Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Zapytałem na forum o ten adapter/przejściówkę ale nie uzyskałem odpowiedzi, dlatego zapytałem ChatGPT w wersji darmowej czy pad ps5 podłączony przewodowo do pc za pomocą tej przejściówki będzie działał, odpowiedział że bez problemu i że Baseus to dobra firma;) Jestem niecierpliwy raczej, to już kupiłem na allegro.

 

Zrzut ekranu 2024-02-10 102309.png

Edytowane przez Tomi29
  • Lubię to 1
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

@Krzysko Moja płyta główna nie ma usb-c, dlatego potrzebuję przejściówki/adaptera żeby pada PS5 podłączyć do pc, bo bezprzewodowo dosyć krótko ten pad działa. Pad PS5 ma kabel usb c- usb c.

Edytowane przez Tomi29
Link to post
Share on other sites

Teraz w każdym telefonie masz kabel USB A do USB C. A jak nie masz to idziesz do pierwszego lepszego sklepu z telefonami czy tam media expert lub innego i kupujesz taki kabel, widzę, że lubisz szukać problemów tam gdzie go nie ma (bez obrazy). 

 

A co do działania po BT działa jak każde inne urządzenie, do 10m. Ja Xboxa włączam padem z drugiego pokoju, nawet jak muszę odejść od konsoli np. po coś do picia do kuchni to idę z padem i słuchawkami do niego podłączonymi, i wszystko działa, wprzy kompie to samo. 

Edytowane przez Krzysko
Link to post
Share on other sites
W dniu 9.02.2024 o 14:17, drVanSteiner napisał:



 

 


Czesiu, jak chcesz to Ci mogę wysłać pudełko karaczanów, żebyś mógł dokarmiać surykatkę, bo zwierzyniec Syna już tylu nie potrzebujeemoji2957.png
Ba, mogę przesyłać Ci tylko te, które uciekają z niewoli i gwarantuje, że surykatka nie będzie głodnaemoji1787.pngemoji1787.png
Tylko czekam, kiedy służby dezynsekcyjne zapukają mi do drzwi, bo już cały blok będzie zakaraczanowanyemoji23.pngemoji23.png

 

 

Haha, a też mi wystawisz certyfikat adopcyjny? ;D Ten Karaczan będzie miał konkretne imię i zostanie poświęcony w imię większego dobra haha

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

Czas na Kindle :) no to proszę bardzo :)

https://www.amazon.com/dp/B09TMN58KL/?coliid=IRCR5LJOH8AV6&colid=WOZCL9TZYIL7&psc=1&ref_=list_c_wl_lv_ov_lig_dp_it

 

Oraz do zmywarki: Finish dishwasher pods

 

Tak swoją drogą to już obczaiłem co nieco okolicę i już nie muszę zamawiać kurierem tylko zamawiam do DAP-a (coś a'la polskie paczkomaty) i odbieram 24/7. Do najbliższego mam około 100 metrów.

Edytowane przez macfan-pl
  • Lubię to 2
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
20 godzin temu, GreQonE napisał:

Polecam jakiś USB DOM zamiast tych kart SD, te mogą szybko paść

 

Wedle internetów karta SD na masterze wytrzyma bez degradacji koło roku, więc do zabawy da radę. Na dwóch RPi będę testował replikację baz danych i dopiero się okaże, czy one w ogóle wystarczą, czy trzeba będzie jakiś SSD jeszcze. Aczkolwiek tutaj stawiam na testowanie odczytów, więc powinno być ok.

Edytowane przez Karister
  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

Amd Ryzen 5 7600 3,8GHz BOX

ASRock B650M-HDV M.2

Pamięć RAM LEXAR Ares RGB 32GB (2x16GB) 6000MHz cl30, razem 1967.05 zł wkoncu zamówiłem, mam nadzieje że będzie duży progress między i5 10400 jeszcze do wymiany karta ale nie wiem kiedyś może ją zmienie na razie starczy.:)

  • Lubię to 5
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...