Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

26 minut temu, ALF napisał:

Kilka? %-)

 

No okej, może trochę więcej :D

Na te 39 książek z tej kolekcji Agathy Christie polowałem jakiś czas a herbarz polecił znajomy, że dobra publikacja więc sprawdzę.

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

Zestaw za 5500:


Do tego monitor i HDD na dane, bo lubię sobie różne rzeczy kitrać, a na postawienie NAS'a nie mam niestety warunków. Tylko zasilacz  do zestawu wziąłem inny, bo tego akurat nie mieli na stanie.

  • Lubię to 8
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, coco01 napisał:

Trochę pierdół typu kolejne SSD w celu wyzbycia się HDD

Przyjmę za darmo nie potrzebne dyski HDD ;)

@coco01 Powiedz, jak działa ten interfejs, bo mojego brata "gruzinka" E46 też jest napalona na taki kabelek.:wariat:

@anemus No chyba, że do małego komputerka, bo do dużego komputerka idą duża pamięci :wariat:

Ps. serwer na kościach non ECC?

Edytowane przez PaulG
Link to post
Share on other sites
7 godzin temu, PaulG napisał:

Serwer na laptopie?

qnap przyjmuje tylko takie pamiątki :)

6 godzin temu, PaulG napisał:

serwer na kościach non ECC?

nie obsługuje innych niestety - QNAP TS873

 

Muszę dokończyć chałupę najpierw zanim jakiś porządny sprzęt wrzucę w racka, w chałupie planuję dwie szafy 42u

Link to post
Share on other sites
5 godzin temu, Kapitan Jawor napisał:

Bo w Ldliu, była promocja

Ja już tylko takie kawy kupuję, bo lepiej smakują i działają.Ci mniejsi zauważyłem ,bardziej się starają. ;)

 

20240217_161939.thumb.jpg.2c748cad699fcc26e1b00e979cb3e843.jpg20240217_161948.thumb.jpg.cd0bb6571823dcee5cb8fd5cf02f5aab.jpg

  • Lubię to 4
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

@adivxv Skąd ją brałeś? dobra jest? Też się przerzucam na mniejszych, wczoraj też kupiłem w Lidlu bo promka, ale następną z jakieś palarni tu naszej bym wziął. 

Brałem z już np. z Blue Caffe, ale takie sobie to było mimo wszystko

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

Na alledrogo ich znajdziesz.Smak to kwestia gustu ale dla mnie smaczna. Wyrazista w smaku,mało kwaśna,słodkawa, dobrze pobudza czyli tak jak lubię.Świeżo prażona. Może nie ma takiego fantastycznego aromatu jak np. Lavazza Blue Crema (zapach tej kawy to mistrzostwo świata, choć oni ponoć w tym olejki eteryczne mieszają ,także spory minus ) i tak extra delikatnego smaku mimo, że większości Robusty 60 do 40. Jednak oni się popsuli trochę.Dużo niższego sortu kawy trafiło na polski rynek z np. rosji (celowo z małej litery).

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Mnie na przykład nie smakują kawy z robustą, nie wiem może zależy to jaką kawę konkretnie kupisz ale kilka razy piłem mieszanki z robustą i bardzo często kwaskawy smak miały a jak zrobisz mocniejszą to już całkiem kwaśna jest. Jakiejś markowej mieszanki nie piłem ale nie zamierzam próbować, szkoda mi kasy na coś co nie będzie mi smakowało. Nie odpowiada mi smak arabica+robusta.

Edytowane przez Tomi29
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...