszej opinii o tego typu forach

gdzie ludzie zamieniają się w zwykłych gadżeciarzy i często przeczą prawom fizyki poetycko rozpisując się w recenzjach nad kolejnymi chińskimi słuchawkami które po miesiącu lądują na bazarku albo leżą zapomniane w szufladzie

 

pomijając już fakt że ja wszystko i tak przed zakupem sprawdzam osobiście

i powiedzmy że teraz jestem na etapie dyskwalifikacji aby nie było tego zbyt wiele 

 

zupełnie nie interesuje się komórkami jestem staromodna i nawet nie używam na nich internetu(pomijając rozkład jazdy)

dlatego jest to wiedza zupełnie bezużyteczna do życia i było to jedynie proste pytanie aby rozeznać się w sytuacji czy idol do czegokolwiek się nadaje bo posiada japońskie przyzwoite chipy 

 

zdecyduje się chyba na LG G5 które jest w ofercie i dokupię do niego modułek który jest dość tani i może nawet odpuszczę sobie mp3 skoro napędza 600ohm to nawet moje bayery będą zadowolone a momentum napędzi chyba wszystko

Edytowane przez Magdalenka
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Chip to nie wszystko wszystko zależy od implementacji jeśli moduł jest za blisko Wi-Fi i czy anteny będą zaklucenia. Dwa te zamek chipy w dwóch ruznica telefonach potrafią zaraz inaczej. Polecam przynajmniej przelecieć parenascie ostatnich stron.

 

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Chip to nie wszystko wszystko zależy od implementacji jeśli moduł jest za blisko Wi-Fi i czy anteny będą zaklucenia. Dwa te zamek chipy w dwóch ruznica telefonach potrafią zaraz inaczej. Polecam przynajmniej przelecieć parenascie ostatnich stron. Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Ja wiem że chip to nie wszystko ale pierw sprawdziłam na czym siedzi dopiero później sprawdzam całą resztę

dobrze sprawdzę chociaż jakie telefony są polecane najwyżej sama sprawdzę resztę

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
zdecyduje się chyba na LG G5 które jest w ofercie i dokupię do niego modułek który jest dość tani i może nawet odpuszczę sobie mp3 skoro napędza 600ohm to nawet moje bayery będą zadowolone a momentum napędzi chyba wszystko

No nie wiem czy porządnie napędzi 600 omowe słuchawki.Prąd swoja drogą, jakość równie ważna. 

Link to post
Share on other sites

i tak nie używam 600 jako portable przecież więc to raczej tak dla jaj w domu będę podpinać aby sprawdzić jak zagra

 

z tego co czytałam gra na poziomie LG V10 który wiele razy widziałam że był chwalony za tor audio

przetestuje i zobaczymy 

i tak głównie będzie napędzał łatwe momentum czasem może takstary ml750 i amperiory(które mam zamiar sprzedać do dobrego roku)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Takie tam spotkanie :)

 

Czyżby spotkanie z Ugz z mp3store?

takstary ml750

 

Można na spokojnie kupić te słuchawki? Nie śledziłem wątku emelek750 od dłuższego czasu :)

 

 

może nawet odpuszczę sobie mp3 skoro napędza 600ohm to nawet moje bayery będą zadowolone a momentum napędzi chyba wszystko

 

Beyery nie będą nadzwyczaj zadowolone, ale zagrają, Momentumy swoją drogą pograją nieźle.

Link to post
Share on other sites

@fex i z @pepis w sumie z pepisem już któryś raz zaczął do mnie dość często wpadać ostatnio. Za każdym razem i tak nie dajemy rady wszystkiego przesłuchać.

 

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Dajcie znać następnym razem może bym tam wpadł poznać ludzików :)


Powiem tyle warte każdej złotówki. Boję się wypinać jakieś lepsze słuchawki. Takstary ts-671 na xlr 4 pin latają jak szalone

 

To chyba jedne z najlepiej skalujących się ze źródłem słuchawek, które mają ogromny potencjał zależny w głównej mierze od toru audio. Pomyśleć, że kupowałem nowe za 120-130zł jakiś czas temu...

Link to post
Share on other sites

no to są słuchawki które zaczynają dobrze grać z horrendalnie drogim sprzętem w porównaniu do ich wartości.

niestety ciężko było je dostać i trafiła do mnie sztuka mordowana przez Perula i niestety nie mogę o tej sztuce za wiele dobrego powiedzieć. skrócenie pałąka sprawiło iż słuchawki stały się strasznie niewygodne 

już wczoraj w 3 się ledwo pomieściliśmy musiałem dodatkowy stolik na szybko majstrować hahah :D  Ale nie ma sprawy teraz będę miał tydzień na popołudniu następny na rano wiec wtedy można się jakoś zgadać ogarne dodatkowe miejsce na sprzęt już mam fajny patencik nawet.
 

Edytowane przez bleck55
Link to post
Share on other sites
no to są słuchawki które zaczynają dobrze grać z horrendalnie drogim sprzętem w porównaniu do ich wartości.

Jest trochę takich jak np. CAL, gdzie rozwijały skrzydła wielokrotnie droższym lepszym sprzęcie.DT150 również. 

Link to post
Share on other sites
Można na spokojnie kupić te słuchawki? Nie śledziłem wątku emelek750 od dłuższego czasu

Oj już dość dawno kupiłam

ale moim zdaniem nie warto

ładne tanie drewienko nie zachwyciły mnie jednak mimo tylu pochlebnych komentarzy swego czasu

chociaż i tak wypadają dobrze przy takstarowych dokach które zagrały dla mnie na poziomie jakiś delt za 70 złotych

dołu zbyt dużo

ogólnie granie dość nijakie zwłaszcza góra

scena spoko

separacja wystarczająca

ogólnie taki średniak

gdyby latały w cenach superluxów do 150 złotych to bardzo fajne słuchawki

ale za 300 złotych nie oszukujmy się znajdziesz lepsze i to nawet takstarowe

 

 

Beyery nie będą nadzwyczaj zadowolone, ale zagrają, Momentumy swoją drogą pograją nieźle.

Bayery to moje pieszczoszki one u mnie zawsze maja dobrze :D

chyba tylko stare akg studyjne mają u mnie lepiej :D

Edytowane przez Magdalenka
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...